Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naivnost…..

Naivnost…..

želel se nekaj napisat ,a sem se raje zadržal

samo to : radi se imejte in se ne opravljate ali nenasedajte ….

cmka in šapa

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tele tvoje besede…pa ne vem kaj naj si mislim…ponavadi nisi tako resen, me mora kaj skrbeti??? Kdo nas ne mara, kdo nas lahko opravlja…komu lahko nasedemo…ne vem, upam, da takega ni v kletki;))!? Mislim, da se imamo tule vsi radi…drugače pa povej…in ga postavimo pred poroto!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ka pa ste imel spet??
Sej brezveze da sprašujem a mi gredo na živce take stvari…

ja ja žalostno tole…človek se kar zamisli…pa kaj vam res ne more bit le fajn!!???

Uživajte,radi se mejte in to je VSE!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Meni konkretno je čist fejst!
Če ima pa kdo kak problem,pa naj pove…ga bomo poizkušali skupaj rešit!
Sp

jaz ga imam…samo ne v zvezi z vami :))))

Jaz tudi,pa v zvezi z vami ;-))))
Sp

hehe…
sprevržko dragi kako si mi kaj?

Kej se zadnje cajte greste neke čudne fore?
Zakaj ne poveste, kar mislite? Nej ne bo nobenih zamer, vsak nej pove, če mu kej ni prou… drgač pa bodte tiho in ne vznemirjat folka. Mislm, da tu ni nobenga, ki bi druzga hotu namenoma žalt, zatorej…

;((((((((((((((((((

Kako naj ti povem?Še kar,še kar draga Poletka.
Malce me pomlad daje….pa jajca so kar naprej polna ;-)))
Sp

Helči?
kuku si kej?Pufko pod kontrolo?
Cmoka!
Sp

pa to ni nič hudega če maš polno jajc, zdaj ko bomo pirhe jedli sleherno jajce prav pride.
Pomlad pa itak vsakega nekaj muči…tolaži se s tem, da nisi edini 😉

Eh, ni pod kontrolo… je u centrali… jst pa doma… Ben, kej čem… sej sem ga mejla zdej ceu mesc pod kontrolo…

Drgač sem ok, mal me daje prehlad…. ampak sonček vse pozdravi. Kej je pej s tabo narobe?

Cmocka

Ma neč!
Me ljubezen matra 100 na uro!Da me v obinkihže ven meče :-))
Sp

Muca, se podpišem pod tvoje besede, naj bo forum zabava, imejmo se lepo, fajn, ne zganjajmo nepotrebnega cirkusa…prosim…in še nekaj prosim, naj se umazano perilo pere doma in ne tu preko foruma…
Forum naj nam bo iskra za lepši vsak dan in ne dodatna muka…teh je itak že preveč v naših vsakdajnih stvareh…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

upsss. a je 1. april že mimo

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Ej, stari… pa to je normalno, sej je vendar pomlad… mejdun ja, sej nas vse po vrsti meče… u obinkih ven…. sej imamo vsi mal pretresene možgane in vnete srčke….

oštja ja, zarad tega pa res ni treba bit nesrečen…. jutre ti pošljem Pehto na dom…. (namesto tulipanov)

cmokca

te bodo ženske v red pobrale :))))))))))))

ne se bat , se držim pokončno

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

A mene?!

Saj že grem, no…..

Nočko vsem.

New Report

Close