Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu najbolj nori plejsi kjer ste že…

najbolj nori plejsi kjer ste že…

Jaz sem na koncertu v gužvi vtaknil počasi prst v rito eni bejbi v minici in se je samo sladko smejala.Jaz pa presenečen,da nisem dobil klofute.Nihče ni videl,ker je bila gužva.Zelo adrenalinsko.Punce od prej nisem poznal.

v bazenu, v kabini v termah, v vinski kleti, v parku na klopci, v gozdičku, na otoku ob morju, v gozdičku ob avtocesti, …

Kaj pa najbolj nori plejsi kjer se bi?
Mene trenutno tale pisarna kur..

V finski savni v termah Zreče. Napeto, ampak noro.

VAJU NI NIHČEW VIDU?

Ne, bila sva sama. Ampak vseskozi sva pa bila pozorna, če bi slučajno kdo vstopil. Itak naju takoj ne bi videl, ker je polno pare in je vse zamegljeno. Če bi kdo prišel, bi na hitro zaključila.

Pole sta bila v turški savni tam je para. Kaj bi pa naredila da bi pa kdo vseeno prišel not si o tem kaj razmišljala?

Midva skoraj vsako nedeljo počneva to na takih plejsih. Na mivki ob reki, kjer smo se kopali, sva bila tam na plaži, pa tako potrebna in sva v grme šla, potem na gozdni jasi že stokrat, v avtu sredi belega dneva,…Full je dobro, ker je tako adrenalinsko!!!

he he he…. morda je poleg tebe stal njen fant…

ampak roke maš pa kar spretne, da vtakneš roko v oblečeno rito (:-P)

ni blema za turško… v finski bi pa lahko koga še infarkt…

no res pa je, da sem se jaz enkrat v finski savni (v turčiji he he he he) samozadovoljeval… Srce je razbijalo, da je blo joj, švic je kr šprical… Opasno po život….

Evo, zaj pa me popluvajte (:-P)

Aja… pa enkrat v bazenu turške kopeli tudi… ampak tudi v turčiji, če vas kaj tolaži…

no, pa rečte bljak (:-P)

hm… zdaj sem se spomnu, ko sem videl kabino v termah… jaz sem v tuš kabini na morju, vrsta je pa čakala… Spomini, spomini…. Tista bejba je bla res zlata vredna, ja.

Men se to zdi čist OK, sproščanje…

Midva sva zelo pogosto v savnah v Lj. Stvar je enostavna. Ko ni nobenega, se ona skloni na vrata in opazuje. Jaz pa zadaj…

v finskih???

opasno po život….

v turških pa sploh ni razloga da si blizu vrat ker se itak nič ne vidi… še v bazenčku se lahko malo pomuckaš 🙂

Imela je miniko in spodaj tangice in ni bil problem.Ji je kar pasalo.Kakšnega njenega fanta ni bilo v bližini sicer ne bi tega delal.Kar pasalo ji je,nekajkrat me je kar pohotno pogledala.Reakcija je bila kar v redu.Ji je na srečo pasalo,saj nisem pretiraval.Vtaknil sem ji prst v ritko in ne roke.

on…..DA SE TO NI SLUČAJNO ZGODILO PRED LETI NA ROLLING STONESIH V ZAGREBU?
:-))))))))

ja ja ja…. samo tak dalje (:-P)

a si bla ti????? (:-P)

Kako pa naj vem, kje je ON to počel….dejansko pa se je na tem koncertu, ki ga omenjam zgodila analogna zadeva :-))))

ON….oglasi se!!!!!!!

…Lj….center….lesena hiška….brez ključa…..obkrožena z gručo ljudi…šemed ognjemetom….1.1.20_ _…..00.05 min hudooo

V letalu!
In ne potniškem, tako da sva se imela super pa še bolj orgazmično je. Mislim, to moraš probat ni primerjave s čim drugim. Fant je bil sprva bolj skeptičen, kasneje pa mu je ful dogajalo,….

A pa sploh si al ti je samo plejs nor? 😉

;)!

Ampak ne na wc-ju! Prav v zraku v letalu!
Mmmmmm!

v Idriji na zaprtem oddelku — z zdravnico in obema sestrama naenkrat ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Prejšnji vikend na smučušču – v gondoli, piše samo opozorilo, da je ” RAUCHEN VERBOTEN”

New Report

Close