Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Naj vendar že kdo …

Naj vendar že kdo …

… ki me RES pozna (SAŠKO , ZAJEC , kje sta ?!) dopove mojemu Sončku , da NE SME resno vzet mojih bodičk !!!

Ma kaj sem res tako huda in čudna ?!

Nikito že orenk muči ta dilema … samo vi rečte , pa zamenja stil …

Sončiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, a te Niki zbada?

Joj boga :(((

Pridi k meni, jaz pičim, pa nič ne boli :))))))))))))))))))9

se bo že navadla. nič se spreminjat. bodi taka kot si

ta je dobra :o))))

to je hec…kot se hecas ti…se tudi jaz..in vidim, da morava na kofe…da se zmeniva…ko si naslednjic u Ljubljani se najavi malo prej…Niki…če kaj ne razumem, če mi kaj ni okej…ti pisem na mejlček…tu pa si dajmo duška in pika!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Niki…………bodi ti, ja, kot pravi Seba.

Sonči, neč bat…..je cela mehka, hehehe

Zajči bi povedala, pa ima grlo v kurcu :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

obetaven naslov hehehe

tako kot una.

eno luknjo fališ, pa si v riti

Mi paše….da ga čutim…mi paše za znoret…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

U kako lepo je v življenju kej sfalit :))))))))))))))

čakaj, ga bom poklical nazaj

To je to…original je taprav…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Gleda s strani in čaka da seuš umaknu :))))))))))))))))))))))))))))))

mam še eno

lansk let enkrat, letos bolj poredko hehehehe

ni treba…ga imam že tu;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

A sem mislil, da je šel moj na sprehod hehehe

Tvoj je pa ja danes zaseden;)),,,baje že pakira…no ne vem…tak občutek sem imela…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ponaredkov ni!!!!

So…ampak ti so slabi in ne za nas;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja, plavalce v zaboje hehehe

Res je. Bom kar pri unikatu ostal

… kar k njemu pejte , ima on ljekova za sve bolesti …;)))))

… in takoj posvinja še tako resno temo !

Drži se ga…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jah, te deci hehehe

no tudi to je okej…samo, da se pakira;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close