Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Naj predlog za izboljšanje SČ

Naj predlog za izboljšanje SČ

Ugasnite ves MON ☺

Ali zaprite, ali dajte starega nazaj.

Prvi korak: blokiraš teme, ki novo formo foruma kritizirajo.

Sploh je očitno ciljni namen motivirati sodelovanje populacije, ki jo pritegne ponujena tema, kot ravnokar sveti na desni strani:

 

BLAZNO OSEBNO

ISKRENO: 6 MOŠKIH, ENO

VPRAŠANJE: “KDAJ JE

ŽENSKA DOBRA V

POSTELJI?”

nova
Uredništvo priporoča

Meni se bolj zdi, da je namen vsega skupaj odvrniti uporabnike od uporabe foruma. Drugače si vsega skupaj ne morem razlagati. Druga razlaga bi sicer lahko bila, da je forum dobil v roke nek osnovnošolec, ki se sedaj prvič uči postavljanja spletne strani.

@zanimivo:

Ne vem točno, kaj jih je zmotilo. Mogoče preveč odgovorov, haha. Morda moj zapis, naj zamenjajo osebo ali podjetje, ki izvaja prenovo spletne strani.

 

Pogrešam klik na zadnji odgovor.

Da se zadnja odgovorjena tema premakne navzgor.

Da vidiš avtorja teme in avtorja zadnjega odgovora.

Pa pri prejšenem forumu si imel ob neki temi še predloge za klik na teme s podobno vsebino iz prejšnih let.

Na novo obliko se nikakor ne morem navaditi. Zdi se mi, da oči prav trpijo. Nova oblika je nepregledna, črke majhne in svetle. Prej je bilo super, kdo si je izmislil, da je treba obliko spreminjati.

Ena tema se ne loči od druge. Popolnoma neprivlačno. Me je čisto minilo veselje pisati in sodelovati na forumu.

Morda pa je bil to vaš namen, da bo čim manj obiska, drugače si tega ne morem razlagati.

Predlagam, da uvedete nazaj funkcije, ki so že delovale v prejšnji nastavitvi.

– vidnost avtorja prvotne teme in avtorja zadnjega odgovora

– možnost klika na temo (s katerim se odpre prvi post) ali na odgovor (s katerim se odpre zadnji post)

– citiranje točno določenega odgovora

– predvidevam, da še niste omogočili registracije nickov, ki vsebujejo šumnike oz. določene znake

– pomik tem z zadnjim odgovorom na vrh

 

V zadnji verziji foruma se je – vsaj meni, kot bralcu – izkazalo, da so funkcije foruma ustrezne. Na prvi in drugi strani so se vrstili odgovori zadnjega dne. Glede na razpon strani, ki se jo da videti na ekranu računalnika, je bilo nanizanih več tem, ki so bile medsebojno razmejene s pasicami reklam. Slednje sem vedno ignorirala.

Sem pa opazila, da je tudi zgornja orodna vrstica kreirana z vsebino:

Odnosi

Bizarno

Blazno resno

Pralnica

Blazno osebno

 

Blazno? Nedolgo nazaj je bila odprta tema (ne grem jo iskat v zgodovino, da bi pisala vanjo), kjer smo navajali, katere besede SSKJ so nam “moteče”. Ja, ta bi bila ena takih. V bistvu na ravni pubertetnega razmišljanja. Hja, mogoče se pa pričakuje tu gor prav taka klientela.

New Report

Close