Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nagradno vprašanje za dobro jutro

Nagradno vprašanje za dobro jutro

Prvaaaaaaaaa sem, to se mi redkokdaj zgodi ;))))))))))))))

Alora, vam postavim nagradno vprašanje, da vam malo razmigam možgančke.

Jst in moj Pufko bova imela Wolgo. Kdor ugane kdo/kaj je Wolga…. dobi nagrado…….. po dogovoru.

Noooooo, si kdo upa?

Če bo pravilnih odgovorov več, se nagrado izžreba ;))

Jutrcka lepga tudi tebi..johanka moja..prva asociacija na Wolgo..mi je bil avto..ne vem..nekje sem to ze slisala..ne me matrat navsezgodi..povej kaj je to;))…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Brez nagrade se oci ne odprem !!!

send $

Ker vem za odgovor…prvo napiši,kej dobim?

materialisti in lenuhi

pa neč!

:((((((((((((((((((((((

hvala za komplimenta!Sem prav ponosen.Zame si pozabla še neki konkretnega dodat….
;-))))))

ne seri..pa ne beri sam dece..bemo..je avto la ni..

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

NI AVTO!

HEHE, A BI TI VOZILA WOLGO? ;))

bi..vozila..ce bi bil avto;)..wolga..kva je to..okej pol je pa ena zvalca

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Mater! A sta na lotu zadela? Pa kaj se to lahko kar tako…? A jo bodo Rusi kar tako dali, svojo Wolgo?

Mislim, saj pa vsak ve, da je to reka… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ha ha ha

čauči mausika…….

Ha? A sem si zaslužila nagrado? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

neeeeeeeeeeee, kje pa!

kam naj jo pa dava……. to tvojo Wolgo? ;))))

hmmm… Sem pa ravno mislila, vprašat, če se lahko pridem kdaj s splavom po vajini Wolgi vozit 😉 :)))))))))))

Kaj pa psa? Ali pa mačko? Želvo? Kuščarja? Kravo? Pujsa? Gazelo? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ODGOVOR SE GLASI:

SPALNICA……… JUHUHU, ŠUKČA ZA DVA, DOSTI OMAR……. MMMMMM, KEKU SE BOMO CARTALI V NAŠI WOLGI………. :)))))))))))

Jest sem odgovor vedu…pa mi nisi dala možnosti,da bi odgovoru!!!
Pravzaprav…nis hotla nagrade povedat..;-)

tocno tko !!!

ponovno zavrti boben!

send $

Če ne midvaa zavrtiva njo!
(v kolkr je že nismo….;-)))))

če bi vejdu, bi povejdu.

jebeš ti nagrado? ;))

bi rajš tebe vrtela v Wolgi…….. mmmmmmmm……. :))))))))))

ne bos me dobila tko na izi !!

send $

ne obljubljaj nagrade ce je nimas !!!!!!!!!!

;(((

send $

Točno!
Naj organizatorja te igre vržejo levom!
Pa prst navzdol!
😉

DVA !!

send $

dva prsta?
ma si pokvarjen ti Miki……. čeprou zgljedaš teku nedoužen!

New Report

Close