Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Ufff za mano tudi. Ko sem jaz končal vezo, sem takoj šel špilat basket. Mater še nikoli nisem tako dobro in borbeno igral kot takrat ha ha ha.

Čist zares! Hja vi ste že vsi pridni..jest pa šele odhajam…
čeprav bi bla rajši tuzkaj z vami…ampak ne gre….razen če plavega usekam..hihi
Hej Gmajna..Imejte se…pridem kasnej..upam da boste velik naklocal..Imejte se lepo..Papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He, he, Gaia, skupaj ga bova lažje :))))

he šej bi še…ampak se mi mudi..je dons net prepozno proradio..pa več sreče prihodnjič a ne? Imejte se..že letim že drvim….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

OK. Velja. Sem zvest :o))

No, a vidiš…tebi je telo razganjalo, nam, bolj nežnim dušcam, hoče pa uno noter utečt ven…in ker se bojimo, da nam uteče, jo raje spuščamo po kapljicah na papir, kot da bi se vse hkrati odlilo…Nikoli ne veš,..sigurno še kdaj prav pride…

Adijo muca !!!**

UUUaaauuuu sem kot kameleon. Tolko ljubezni na enem koncu :o))

Jes :o)))…. v slogi je moč ali vsi na enega, eden za vse….

CMOKKK Bemti mate gužvo…!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Daj ej, se slišiva popoldan .

Hja, no…saj pepiju sem se že izpovedala, tebi mi je bilo pa malo nerodno…ampak zdaj, ko je zajček začel tako lepo, nisem mogla, da ne bi … :o))

Ne, jaz sem karakter ( baje ) ha ha. Sem ko kamen , tenstaš in tenstaš ha ha

Ta mušketirska mi ni pa prav nič všeč. Me zanima kdo bo zmagal ha ha. Da ne bosta na koncu presenečeni ko bom bil jaz našminkan ha ha ha :o))

..to je en mali nasvet…da zjutraj čimprej začneš brat to epopejo..bemti, jaz skočim na fotokopirni..pa se usuje 10 postov, zdaj resno razmišljam, da bi šla na kafe…ampak ..kaj me čaka, ko pridem nazaj?

Ti še ne veš, kaj ti z Gaio lahko pripraviva :)))

našminkan, v kiltu, lepe nogavičke,..spodaj pa….future ** :o))

Čak, da vidiš kako se te lotiva :)))))

Hmmmmmmmmmm…(porko, a obstaja tle na tastaturi tudi kakšna tipka za poredno hudomušni izraz…?)

Pa saj sem jaz tut nežna dušca šmrc. Sej tut jaz pri španskih nadaljevankah jokam ha ha ha

CMOK nazaj ! pismo ja, moram uredit tole glede števila postov na eni temi..

Da bi šla prej na šiht me ne mika… Kvčejemu grem lahko prej domov. Za to sem pa jaz 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!!

lara

Tudi mene ni pol ure sem gor, pa je že cela poplava sporočilc. Vidim, da ste mojo pesmico dobro obrali..do kosti…Mimogrede, kje je pa osliček? In ali kdo ve, zakaj je napisal zvezdica Tereza?

Pripraviš ti strateški plan?

Zajček..by the mimo…seba je velik boy…t.i. basket player…
Bo potreben dober odriv :o))

gaia, men preden da skret ( računalnik ) namelje je že 15 postov novih. Za popizdit. Pol pa sam sprašujem kaj dogaja.

New Report

Close