Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NAGAJIVO..jutro…

NAGAJIVO..jutro…

Ah ne…….on mi še najmanj nagaja……..sem mu omenila, da mi nagaja moj sonček v trebuščku, pa mi je rekel, da to ni nagajanje, ampak veselje….In sem mu rekla, da seveda je veselje….veselje do neba!!! Mislila sem na jutranje slabosti….to nagajanje….Aja…če še ne veš… »sonček« je pa moj težko pričakovani otroček…..zvezdica bo namreč mamica….

Žverčica moja…ja danes pa sem spala, kot že dolgo ne…bilo je tako lepo…cmoka draga moja…in pokonci saj si moj k…k, kaj bova ušpičili…ali se zavedaš, da ta teden pijeva kofi iz oči v oči??? Jupiiiiii.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ko pa slišim kaj takšnega,pa postanem takoj dobre volje….a te matrajo jutranje slabosti????…no,to pa je hudič,pa če se ne motim,potem ni za to nobenega “zdravila”….Kdaj bomo zibali????A bomo še dolgo čakali ???
A imaš že izbrano ime ali več????

Cmoka tebi in tvojemu sončku…

p.s.
Če sem preveč radovedna,mi to povej,ne bom jezna….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Nisi nič radovedna…. Je še zelo zgodaj….zibali bomo jeseni….Imena pa…ja in ne….Ampak povedala bom potem…naj bo presenečenje…..

Kofetke………tako rada sem ga pila….zdaj pa ne več tako……Zajtrk…pa…ojej……težko….je pa res, da že celo jutro drobim grisine tle v pisarni….CMOKA nazaj

Upam,da bomo zibali tam okoli točno oktobra,takrat enkrat pa mam tud jaz osebni praznik,pa bi blo fajn če bi bla fešta za dva……želim ti vsekakor,da bo otroček (ne glede na spol) zdrav in prav tako ti……..pa sedaj se pusti razvajat,to tolko paše….uffffff……pa te pa te malo izkoristi položaj in zajamraj,pa bo tvoj dragi skakal okoli tebe……saj konec koncev mu boš dala najlepše darilo na svetu……….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja…oktober bo….Pa še nekaj ti povem…takrat imam jaz rojstni dan, moj možiček in najina obletnica poroke….A bo dovolj praznikov? Povrh vsega pa so vsi ti dnevi na kupu…. In vidiš….zdaj pa še ti….a si tehtnica, kot jaz?

Vidim da se lepo zabavate, nič me pogrešate , čeprav jaz brez vas (mi živeti ni , hehehehehe)
lep dan vam želim ,pa čeprav je hladen

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Jaz te pa tebe takoooooooooooo pogrešam……Kje si hodil dragi moj? Pri frizerju? CMOKA srči……..

Ja zate sem se opedenjal , a si že pozabila ??
cmoka , tudi jaz sem te pogrešal

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Zame??? Lepo je slišat kaj takega….ja, pa tudi to, da si me pogrešal….Kako kaj na vašem koncu?

Hladno , malo sem prezebu in potreben sem toplega stiska
cmoka

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ja,ja …vagam sem pa tja,pa nikoli na pravo stran….sem bolj ena tistih čudnih tehtnic…eh,saj ni sile…naša cela družina ima oktobra rojstne dneve…..kaj naj rečem,lepo sta to “načtovala”,to pomeni da bo letod bolj “pijani oktober”-vendar samo za nekatere…..A je prvi pajecek na poti???

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No……..pa pejva se stiskat……..

Cmokeja,ehhhh…pa kar dva….ki te bosta (upam) pogrela,vsaj malo!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

No tehtnica moja….vidim, da smo si zelo podobne…….tudi jaz prevečkrat vagam…. Veš…ampak nisva načrtovala, da bo oktobra. Je tako ratalo. Jaz bi bila vesela, da bi nama to uspelo že prej…ampak ker je sedaj naneslo tako, da bo oktobra…ja bem…bo pa luda kuča in OKTOBER FEST!!!

Oktober fest…to bo ja….pa saj pravim,boljše pozno kot nikoli…..je že moralo tako bit….veš kaj je najboljše na nosečnosti poleg majhnega pajaceka; da se lahko mile volje zrediš,pa ti ni nič žal…..:-))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mile volje? In potem? Kdo bo dal vse kile dol? Ne delaj mi skomin, da se res ne lotim preveč jest……he, he, he…..In ja, bo prvi oz. prva sonček oz. sončica….

veš,ko enkrat cartkaš in razvajaš svoje detece,je pa prav čisto vseeno kolko kil maš.No,pa saj če papcaš lepo in previdno,pol ni sile,samo treba je pač gledat kaj ješ,ne….preveč sladkorja in ogljikovih hidratov (ki jih ne porabita skupaj) gre na bedrce in ritko in,in in…..sicer pa je to tako nerelevantno,samo da se dobro počutiš.Če pa bodo problemi s kilami,pol prideš v Mb in boš šla z menoj na Pohorje,tak!!….Upam,da te v službi ne obremenjujejo preveč…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Delo pride in gre. Včasih več, včasih manj….Če pa omeniš Pohorje sem ZA!!! Čeprav ne vem točno kaj si mislila….smučanje? Eeee…..na smučke me pa ne spraviš….sem preveč zabita za na smučke….he,he,he…..

mi je že topleje pri srčku

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

he hvala za cmoka ,tudi tebi jih vračam

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ne,ne…smučanje je za pozimi…sem mislila peš…..sedaj ko bo začel sneg počasi kopneti,se bom spet spravila gor…..ti pa se mi pridružiš naslednje leto…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ali ne bi bilo bolje, ko bi napisal, da ti brez ljubezni živeti ni, ali če ni ljubezni ničesar niii, no tako nekako gredo neke pesmice…in zakaj je tale dan hladen, ko je pa tako vroč, samo dovoli mu, da se te dotakne, dovoli ji, da te zadane…cmoka Štumpi…pa nič hladno, vroče je in pika!
Čutiš, da je že bolj toplo, poglej v sonček, saj ti sveti, če sveti meni, sigurno tudi tebi…saj nisva tako oddaljena;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sam pri srčku? Hi, hi, hi………CMOKA

New Report

Close