Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Naj mi kdo pojasni nekaj glede covida-19 in Kitajske!

Naj mi kdo pojasni nekaj glede covida-19 in Kitajske!

Naj prvo omenim, da nisem ne cepilec ne anticepilec. Nimam se za teoretika zarot ne nič. Vse skupaj pa včasih spremljam. In kar mi je najbolj zanimivo pri vsem tem mi je fenomen Kitajska. Država iz katere je ta virus izbruhnil.

Včeraj je imela Kitajska, kot najbolj obljudena država na svetu 26!! primerov okužb s koronavirusom. Država niti približno ni precepljena.

 

Kako je to možno? Za primer USA je imela včeraj 170.000 novih okužb. Kaj torej delajo američani narobe.

Nekaj pri vsem tem ne gre skupaj.

Na Kitajskem ni prostora za teoretičarje zarot. Če je treba, so lahko zelo hitro disciplinirani in se strogo držijo ukrepov.

Sicer pa pomojem ne povedo prave številke. Tam vlada stroga cenzura širjenja informacij, menda veš. Na Kitajskem še na internet ne moreš normalno. Je skoraj vse zaklenjeno.

Odgovor na objavo uporabnika
zanima me glede Kitajske, 27.08.2021 ob 10:20

Naj prvo omenim, da nisem ne cepilec ne anticepilec. Nimam se za teoretika zarot ne nič. Vse skupaj pa včasih spremljam. In kar mi je najbolj zanimivo pri vsem tem mi je fenomen Kitajska. Država iz katere je ta virus izbruhnil.

Včeraj je imela Kitajska, kot najbolj obljudena država na svetu 26!! primerov okužb s koronavirusom. Država niti približno ni precepljena.

 

Kako je to možno? Za primer USA je imela včeraj 170.000 novih okužb. Kaj torej delajo američani narobe.

Nekaj pri vsem tem ne gre skupaj.

 

ker si priča največjemu nategu človeštva in popolni kontroli prebivalstva

 

Ker  se  tudi  v   ZDA   prosi  ljudi ? , da se cepijo , itd. Ljudje  pa se požvižgajo na prošnje in na cepljenje ( ne vsi.) Tako kot pri nas.

In  sevi se lepo,   veselo , še naprej hitro  razmnožujejo in……..

Odgovor na objavo uporabnika
mogoče zato, 27.08.2021 ob 12:24

Ker  se  tudi  v   ZDA   prosi  ljudi ? , da se cepijo , itd. Ljudje  pa se požvižgajo na prošnje in na cepljenje ( ne vsi.) Tako kot pri nas.

In  sevi se lepo,   veselo , še naprej hitro  razmnožujejo in……..

Debilno fašistično bi morali povedati, da se debili množite, ko lažnivi fašistični mediji širijo cepilno propagando. In več cepljenih pomeni več terorja in več bolnih.

 

Virus je prišel iz laboratorija v Oxfordu, že nekaj let prej, Kitajska je samo dala piko na i, v celi zadevi. Kaj pa če je tukaj dogovor med Zda in Kitajsko, nekako je potrebno vrniti kredite.

Odgovor na objavo uporabnika
ugibam, 27.08.2021 ob 10:25

Na Kitajskem ni prostora za teoretičarje zarot. Če je treba, so lahko zelo hitro disciplinirani in se strogo držijo ukrepov.

Sicer pa pomojem ne povedo prave številke. Tam vlada stroga cenzura širjenja informacij, menda veš. Na Kitajskem še na internet ne moreš normalno. Je skoraj vse zaklenjeno.

Tako je – S Koreja stil v tem primeru na Kitajskem.

New Report

Close