Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Naj mi,prosim, kdo obrazloži

uh, zvezdica… čeprov žalostna pesmica, ampak… lepa… na svoj način. Čestitke!!

Jani gre pa zdej brat ene.. brezvezne pesmice o komuniciranju… Tko!! čau!

Pesmica ob kateri se zamisliš. Lepa je. Še kakšno prosim

jajajaja :)))))))) zajček, muca in vsem skupi.. ziher bom naredu, ker mi želite tolk lepega in dobrega 🙂

In zdej, grem spet gledat moj žepni priročnik… matr me na Wc :))))))))))))))

Jani, bemti :))))))))))))))))))))))))))))))))
Vidiš, spet začenjaš :))) te bova z muco potem zvečer :))))

hehehehe, se kolca, ja :))) Hvala Gaia :))) hvala muca, hvala zajček :))

Neki skriti talenti, a?

Dobro je, ..ma žalostno…porko…sem vendarle pričakovala kakšen mičken vzpon na koncu…ahjej

:))))))))))))

cmoka ***

:)))) ja o, če je blo pa res 🙂 ampak, zdej grem pa res po priročnik, plonke in.. jovo na novo.. zdej finiširam.. zadnji metri pred ciljem…. 🙂 Se oglasim kasneje dopoldan.

Čau zajček!

JTLC!!!!

Čau Jani !

ZTLC 100 !

En namig: Opravi svoj vele osnutek v WC-ju, potem pa se loti priročnika!

Nč ne nuca, da se zahvaljuješ za dobre želje in stiskanje pesti, namreč: MI BI RADI TUDI KAJ NAZDRAVILI!! *** :o))

Sej vzpon je prišel. Samo to ni napisano. Pol ko je novega spoznala

Aha,..to je potem že drugi del…sot soneti nesreče..potem pa pafffff..

Ja, je pa res nekaj na tej žalosti: očitno lahko človek ustvarja samo, kadar je nesrečen, depresiven, totalno u riti…kadar si euforičen in kar bliskaš od energije..nekako ne gre…vsaj iz lastne izkušnje lahko govorim tako..
Kako je kaj z ostalimi? Kdaj se zlivate na papir?

Upam, da nisi našminkana. Preden grem domov se bom moral orengi očedit. Da moja ne bo ljubosumna.

na zdravje :))))))))))))))

Jah, kdaj pa je Prešeren ustvarjal najlepše kitice. Ali pa Cankar. Takrat k je bil pribit ( to ne velja za zvezdico ). Na papir nič ne zlivam. Raje v grlo ha ha ha. Ne resno. Za mojo raje dejanja, rože, večerjo … v glavnem jo presenetim s konkretno zadevo.

:))))))))))))))))))))
Ne, zdajle ne. Pa ne se bat, takrat ko bova to počela se ne bom našminkala :)))
Si dobro danes ?

Tko jo pa ne boš zlahka odnesel ! O, ne ! Flaše boš dal na mizo , mi pa pridemo pit !

Seba,..pa saj pesmic (no, spet govorim v prvi osebi ednine) ne pišeš za nekoga: pišeš jih nekomu ampak predvsem zato, da razbremeniš svoj živčni sistem, da odliješ žalost iz sebe..sploh take, ob zaključku kake veze oz. ob nesrečni ljubezni (uf…še dobro, da je ta faza za mano…upam..kar za neki časa)

Upam, da te ne bom razočaral. Sem zvest svoji. Nič pa nimam proti novoletnim lupčkom in rojstnodnevnim ha ha.

Danes sem izredno razpoložen. Najbrž za to, ker mi ne bo treba na teren in bom cel cajt visu na računalniku, na forumu.

odličen priden dečko!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Tuki smo vsi zvesti :))) He, he Seba moj !!!

Ma kaj poti..a on??? Ma kje pa..ob bo to iz levega žepa stresnu…a ne Janček??

hej Jani še enkrat drži se!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

O, madonca….še dobro, da imaš neke žice tam okoli sebe..po moje bo danes kurilo tam okoli tebe…danes boš definitivno na udaru..za vse nazaj..

(Pogledala je v tla, zavrtela nogo, sramežljivo pogledala navzgor in rekla: “No, ko je že zajček začel, zdaj ti tudi jaz lahko pošljem en CMOK..in tudi našminkana nisem:” Potem je izdatno zardela)

yees ! Muca to mu deli :))

Jutro… Hudiča, tole je pa malo too much zame že navsezgodaj toliko postov….Vidim, da ste že vsi v speedu…Jaz rabim en mal.. Kaj dogaja???

lara

New Report

Close