Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu najbolj perverzna stvar

najbolj perverzna stvar

Zanima me, kašna je bila vaša najbolj perverzna spolna igrica, katero ste doživeli. Pa brez sramu, kar pogumno napišite…

Fuk v kolegičini postelji z njenim tipom in s pomočjo njenih igračk.

Sedaj sta mož in žena tako da očitno ni nikomur škodovalo:)

Kolegica……no jaz nekaj podobnega…..fukala sem z nesojenim zetom na hčerkini postelji. Najbolj močan orgazem v življenju….mmmmm

Takrat bila že krepko mladoletna, sem ga fafala trenerju odbojke po končanem treningu v njegovem kabinetu. In vse pogoltnila, mi je dobesedno zalil grlo s toplo spermo….

Mamino sodelavko na postelji od njene hčere. Ko mi je prišlo, je špricnilo direktno na polšter. Sem rekel, da naj pusti, ko bo prišla hčerka, bo vse polizala. To jo je tako zrajcalo, da sva takoj še eno rundo udarila, potem je pa vse posteljnino vrgla v pralni stroj, kar je bila tudi rjuha pospermana in premočena od njenih pičkinih sokov…

Temna stran perverzije.

Ko nekaj ne nameravaš, se zgodi po navadi najbolj odštekano.

Bratranec je svojo punco prepričal v trojčka z mano in to še predno sta mene začela zaplejevati. Meni sprva ni blo nič jasno, sem hotel že iti iz sobe z razlogom, pa se požgita če sta tolk potrebna, bom že na kavću spal. lajtnga je mal dlje rabla da mi je uštekal da sembil v planu da se skup požgemo.

Skratka, double penetration je padu, bil v obeh luknah, double vaginal, fafanje. Na koncu je njemu prišlo v njeno rit, jaz pa sem jo pošprical po obrazu. Ene 2 uri je orgija trajala, bratrancu x prišlo, meni 3x, njej pa noben več ni štel.

Loki672…………jaz bila v trojčku s sestrično in njenim tipom…..tudi midve sva si polizale vse luknjice,bilo je noro dobro….

pofafala in pogoltnila sem vsem trem gradbenim delavcem, (bosanci) ko smo na hiši prenavljali fasado. Mož je bil med tem v službi.

Seks z očetom takratnega fanta, najprej seks z sinom, potem pa me je ponavadi njegov oče domov peljal zvečer in sva ponavadi seksala v avtomobilu…..stari je bil mnogo boljši od sina…..

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 09.07.2024 ob 15:53

Seks z očetom takratnega fanta, najprej seks z sinom, potem pa me je ponavadi njegov oče domov peljal zvečer in sva ponavadi seksala v avtomobilu…..stari je bil mnogo boljši od sina…..

Podobna izkušnja samo je bila lesbo varianta z mamo takratnega fanta….fant je bil že v službi, jaz pa v srednji šoli. Ko je delal popoldne, sam prišla na obisk domov k njeni mami in sva se fukale med samo…. stara je bila prava perverznica….

Odgovor na objavo uporabnika
mojca520, 09.07.2024 ob 13:02

Kolegica……no jaz nekaj podobnega…..fukala sem z nesojenim zetom na hčerkini postelji. Najbolj močan orgazem v življenju….mmmmm

IN kolk si bila takrat stara in kolk si zdaj  . A si še tko za akcijo

Odgovor na objavo uporabnika
Prim……, 09.07.2024 ob 23:26

IN kolk si bila takrat stara in kolk si zdaj  . A si še tko za akcijo

Jaz sem bila takrat stara 43 let, hčerka pa 17, nesojeni zet pa 21. Od tega je minilo točno štiri leta.

BLa bla bla

Kolegici sem pomagala med počitnicami pri spravilu sena. Ko so vsi ostali odšli s traktorjem na polje po novo rundo sena, me je njen oče pofukal kar zgoraj na seniku. Naslednji dan sva ponovila, s tem ga sem ga fasala še v ritko. Takrat sem imela še ne 18 let. Bilo je nepozabno in še danes mi je lepo, ko se spomnem…

Sem potnik pogosto od doma, kjer si priznam sam privoščim zabavo.

Moja žena je kar mačka za svoja leta, otroci že od doma in skrivaj sem doma uredil video nadzor.

No v enem letu sem spoznal že 7 ženinih fukačev, vsi neznanci.

Prav uživam ko pridem domov in mi laže kje vse je bila, ko pa vem da je večino časa sedela za telefonom in se menila z neznanci, ki jo potem obiščejo.

Le 2 sta stalna.

Odgovor na objavo uporabnika
Potnik, 11.07.2024 ob 07:45

Sem potnik pogosto od doma, kjer si priznam sam privoščim zabavo.

Moja žena je kar mačka za svoja leta, otroci že od doma in skrivaj sem doma uredil video nadzor.

No v enem letu sem spoznal že 7 ženinih fukačev, vsi neznanci.

Prav uživam ko pridem domov in mi laže kje vse je bila, ko pa vem da je večino časa sedela za telefonom in se menila z neznanci, ki jo potem obiščejo.

Le 2 sta stalna.

 

 

Verjetno prasico dobro obdelajo. Kaj si videl najbolj perverznega ?

Jaz nimam za seboj tako ekstremnih podvigov, kot nekateri tukaj. Za mene je najbolj perverzna stvar, da sem v košu za perilo jemal mamine najlonke, tangice in pajkice in se potem v postelji zadovoljeval, na koncu pa končal v ta oblačila. Potem, sem pa jih samo nazaj v koš odnesel. Včasih sem veliko to počel, potem pa me je lani prvič dobila zraven.

Fuk na javni plaži, v Barceloni, sredi belega dne. Sicer je brisača minimalno zakrivala del genitalji, ampak so useeno vsi vedeli za kaj se gre..

Enkrat pa sem dvema lizal stopala in drkal na njih na strehi hotela, ob bazenu. Par uslužbencov, kamera in par delavcev na drugem bloku nas je videlo..

Hmmm, najbolj perverzno mi je bilo ko je pripeljala 2 v enem dnevu, v manj kot 2h razlike.

Drugače me pa zelo pali ker ima večinoma mlajše fukače pod 30 let in je lepo videti kako jih rajca ženska čez 50 in kako jo lahko fukajo na vse možne načine in nikoli ne omaga.

No pa tudi ko jo kdo v najni spalnici je perverzno, čeprav se vičinoma fuka v sobi za druženje.

Odgovor na objavo uporabnika
Potnik, 11.07.2024 ob 08:56

Hmmm, najbolj perverzno mi je bilo ko je pripeljala 2 v enem dnevu, v manj kot 2h razlike.

Drugače me pa zelo pali ker ima večinoma mlajše fukače pod 30 let in je lepo videti kako jih rajca ženska čez 50 in kako jo lahko fukajo na vse možne načine in nikoli ne omaga.

No pa tudi ko jo kdo v najni spalnici je perverzno, čeprav se vičinoma fuka v sobi za druženje.

 

 

Verjetno ga tudi v ritko faše ? A spermo pogoltne prasička ?

Štajerc 2002:

Si bil zagotovo pohvaljen, ko te je dobila hahahahha

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4072, 11.07.2024 ob 12:06

Štajerc 2002:

Si bil zagotovo pohvaljen, ko te je dobila hahahahha

 

Kaj pa veš, mogoče mu ga je mama potem lepo zdrkala in potegnila, on ji pa polizal obe luknjici….

Odgovor na objavo uporabnika
mojca860, 11.07.2024 ob 12:57

 

Kaj pa veš, mogoče mu ga je mama potem lepo zdrkala in potegnila, on ji pa polizal obe luknjici….

Mojca a bi tebe zanimal mogoče mom/son roleplay ? Si že probala kar si napisala? Bi te zanimalo kaj podobnega?

Nič se ne ni dotaknila, sami zdrla se je na mene da se to ne sme več ponoviti. Kaki mesec sem se bal in nisem, potem pa spet začel….. dokler ne ni še enkrat dobila.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerc 2002, 11.07.2024 ob 13:29

Nič se ne ni dotaknila, sami zdrla se je na mene da se to ne sme več ponoviti. Kaki mesec sem se bal in nisem, potem pa spet začel….. dokler ne ni še enkrat dobila.

In kaj je bilo potem, ko te je drugič dobila ? Je popustila…..??

New Report

Close