Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nagovarjala mojega moža, da bi zapustil mene in najino bolno hčerko

Nagovarjala mojega moža, da bi zapustil mene in najino bolno hčerko

Lani poleti je moja hčerka, ki ima redko neozdravljivo bolezen, skoraj umrla. Uvajali so ji novo zdravilo, bila je predozirana , prišlo je do hudega poslabšanja stanja in je skoraj umrla. Praktično skoraj tri mesece je bila v bolnici . Hvala bogu se je stanje začelo izboljševati in danes je spet navihana in vesela punčka, ki še vedno živi. V tem času, ko je bila moja hčerka na intenzivni negi in smo trepetali za njeno življenje, je mož bil na obisku pri svojem bratu in pripovedoval kako je hudo, kako je stanje najine hčerke in od brata žena mu je rekla kaj se boš matral oziroma njene besede jebal z njo pusti jih mene in hčerko in idi živet k svoji mami. jaz nikakor ne morem verjet, da to lahko izreče ena ženska, ki je sama mama in babica. Kaki človek lahko to izreče? Mož pravi, da se nu to ne zdi nič takega, da je pač nekaj bleknila skratka jaz sem neumna, ker se zaradi tega sekiram. Ampak kako lahko blekneš kaj takega a sem res preveč občutljiva? otroka, ki se bori za življenje bi kar zavrgel? A z mano ni kaj vredu, da mi to ne gre iz glave. ko sem v bližini te ženske me postane kar strah. Ne morem ji tega odpustiti ne morem. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Normalno, da ne mores. Jaz tudi ne bi. V njeno druzbo sploh ne bi hodila in bi ji tudi glasno in jasno povedala pred vsemi , zakaj. Bi se pa vprasala tudi o mozu, ki mu je vseeno za te njene izrecene besede.

Ne razumem tega, kako je lahko tvoj mož te stvari tebi povedal? Ker če bi bil pameten, bi lahko že tam na obisku, potem ko je una butara izjavila to bedarijo, si mislil svoje in to zadržal pri sebi. Sploh bi lahko vedel, da te bo to izrečeno zelo bolelo. Lahko bi obdržal zase in ti prihranil bolečino in sekirancijo.
Tisto butaro pa črtaj iz svojega življenja. Žlahta gor al dol. Srečno tebi in vajini punčki.

Cigav je otrok? Tvoj ali vajin?

Ne rabiš se družiti s kretenskimi ljudmi, četudi vas vežejo neke familijarne obveznosti. Odločno ji daj vedeti, da ni zaželjena. Ne spuščaj se na njeno raven, ne išči priložnosti, da bi se pogovorila z njo, ker zlobnih ljudi ne spremeniš nikoli. V njeni glavi stvari ne stojijo tako kot bi morale. Tebi in tvoji družinici pa želim vse dobro ter veliko zdravja.

Reakcija tvojega moza je zaskrbljujoca. Moral bi ji povedati par krepkih, na nacin, da bi ga se brat podprl. Da bi se brat sprevidel, s kaksnim izmeckom je porocen. Se mi zdi, da so se ze kdaj prej pogovarjali o tem. Kakorkoli, tvoj moz mora bit desc. Tudi pred domacimi.Jaz bi mu zamerila to reakcijo, povedala bi mu direkt!

Ona butara je rekla kar je rekla, mene bi dosti bolj skrbela (ne)reakcija moža oz., da se mu celo nič takšnega ne zdi kar je izustila. To bi me res skrbelo s kakšnim moškim sem skupaj.

najbrž tudi že sam razmišlja v tej smeri.

Takšno neumnost lahko blekne samo popolnoma usekana, šutasta ženska. Tvoj mož verjetno od šoka ni mogel nič pametnega odgovoriti. Očitno jo pozna, da nima sto točk, zato ni odreagiral.
Ti veš, kakšen je tvoj mož in če mu lahko zaupaš, če je zanesljiva, odgovorna in ljubeča oseba. Ta tvoja svakinja pa je najbrž popolnoma brezčutna oseba, brez kančka empatije.

Če bi se to možu zdelo grdo, nemogoče, sprevrženo … bi ji dal eno okrog kepe.
ali ji vsaj povedal, kar ji gre. Pa tudi tebi tega ne bi povedal.

Če se mu pa “ne zdi nič takega”, se pa postavlja vprašanje ali je z njim vse o.k.

Ti že razumeš, čigav je otrok, le provociranje te rajca.

Razumem Tvoje obcutke in bolecino ob izrecenem.Tudi sama sem mati sinu,ki je bil hudo bolan,a tudi mi smo imeli sreco,danes je zadovoljen odrasel,zrel moski,zadovoljen z lastno druzino.No,v najtezjih trenutkih mi je prijateljica,ki se je na veliko ukvarjala z duhovnostjo rekla,da ce se je tako odlocil,bo pac umrl,da je to njegova stvar.Dolge dneve sem razmisljala in poizkusala razumeti njene besede,potem sem doumela.Nekateri ljudje so enostavno taksni egoisti in tako zelo brez custev,da jim je enostavno vseeno.Nekoga imas enostavno rad,cenis prijateljstvo,nasvet,pomoc,ta oseba pa se hrani z nami in nas zre,izrablja za svoje nizkotnosti.Ne bom Ti rekla ignoriraj,to poizkusam tudi jaz sama a oddaljuj se v dusi,imas mnogo vec kot ona sama.Topel objem in vse dobro.

Zenska je fuknena ko pizda, tvoj moz je pa bednik prav tako fuknen ko pizda ocitno

ooo, po eni strani bi ti lahko mož prišparal jezo in sekirancijo tako, da ti ne bi povedal .. po drugi strani pa je okej, da je povedal, vsaj veš, kaka je ženska in kako razmišlja … z njo se ti niti ni treba ukvarjat, škoda tvoje energije … kar si ona misli, je njen problem ….  lahko ji ob priliki pač navržeš, da pravi oče in prava mati ne zapustita otroka, ker je bolan in rabi več nege, da to pač eni nimajo v sebi, ti (in tvoj mož) pa imaš/imata …

Kar se pa tiče moža … in tebe. SI poleg skrbi in nege za hčerko vzameta čas drug za drugega? da se imata rada, da se cenita, spoštujeta? tudi to je potrebno, mogoče celo bolj, ker imate hudo bolezen v hiši … da si še vedno izkažeta ljubezen … če ne, se izkaži .. pa mu pokaži … saj veš, nič ni samoumevno 😉 .. in če je vse v redu, se nimaš kaj bati, da bi poslušal in ubogal take egoistične nasvete ….  vzemita si čas zase ….

Vprašanje kaj je on tam govoril, mogoče, ne vem, kako ne zdrži več,… Ker ne vem kako drugače bi sploh rekla kar je rekla, kar iz lepega – naj te pusti?

Odgovor na objavo uporabnika
Liana blue, 29.08.2020 ob 17:14

Lani poleti je moja hčerka, ki ima redko neozdravljivo bolezen, skoraj umrla. Uvajali so ji novo zdravilo, bila je predozirana , prišlo je do hudega poslabšanja stanja in je skoraj umrla. Praktično skoraj tri mesece je bila v bolnici . Hvala bogu se je stanje začelo izboljševati in danes je spet navihana in vesela punčka, ki še vedno živi. V tem času, ko je bila moja hčerka na intenzivni negi in smo trepetali za njeno življenje, je mož bil na obisku pri svojem bratu in pripovedoval kako je hudo, kako je stanje najine hčerke in od brata žena mu je rekla kaj se boš matral oziroma njene besede jebal z njo pusti jih mene in hčerko in idi živet k svoji mami. jaz nikakor ne morem verjet, da to lahko izreče ena ženska, ki je sama mama in babica. Kaki človek lahko to izreče? Mož pravi, da se nu to ne zdi nič takega, da je pač nekaj bleknila skratka jaz sem neumna, ker se zaradi tega sekiram. Ampak kako lahko blekneš kaj takega a sem res preveč občutljiva? otroka, ki se bori za življenje bi kar zavrgel? A z mano ni kaj vredu, da mi to ne gre iz glave. ko sem v bližini te ženske me postane kar strah. Ne morem ji tega odpustiti ne morem. 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁

Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.  

Portal je postal eden izmed najbolj obiskanih platform na slovenskem prostoru, ki mesečno doseže 1 milijon uporabnikov. Strokovnjaki podajajo strokovne in neodvisne informacije na 200 različnih forumih. Naš cilj je postati največji, neodvisni in nevtralni portal, ki nudi informacije katere temeljijo na preverjenih dejstvih. Portal želi v ospredje postaviti vsebino, ki bo dovolj razumljiva za laičnega poznavalca ter na ta način zagotoviti, da imajo uporabniki, bolniki preverjene informacije s katerimi si ustvarja širšo sliko o svojem zdravstvenem stanju.Over.Net predstavlja enega prvih slovenskih portalov, ki svojim uporabnikom že devetnajsto leto ponuja informacije, mnenja in odgovore o zdravju, simptomih bolezni, zdravilih, prehrani, gibanju ter o vsakodnevnih temah, ki jih uporabniki sprožajo na javnomnenjskem forumu.

Odgovor na objavo uporabnika
Akam, 01.09.2020 ob 15:46

Reakcija tvojega moza je zaskrbljujoca. Moral bi ji povedati par krepkih, na nacin, da bi ga se brat podprl. Da bi se brat sprevidel, s kaksnim izmeckom je porocen. Se mi zdi, da so se ze kdaj prej pogovarjali o tem. Kakorkoli, tvoj moz mora bit desc. Tudi pred domacimi.Jaz bi mu zamerila to reakcijo, povedala bi mu direkt!

Se strinjam! Ni problem tista ženska, ona naj govori kar hoče, zdaj veš, da se ji je bolje ogniti. Problem je mož in to velik in bo še večji!

New Report

Close