Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj ji preprečiva največjo neumnost v življenju?

Naj ji preprečiva največjo neumnost v življenju?

Hčerka, ki je ravno dopolnila 18 let se seli k svojemu novemu frajarju, ki je star 47 let. Starejši je od mene in njenega očeta. Punca zaključuje srednješolsko izobraževanje. On je ločenec. Tako vsaj sem bila seznanjena. Videla sem ga na daleč, spoznala ga še nisem.

Šolo bo zaključila, to vem, skrbi ma pa, da se bo zaposlila in šolanja ne bo nadaljevala. Čisto je zatrapana. Zdi se nama popolnoma neokusno, da imam tako star moški, tako mlado punco. Ne gre skupaj, no. Kot starša sva nemočna. Poskusila sva vse možno, da bi jo odvrnila od največje neumno v življenju.

Poskušam jo razumeti. Vem kako je če si noro zaljubljen. Od njega pa se mi zdi skrajno neokusno, kar počne. Hčerka še ni zrela, doma si še postelje ne postelje.

Razmišljava, naj jo pustiva, da se opeče, da se nauči iz lastne izkušnje. A po drugi strani jo ta njena neumnost lahko drago stane. Za vse v življenju bo imela še čas, ne vem kam se ji tako mudi.

Naj sproba, zakaj pa ne. Najstniki so itak ekstra pametni. Tako, da bodi vesela, da gre od hiše.

Ne greš tega spraševat na pri.uknjen mon.

Petek je, zgodbica je po vsej verjetnosti izmišljena in avtorica ne bo več odgovarjala.

Mimogrede, a ste v družini ateisti?

Sta pač vzgojila sponzorušo!

Upam, da tole ni zgodbica.

Ker realno, 18 letnica in 47 letnik? Drugega, kot bolano se ne more reči, sicer pravno gledano ta človek ni pedofil, je pa mentalni bolnik.

Zdej, kako lahko 18 letnica na to pristane? Ljubezen definitivno ni, ker še ne ve kaj to je. Zatrapanost, ne vem, očitno pa je nek daddy issue in to rešuje s tem predatorjem. Vsekakor pa pomeni, da nekaj hudo ne štima, da hoče iti v to smer. Je svobodna ipd., ampak realno, kateri oče nebi takega vrgel dol z mosta?

To ti je tudi edina rešitev…

Daj no za začetek vikenda nekaj bolj izvirnega, tale pravljica je res en živ dolgčas.

Če bi bila to Amerika in on George Clooney al pa Dicaprio, bi bilo pa cisto ok.. Vecina teh ima 20-30 let mlajse.. Upam, da ima “vsaj” keš.

Pač se je odločla, da bo svojo pizdo prodala staremu dedu. In kaj zdej? Če je pametna in tip bogat bo mela njena pička par 100 prevoženih, baba pa dost premoženja, da bo lagodno živela.

O moj bog, sem imela pri 18ih 9 let starejšega, pa že tisti se je kasneje izkazal za malo čudnega, čeprav sem večino njegove familje od prej poznala in so ok.

Verjetno ste disfunkcionalna družina. Vidva (starša) delata za minimalca, sta brez izobrazbe, živite na 40 kvadratih. Ker denarja, vzgoje in moralnih vrednot ni … je vajina hči, pač skrenila s poti.
Mene bi bilo sram. Ne zaradi hčere, ampak ker sta vidva taka luzerja.

Odgovor na objavo uporabnika
ne nakladi, 24.03.2023 ob 13:46

Verjetno ste disfunkcionalna družina. Vidva (starša) delata za minimalca, sta brez izobrazbe, živite na 40 kvadratih. Ker denarja, vzgoje in moralnih vrednot ni … je vajina hči, pač skrenila s poti.
Mene bi bilo sram. Ne zaradi hčere, ampak ker sta vidva taka luzerja.

Ma brezvezna štorija, no.:))

Za 18-letnice so 47-letniki praktično starci pred smrtjo.

Morda bi šlo skozi, če bi si izmislila, da si je našla 35-letnika.:))

Izmišljena tema gor ali dol, take stvari se dogajajo… Me pa čudi, da ste tako obremenjeni z leti. Saj ne rečem, je precej nenavadno, razen, če gre očitno za denar. Ampak, da je to največja napaka v njenem življenju pa ne morete trditi, no. Kako pa veste, da bi ji bilo bolje z enim 20+ letnikom, ki bi jo po možnosti varal ali pa tepel?

Moja bivša sošolka se je na podoben način spravila živet k tipu, ona je bila 18, on 36 ali 37, nekaj takega. Skupaj sta bila 10 let, potem je on zbolel (rak) in v nekaj mesecih je bilo vsega konec. Ostalo ji je vse njegovo premoženje, ki ga ni bilo ravno malo, ker drugih sorodnikov ni imel (edinec, starša oba pokojna, brez otrok…). Zdaj je ona 35, že kar nekaj časa srečno poročena, ima majhnega otroka, ok službo… Nič ji ne manjka.

Če bi takrat dobila enega študenta svojih let, kdo ve, kako bi ji bilo danes. Lahko lepše, lahko slabše…

Odgovor na objavo uporabnika
jajajajajaja, 24.03.2023 ob 10:46

Ne greš tega spraševat na pri.uknjen mon.

Petek je, zgodbica je po vsej verjetnosti izmišljena in avtorica ne bo več odgovarjala.

Mimogrede, a ste v družini ateisti?

Da te ni sram, da mojemu življenju rečeš zgodbica. Verjetni si brez otrok, ker verjetno ni niti čudno.

Ocena izmišljene zgodbice 1-10: 2

Izraz sugar daddy pove vse. O ljubezni tu ni govora. Pri tolikšni razliki v letih in razliki v zrelosti, razmišljanju, izkušnjah, ne more nikoli iti za ljubezen. S strani starega gre za seks, s strani ta male pa za ugodnosti.

 

Pusti jo, saj sta že vse probala. Mala je naivna in neumna, on ogaben pezde, ki preži na mlade. Kar spakiraj ji in naj gre k njemu. Morda bo hitro prišla nazaj.

Jaz bi ji pustila da se opeče, če bi šlo za njenega vrstnika, ker pa gre dejansko za moškega, ki bi lahko bil njen deda je stvar malo bolj kočljiva.

Lahko se samo oddalji od vaju, če ji bosta to preprečila.

Dajte ga nehat srat, ni šans da svoji hčerki pustim da hodi s tipom starejšim od mene.

Sorry, ampak zgodbica.

Odgovor na objavo uporabnika
Mama in oče, 24.03.2023 ob 10:37

Hčerka, ki je ravno dopolnila 18 let se seli k svojemu novemu frajarju, ki je star 47 let. Starejši je od mene in njenega očeta. Punca zaključuje srednješolsko izobraževanje. On je ločenec. Tako vsaj sem bila seznanjena. Videla sem ga na daleč, spoznala ga še nisem.

Šolo bo zaključila, to vem, skrbi ma pa, da se bo zaposlila in šolanja ne bo nadaljevala. Čisto je zatrapana. Zdi se nama popolnoma neokusno, da imam tako star moški, tako mlado punco. Ne gre skupaj, no. Kot starša sva nemočna. Poskusila sva vse možno, da bi jo odvrnila od največje neumno v življenju.

Poskušam jo razumeti. Vem kako je če si noro zaljubljen. Od njega pa se mi zdi skrajno neokusno, kar počne. Hčerka še ni zrela, doma si še postelje ne postelje.

Razmišljava, naj jo pustiva, da se opeče, da se nauči iz lastne izkušnje. A po drugi strani jo ta njena neumnost lahko drago stane. Za vse v življenju bo imela še čas, ne vem kam se ji tako mudi.

če vaju skrbi samo to, da se bo po srednji šoli zaposlila: ne vem sicer, ali se šola za poklic ali obiskuje gimnazijo. Če se šola za poklic: v poklicu lahko uspe, pa čeprav s srednjo šolo. Ogromno ljudi s srednješolsko izobrazbo danes rabijo podjetja. Če hodi v gimnazijo, bi bilo res dobro, da se še izuči za en poklic ali pa opravi vsaj prvo bolonjsko stopnjo študija.

Kar se pa tiče ljubezni: kar pustite jo, jo bodo že izkušnje izučile. Marsikdaj so potrebne življenjske izkušnje, da se česa naučiš. Ni nujno, da bo tako, kot si predstavljate.

No to je res teško za starša ,da ima hčerka pri 18 letih frajerja ,ki je istih let kot njena mati ali oče. Pri teh letih je vendrle že malo bolj pametna in zna presoditi kaj in kako je s to zadevo.To je s strani tega moškega tudi zelo bedno saj ,če bi malo pomislil je enako kot bi hodil in seksal s svojo hčerko.  Drugače pa naj poiskusi samo ,da nebo imela potem kakih posledic in težav v nadaljnem življenju. Kajti dokler nimaš otrok je vse v redu in prav. Potem se pa konča svobodno in mirno življenje konča.

Če ji preprečiš, nikoli si ne bo znala pospravit postelje. Študirala bo neodvisno od tega. Mogoče še bolj, ne bo, ker je preveč razvajena. Naj gre. Opeče? Vse je začasno. A ti misliš, da imaš neumrljivo telo. Torej si se opekla, ker si v tem telesu in ne boš večno. Pa kaj če traja, čisto malo časa, mogoče potrebuje to izkušnjo?

LEDENA (cover) Darko Čater
( https://www.youtube.com/watch?v=guFckjX1vlk )

Kaj vidva nič ne komunicirata s tem 47-letnim zaročencem? In kaj on pravi na to? Vaju je prosil, če lahko odpelje vajino 18- letnico? Da jo bo ljubil , spoštoval in  pazil nanjo? Vama je to obljubil?

New Report

Close