Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Naj mi,prosim, kdo obrazloži

Hej, Gaia, bolj ko se brani, bolj je zanimiv anede ? hehe, huje mu bo..

Hahah, a ?

No potem nisem ravno edina, ki se čisto zgubi…. Še mal pa bom padla čist ven..

lara

..to je bilo sebotu namenjeno, ker je dobrotnik..pa smo mu rekli tudi Mati Tereza…

Hja, ni problem. Tako sva začeli z Nikito. Žrtev sva omamili, ne glede na velikost in jo zbasali v avto. Tam pa je šele potem direndaj :))

Ja, seveda, le zakaj ne bi :)))))))
tenstajva ga počasi, pa ziher !

Uau kakšne grešne misli. Lepa beseda za … Future?

A je to plan? Sama ušesa so me.

Dobro jutro vsem, starim in novim.
Danes ste pa zgovorni, tole je malo preveč zame. Mislim, da vas nikakor ne bom uspela dohajati.

Saj sploh ne vem zakaj se gre…. Aja, zato, da se kam pride…

Jah mi monopolisti moramo biti pa ja teamski, a ne Lara?

Gaia, lepo te prosim poslušaj !
Glej, vsi nimajo dovolj hitrega računalnika in zmogljivega, tudi časa ne, da bi čakal na odpiranje teme katera vsebuje 100 in več postov. Ker je tudi strežnik potem pri Primožu preobremenjen, te prosim posreduj še ostalim tole.
Pogovarjamo se lahko vsi skupaj, tudi lepše in zanimivejše je tako, več nas je lepše je :)) . Zatorej se razkropimo po drugih temah, sproti odprite nove teme, sodelujmo tu in tam ( na tej ali oni temi ) je veliko lažje, boljše in več bo udeleženih. Tole predolgo odpira in marsikdo ravno zato ne gre brat !! Oki ?

He, he, si vidu ? Sem vedela, da ti bo všeč :)))))))))))))))))))))

Ja, ampak Nikita ma velik avto…..

Sem trd oreh ha

Vidiš Gaia, o tem sem zgoraj govorila !!!!
Če se razdelimo po temah, bo vsak ki pride približno vedel za kaj gre, ko bo bral in odpiral zadeve , ki bodo krajše in bolj razumljive, čeprav bo tema ” nora ” :)))
Ekola to je to !

Ma ja, to odgovorijo škoti na vprašanje, kaj imajo pod kiltom (ali imajo spodnjice ali ne) Rečejo simpl “Scotish future..”

Sem za. Odprimo samo en post, ko ga napolnimo do 80 gremo na novega itd. pa sproti se obveščajmo prav?

zato gre žrtev lažje notri :)))

Ja, mi smo jih odpirali tudi po več . Je bilo preglednejše in veliko lažje.
Pa se tudi lažje najdemo veš..

Predlog je mega…samo ne vem, če ga bojo moje sive celice sposobne razumet…ja, ale, gremo, kot si rekla :o))

Ha, ha, orešček ti moj ! Te bomo že zdrobčkali :))

Dajta me raje na prtljažnik, bo več placa. V avtu se bo še kdo zvil ha ha

Za tako skakanje bi morala imeti full časa in preverjati kje je zdaj kdo, mi definitivno pri mojem delu ne bo zneslo.Bom pač malo manj z vami.

lara

He, he, glej ! Poglejte nazaj naše poste. Kdor se kaj spomni, napiše novo temo in jo odpre. Potem se pa limamo gor…pa kvasimo pametne, tudi neumne, včasih temo zgrešimo :)) in govorimo vse kaj drugega, je pa fajn :))

Evo Romana sva že dve. Tudi jaz jih ne morem več dohajat.

lara

New Report

Close