Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj fatalna ženska v Sloveniji-Alma Rekić

Najbolj fatalna ženska v Sloveniji-Alma Rekić

Torej ženska z neko lepoto, ki ima tudi veliko v glavi, ane 🙂
Lepota je pa itak relativna, nekomu je ena ženska lepa, drugemu niti pod razno, ampak tisto nekaj, kar se čuti okrog nje, je pa TO.
Enako velja za moške 😉

Fatalka je zanimiva tud pri ženskah…ali zaradi fovšije al pa zaradi rešpekta…


Ko beše ova Alma Rekić ?

[/quote]

Tako. tako Chocolattt, ko fatalna oseba stopi v nek prostor vsak pogleda zaradi tega kar oddaja ta oseba ampak ne s strahom, pogleda s spoštovanjem al zaradi lepote al karizme. Ko pa še sliši kaj pove se pa dol usede in si človek misli,…. uuu,… matr poleg vsega ima še pamet.
Kaj čmo pa mi v tem primeru,……. ki smo brez oba troje, hehe. (tukej mislim na sebe, seveda, ne nate, hehe).

Fatalna ženska je mit.

[/quote]

Tako. tako Chocolattt, ko fatalna oseba stopi v nek prostor vsak pogleda zaradi tega kar oddaja ta oseba ampak ne s strahom, pogleda s spoštovanjem al zaradi lepote al karizme. Ko pa še sliši kaj pove se pa dol usede in si človek misli,…. uuu,… matr poleg vsega ima še pamet.
Kaj čmo pa mi v tem primeru,……. ki smo brez oba troje, hehe. (tukej mislim na sebe, seveda, ne nate, hehe).[/quote]

:))))
Lepo si povedal. Bom povedala še po žensko: ko pride blizu tip, da se začuti NEKAJ, umirjeno, prijazno, pogleda – in se ti mal kolena zatresejo, pa niti ni lep niti kaj drugega, se usede, se pogovarja, pogledujemo in si mislimo: ojoj, oooo joj!
Lahko gre samo mimo, te pogleda na tisti nekakšen ubijalsko dober način, pa si misliš: o đizs, kaj je bilo pa to!!!??!!
Tisto NEKAJ mora imeti, ženska ali moški, pa ni potrebna nobena gromozanska zunanja lepota, da se ljudje zresnijo in utihnejo :))))

Ne, tarči. Samo ne predajaj se skomercializiranim verzijam “fatalk”. So, in tudi moški so / ste.

Ne, tarči. Samo ne predajaj se skomercializiranim verzijam “fatalk”. So, in tudi moški so / ste.[/quote]
Ne. To so normalni ljudje. Jih je pa malo, zato pridejo do izraza.

https://www.youtube.com/watch?v=aJOHPLhAmao

Tipični primer fatalke kot celote je npr Dita


Njena fatalnost izgine z odstranjeno šminko. Kar vidiš, je igra.

Tukaj sem popolnoma pristranska – ker je Manson rekel, da mu je hotela dušo ukrasti, je ne maram:)))))
Malce bolj resno: babnica ve, kaj in kako početi, kul. Ampak ta karta, na katero ona špila, je malo bolj inteligenten seksapil s primesjo “starodavnih” časov (kar dedce ponavadi na glavo vrže :)))
Vprašanje, kaj bi si mislil o njej, če bi se srečala in bi se pogovarjal z njo? pa to ne mislim fan – star srečanje, ampak da bi se usedla in pogovarjala – po mojem bi ji ti kar prava vprašanja postavljal 🙂

Tukaj sem popolnoma pristranska – ker je Manson rekel, da mu je hotela dušo ukrasti, je ne maram:)))))
Malce bolj resno: babnica ve, kaj in kako početi, kul. Ampak ta karta, na katero ona špila, je malo bolj inteligenten seksapil s primesjo “starodavnih” časov (kar dedce ponavadi na glavo vrže :)))
Vprašanje, kaj bi si mislil o njej, če bi se srečala in bi se pogovarjal z njo? pa to ne mislim fan – star srečanje, ampak da bi se usedla in pogovarjala – po mojem bi ji ti kar prava vprašanja postavljal :)[/quote]
Hahaha….jp, mislim da bi blo kar zanimivo

…že takrat smo se spraševali kako lahko za to postavijo tako antipatično osebo !!

Tukaj sem popolnoma pristranska – ker je Manson rekel, da mu je hotela dušo ukrasti, je ne maram:)))))
Malce bolj resno: babnica ve, kaj in kako početi, kul. Ampak ta karta, na katero ona špila, je malo bolj inteligenten seksapil s primesjo “starodavnih” časov (kar dedce ponavadi na glavo vrže :)))
Vprašanje, kaj bi si mislil o njej, če bi se srečala in bi se pogovarjal z njo? pa to ne mislim fan – star srečanje, ampak da bi se usedla in pogovarjala – po mojem bi ji ti kar prava vprašanja postavljal :)[/quote]
Hahaha….jp, mislim da bi blo kar zanimivo[/quote]

Ti privoščim, da bi bilo zanimivo. Da ne bi bila samo še ena butarca, ki ji je nekako uspelo najti tržno nišo – za trženje 🙂
Glej, če ti bo kdaj ratalo – sporoči :)))

Pravilno povedano. Bojijo se jo. Prav odbijajoča je.
Prava fatalka je privlačna, sexi, misteriozna, ženstvena…ne pa resna in stroga..[/quote]

Pozabil si dodati……kobilasta baba je. 😉


Njena fatalnost izgine z odstranjeno šminko. Kar vidiš, je igra.[/quote]

Jasno da je igra…show…ampak fatalnosti se ne da kar naučit…a ima ženska to v sebi al pa nima…če ima, mora to samo še sfrizirat.

Off topic: no ajde, kako ugotoviš da je ženska energična v krevetu, preden se začne sploh kaj dogajat? Marsikatera ženska daje napačen filing da je vrhnska sex bomba…


Njena fatalnost izgine z odstranjeno šminko. Kar vidiš, je igra.[/quote]

Jasno da je igra…show…ampak fatalnosti se ne da kar naučit…a ima ženska to v sebi al pa nima…če ima, mora to samo še sfrizirat.

Off topic: no ajde, kako ugotoviš da je ženska energična v krevetu, preden se začne sploh kaj dogajat? Marsikatera ženska daje napačen filing da je vrhnska sex bomba…[/quote]
Ja, marsikatera ima energijo zmatranega modroca, kako:-)? Razen penetrantskega testa?


Njena fatalnost izgine z odstranjeno šminko. Kar vidiš, je igra.[/quote]

Jasno da je igra…show…ampak fatalnosti se ne da kar naučit…a ima ženska to v sebi al pa nima…če ima, mora to samo še sfrizirat.

Off topic: no ajde, kako ugotoviš da je ženska energična v krevetu, preden se začne sploh kaj dogajat? Marsikatera ženska daje napačen filing da je vrhnska sex bomba…[/quote]
..še mene zanima. Dej povej , kako ugotoviš to?

Jasno da je igra…show…ampak fatalnosti se ne da kar naučit…a ima ženska to v sebi al pa nima…če ima, mora to samo še sfrizirat.

Off topic: no ajde, kako ugotoviš da je ženska energična v krevetu, preden se začne sploh kaj dogajat? Marsikatera ženska daje napačen filing da je vrhnska sex bomba…[/quote]
..še mene zanima. Dej povej , kako ugotoviš to?[/quote]

Plesat moraš it z njo..mora se znat gibat, obračat in ki jih lahko vodiš z enim prstom…

Ne bi rekel da je to samo igra. Ženska ima okus, eleganco, itd, tud privat. Je tud modna oblikovalka, igralka, pisatlca, itd..

https://www.youtube.com/watch?v=-_HHuU2mSKQ


..še mene zanima. Dej povej , kako ugotoviš to?[/quote]

Plesat moraš it z njo..mora se znat gibat, obračat in ki jih lahko vodiš z enim prstom…[/quote]

Pametno.
Mora znati in slediti in voditi, če začuti, da je to zaželjeno – v glavnem feeling mora imeti, tako kot moški.

Plesat moraš it z njo..mora se znat gibat, obračat in ki jih lahko vodiš z enim prstom…[/quote]

Pametno.
Mora znati in slediti in voditi, če začuti, da je to zaželjeno – v glavnem feeling mora imeti, tako kot moški.[/quote]

točno tko…hkrati mora bit toga(trdno držanje moškega), da ne opleta sem in tja izven ritma, po drugi strani mora bit pa mehka in vodljiva. Če zna bit med plesom še mal izzivalna, je to terna za dober sex. Hočem rečt, da ženska ki se zna gibat ob moškem pri plesu, se zna tud v krevetu.
Marsikatera daje vtis, kot da je sex mašina, v resnici je pa en hlod…

Pametno.
Mora znati in slediti in voditi, če začuti, da je to zaželjeno – v glavnem feeling mora imeti, tako kot moški.[/quote]

točno tko…hkrati mora bit toga(trdno držanje moškega), da ne opleta sem in tja izven ritma, po drugi strani mora bit pa mehka in vodljiva. Če zna bit med plesom še mal izzivalna, je to terna za dober sex. Hočem rečt, da ženska ki se zna gibat ob moškem pri plesu, se zna tud v krevetu.
Marsikatera daje vtis, kot da je sex mašina, v resnici je pa en hlod…[/quote]

In pogovor.
Med katerim gledaš in poslušaš, in ne nastopaš kot da si na Broadwayu. Se da hitro ugotoviti, kdo je kaj in kaj kdo hoče, še najmanj pa podlegaš zunanji podobi.

Ne, tarči. Samo ne predajaj se skomercializiranim verzijam “fatalk”. So, in tudi moški so / ste.[/quote]
Ne. To so normalni ljudje. Jih je pa malo, zato pridejo do izraza.[/quote]

fatalni so zato, ker jih ne poznaš. ustvarijo nek mit okoli sebe, pa ljudje padamo kot hruške.

ampak tudi taki so samo obični ljudje, ki hodijo na wc. bi bilo zanimovo vprašat nekoga ki jim je blizu.


Njena fatalnost izgine z odstranjeno šminko. Kar vidiš, je igra.[/quote]

Jasno da je igra…show…ampak fatalnosti se ne da kar naučit…a ima ženska to v sebi al pa nima…če ima, mora to samo še sfrizirat.

Off topic: no ajde, kako ugotoviš da je ženska energična v krevetu, preden se začne sploh kaj dogajat? Marsikatera ženska daje napačen filing da je vrhnska sex bomba…[/quote]

In ti si torej sprobal/a Dito v postelji da veš? ha he he

Točno na to karta baba igra.

ampak po mojih izkušnjah velja še vedno pregovor da pes ki laja, ne grize.

New Report

Close