Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NAGAJIVO..jutro…

NAGAJIVO..jutro…

JAAAAA, nagajivo jutro, vam želim, dragi moji!
Ušpičimo kakšno, in vaše sitne ponedeljke naredite zanimive in ne dolgočasne…skratka, ne pustite se ponedeljku, da vas zapelje v slabo voljo, naj vas zapelje nekdo drug v kaj lepega, recimo v strasten poljub, nežen objem, ali pa le z lepo besedo, zapeljivim pogledom, z vročim šepetanjem besed po telefonu, ja naj vam tisti, ki vam je tako blizu, polepša tale turobni ponedeljek, namignite mu, da ste danes zelo nagajivi in počakajte na odziv…pa četudi bo to seks u pisarni, zakaj pa ne…tudi to paše k nagajivosti in kako bo potem delo steklo, papirji bodo leteli kar po zraku in proti koncu delovnega časa bo vse na svojem mestu…za torek…ko pa bi ga lahko določili za romantični dan….no, do torka še pridemo…

Ja…danes sem se naspala, spala sem 12 ur in zato toliko energije, toliko nagajivosti in vse ostalo v tem zgodnjem jutru…Draga kletka, pokonci vsi, in zarijte se v sočni ponedeljek, ali pa kaj drugega…….. sočnega…recimo….jagodka je tudi slastna…ali pa kaj drugega…ne, ne bom napisala kaj imam v mislih…ker sem bila že preveš nagajiva v temle jutru…naj vam dela domišljija.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja Sonček,moja bivša sodelavka(a ni zanimivo,pri meni je skoraj vse bivše,hmmmmm),ga je pa res vrgla,sex v pisarni.Sicer šele po šihtu,vendar ga je!In to ne z mano!!!!!!Meni je pa 15 let obljubljala in nič od tega.
This is unjustice indeed (Kalimero)

sonči,pa pokliči me če me upaš,saj telefonske pa res nisem še nobeni dal,razen eni……
Sp

In kaj si hotel sedaj s tem povedati;)), da sem jaz edina, ki imam tvojo številko, lepoooo, cmoka dragi moj in seveda se slisiva, kot vsaki dan…no skoraj vsak dan! Saj zato pa sva pijatelja , ne??? Mislim, da še z ljubico ne klepetaš toliko po telefonu kot z menoj…pa-pa.

Kar pa se seksa v pisarni tiče, saj veš kaj praviš:” Upanje umre zadnje.”
In zato upaj še naprej…je pa lepo to početi na nenavadnih mestih, se stirnjammmmmm……in kako paše in kako zadane…joj, bolje da grem še malo pod tuš…da se ohladim, kajti tale dan…ne vem…ja bo s soncem obsijan kot vedno!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pa ti res imaš mojo številko?Kdo ti jo je pa dal?Pa ne ,da so ljubice tako klepetave in vse zblebetajo naprej!?
A je sploh še komu za zaupat te dni,hm,hm,hm…
Sp

Le kdo mi jo je dal…ja,ja,ja, pitam se pitam ko…pa ne izzivaj me, saj veš, da ti lahko ornk ponagajam nazaj…cmoka lump nagajivi, te naj pokličem???
Evo že zvoni…in klepetava…pa-pa…ja kar se pa tvojih ljubic tiče…se tudi jaz sprašujem, ali gre res vsem tako zaupat, kot jim sveto zaupaš in verjameš ti…ne vem, ne vem, jaz bi bila zelo previdna, kar se tvojih ljubic tiče seveda! Misli z glavo in ne glavco, pa bo.

Lepo, da sva oba nagajiva v temle čudovitem jutru, mi paše…čutiš to?

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Žaba!!!
jaz imam samo eno ljubico in ta mi je zdaj lepo zaželela lepo jutro…pa še kaj več!
In ona misli s svojo glavo na mojo glavco ;-))
Sp

PPPPPšššššššššš, ne povej vsega…te bo ljubica okregala…in lepo, da te tako crklja, lepo, lepo, cmoka tudi za ljubico, ki je tako cortana in pridana, da te razvaja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Moja ljubica je najlepša in najboljša ljubica na svetu!….dokler ne dobim kake druge;-)))))))))
Sp

Okej, vdam se, z njo se pa res ne morem kosati, najlepša nisem, najboljša tudi ne, pa tudi ljubica nisem in nikoli to nočem biti…okej vdam se, bom raje še naprej tvoja prijateljica, kot do sedaj…ti pa se drži svoje ljubice, da ti ne uide…pa kaj boš iskal drugo, ni govora, drži se te in pika!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jutro in cmoke za vse……….tudi meni nekaj nagaja…že navsezgodaj….

Sumim,da se poznata med sabo,čeprav je to malo verjetno?
Sp

Kaj lahko nagaja zvezdica,ko je pa en tak luštkan ponedeljek?
Sp

razen,da tko obupno počasi laufa ta net..

Kdo mi nagaja??? Moj mičkeni sonček v trebuščku….hi, hi, hi

izgleda, da si danes ponoči ti spala namesto mene… sem spala celih 5 ur, pa še muči me ne….:-))

Eh, sem si vzela carkljanje samo zase, pa je ura takoooo drvela….Ne, ne, brez moških je šlo, da ne bi kdo kaj takega mislil…. pa same spodobne reči sem počela…:-))

cmoka, gremo v nov teden.

Tisto pa ni nagajanje!Tisto je eno samo golo veselje!
Sp

…pa tudi tebi….enega cmokeja in hvala za sončne žarke,čeprav je še vedno malo (bolj) hladno…..Lepo jutro,lepši popoldan in najlepši večer….
:-))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Veselje do neba………. Nagajanje so jutranje slabosti….to sem hotela rečt, da mi nagaja….CMOKA

Enega cmokca za jutro,me veseli,da si vzela svetu nekaj časa in ga podarila sebi…mislim,da bi to morali početi veckrat….pa bi bili ljudje bolj izpopolnjeni v svoji duši……………………….
Upam,da vam tam pri vas ni mrzlo????A mate še kaj mraza in snega???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jutro…cmokca na kvadrat…pa nasvet: nagajaj nazaj!!!!!Ponavadi zaleže…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

snega je še v kakšnih kotlinah in bolj senčnih travnikih…. mraz pa takšen, da…. brrrr, ne priporočam kakšnega lazenja po skalah… malo še počakaj, prazaprav pa je čisto na tvojem…. :-))) Saj bo tebe zebloooooo!

Cmoka, ne bodi huda. Sem žleht danes.

P.S.
Kar se pa časa zase tiče, imaš pa popolnoma prav. Ni mi žal, da sem imela tako kratek spanec. Je moje zadovoljstvo večje od primanjkljaja…:-))

Imaš kakšen nasvet kako lahko nagajam nazaj…CMOKA

V našem “ferajnu” (beri: društvo) so pajaci,ki so šli plezat sredi februarja….
ampak jaz se ne mislim trest gor na skali….Bom počakala na zame sprejemljive temperature (ki so kar visoke),pol pa veselo na skalco…
Ti kar bodi nagajiva,jaz sem včeraj nagajali vsem,ki so mi prišli na pot….danes bom pa še kar naprej probavala…..

Cmok na lička in smrčka…..

p.s.–>tukaj nikoli nisem na nobenega huda….!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

V današnjem svetu-času…ko se že marsikaj klonira…kaj pa veš, mogoče sem pa njen klon…se smejim, nič bati, kje pa, se ne moreva poznati, od kje??? Ni govora, nimam pojma, kdo je tvoja ljubica in me tudi ne zanima!
Cmoka nagajivko…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Če bi vedela,kdo te jezi (razen Sprevržija…hi hi hi)…ti bom z veseljem pomagala…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Jutro obema, cmoka na bušija in naj ne nagaja preveč, da bo zvezdica lahko malo klepetala z nami…lep dan draga moja in takoj lepo k zajtrku in šele nato klepet…in kofi! Vaju moram malo pocrkljati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close