Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj bo danes prečudovit dan…

Naj bo danes prečudovit dan…

Dobro jutro, srčki moji…..Malček sem se “izgubila” ampak sem ponovno z vami….Ampak kolk je tle nekih novih imen…. Ej….Pa kolk časa se nisem oglašala? En mesec? Skratka….Kako ste? Je kaj novega? Želim vam lep, lep, lep, prečudovit dan….

vuauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu…… ej.. al je to res zvezdica… al so to le sanje :))))

pozdravljena spet med nami, nova imena pa so.. ja … s spodnjega foruma nas pridejo pogledat :))))

yap cmoka zvezdica…
zdej sem sigurna , da bo tole long hot summer !!
hahah..za pop…..

Čau Jani…srce moje….Kako si? A po novem si brez brkov he,he,he?

Čau zajči…..Kako si miška? Je vse O.K.? Pošiljam ti enega cmokca….

Dobro jutro zvezdica.
My name is bond..ne,ne sem samo gostujoči tukaj.Moj dom je kletka spodaj in tam skrbim za nemoralo.Ker pa smo z vami postali pravi kolegi se selimo gor in dol.Oboji.Pa še ti pridi dol v naš poden,ko tu zmanjka sogovornikov,ali pa kar tako.Smo spodaj podobni ljudje.
SP

navali zvezdica :))))))))))))))))))) vetra mu daj !

srček moj visoko na nebu….yap zdaj je oki z menoj !!!
Lupčka veš ti dajem zdejle !!!!!!

Mal mu ga moram, ko pa pri nas tako piha :))))))))))))))))))))

Srček tvoj na nebu….zvezdica pa zraven :)))))))))))))))))))))

Cmokca nazaj….

Čau. Katera kletka je tvoj dom, da bom vedela kje se moram oglasit?

Jutro stars.

I tebi sine…..he,he,he CMOKA

Pa đe si bre majko moja hehehe

E sine….brojim zvijezdice pa nemam vremena da ti pišem pismo….:)))))

hahah….
jeah

Aha!!! brez :))))))

Nemaš vremena. Jaoo, užas. Nemaš vremena ni za mene? Strave užasa.

A vidiš…..zdaj pa žene ne bo nič več “pikalo” :)))))))))))))))

Ajde srce….nemoj plakati….sad ču si uzet vremena…samo za tebe…:)))

Zvezdica…SončeK se plazi-sveti tudi po vaši gmajnici ja…drugače pa sem iz spodnjega nadstropja…tvoja sosedka…ja in se strinjam, naj bo danes prečudovit dan…delajmo na temu…da bo res.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Juhuhu

No zdaj pa po slovensko naprej. Saj sem Slovenec, a ne?

Si res Slovenec…si…si…lepo jutro dragi Seba in si danes že kaj ušpičil, razen 1.aprilskih šal…cmoka za lep šaljiv-dan;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Še nič. Ampak jaz špičim naprej hehehe. Pa ti?

Tudi…kot ti…špičim in ni hudič, da res česa ne ušpičim! Se smejim…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close