Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu najbolj perverzna stvar

najbolj perverzna stvar

Štajerka, take imamo radi.. piši

[email protected]

Kaj ste tukaj sami izprijenci, ali pa piše samo en bedak?

dolgo, vroče poletje
Kaj ste tukaj sami izprijenci, ali pa piše samo en bedak?

Zgražaš se, a hkrati visiš na forumu?! Zakaj že?

Odgovor na objavo uporabnika
dominus, 05.09.2024 ob 10:51

Zaradi takih nosečnic kot sta Nosecka539 in natalija 32, zasedajo noseče ženske prvo mesto na mojem fetiš listu.

…..tisti filing, ko si noseča z možem, potem te pa drug tip na polno fuka v obe luknjici, na koncu mu ga še vsega lepo obližeš…..uhhhh to so bili najbolj nori orgarzmi, kar sem jih doživljala…..še zdaj sem mokra, ko se spomnem……mmmmm

Ja meni je blo noro, res. Še zdaj me zaščemi v jajcih ko se spomnem. In to sva s sodelavko več mesecev prakticirala, vse dokler ni njen mož opazil spremembe pri njeni zadnjični odprtini :))

Odgovor na objavo uporabnika
Simona983, 22.07.2024 ob 12:51

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 22.07.2024 ob 12:03

Simona, si imela potema kaj kdaj slabo vest, ko si recimo pogovarjala s sinom in si si predstavljala, kako si mu ga povlekla in pogoltnila spermo ?

Imaš kak drug kontakt ne bi tle vse javno pisala.

Hejj… Mi prosim pises na [email protected]

 

Rad bi te spoznal

Odgovor na objavo uporabnika
dominus, 06.09.2024 ob 13:06

Ja meni je blo noro, res. Še zdaj me zaščemi v jajcih ko se spomnem. In to sva s sodelavko več mesecev prakticirala, vse dokler ni njen mož opazil spremembe pri njeni zadnjični odprtini :))

….hihihi….moj ni nič opazil, čeprav sem imela kar precej razdelano in rdečo ritko.

Kako je pa njen mož opazil ?? Si ji tudi dober ritko razdelal verjetno…. ??

….bilo je v zadnjem razredu OŠ, ko naju je mama od sošolke dobila ravno ko sva bila v 69 in si lizale pičkice ena drugi………meni je bilo full nerodno, pa je sošolka rekla, da saj njena mama tudi večkrat pripelje sodelavko in se žgeta v njeni sobi…..

Takrat mi je dejala, da je med fukanjem opazil njen anus in nekaj pripomnil… njo je pa panika pograbla :))

Ne vem.. najbrž je vanj zazijala nekoliko veča luknja kot običajno;)

Ja, analnega seksa je blo precej, tako se ne bi čudil. Potrebna je bila pa tako zelo, da se ji je še rit samodejno vlažila 😀

Tudi sam najbolj uživam če se lahko praznim v pičko.

Moj fetiš so tako starejše ki ne morejo več zanosit, na nosečke niti pomislil še nisem a ideja vsaj v glavi še bolj rajca.

    Starejše so zakon tudi zato ker pustijo skoraj vse, saj so le srečne da še kdo otrdi na njih.

Odgovor na objavo uporabnika
natalija 32, 06.09.2024 ob 13:43

….hihihi….moj ni nič opazil, čeprav sem imela kar precej razdelano in rdečo ritko.

Kako je pa njen mož opazil ?? Si ji tudi dober ritko razdelal verjetno…. ??

Kk vsec ste mi take porednicd 😋 a bi malo poklepetala o tem?

Meni je bilo perverzno ko sem fukal na žurki pijano šefico

Odgovor na objavo uporabnika
Šefica, 14.09.2024 ob 07:33

Meni je bilo perverzno ko sem fukal na žurki pijano šefico

SI dubu povisico😉

Odgovor na objavo uporabnika
maška457, 06.09.2024 ob 14:32

….bilo je v zadnjem razredu OŠ, ko naju je mama od sošolke dobila ravno ko sva bila v 69 in si lizale pičkice ena drugi………meni je bilo full nerodno, pa je sošolka rekla, da saj njena mama tudi večkrat pripelje sodelavko in se žgeta v njeni sobi…..

Maška457, ko sem bila še najstnica, sem podobno doživela, stara sem bila 12 let. Sošolka mi je od zadaj obdelovala picko, jest sebi lizala joške, divje kričala mmmm… Njena mama naju je zalotila, rekla je samo, da je full prijetno presenečena, da znava uživat in naj nama bo najlepše.

To je blo poleti, ko aem bila pri njej na počitnicah 14 dni. Tudi njena 5 let starejša aestra se nama je pridruzila večkrat. NORO!!! Z njo si še danes občasno prirediva nori lesbo party…

Pri 15. letih sem čez poletje delala v eni od uspešnih lj. podjetij. Direktor? Pravi pravcati fukac, ki me je ze prvi delovni dan poklical v ofis na….. razgovor… 😉

Zaklenil pisarno in že sem doživljala divje uzitke ob tem, ko mi je jedel mojo pohotnico. Potem sem mu ogromnega tiča v nulo sfafala, zavijal je kot tiger, ko sem mu obdelovala trda in polna jajca in obenem noro drkala njegovega tigra. Zivalsko me je prefukal na njegovi mizi in na kavču in še isti dan sem zamenjala njegovo tajnico. Že v 1.tednu sem pa doživela norega grupica z njegovimi kolegi in to na Bledu. Štirje izurjeni, extremno nori fukaci in jaz, mlada, nora, divja pohotnica.. Najbolj horny je bilo, ko so me na terasi, sredi popoldneva, v usta fukali vsi štirje žrebci. Zalivali so me s potoki vroce sperme, ufff sem se nagoltala sperme. Noro sem pojahala njihove kosmate trde batine. Folk je lahko slisal in tudi gledal naso divjo akcijo… Natakar mi je kasneje povedal, kako sta on in njegov tič zavidala mojim fukacem.

Seveda smo nadaljevali nasa redna, NO LIMITS druzenja!,

horny45…..tudi midve si obšasno prirediva divji lesbo party, čeprav sva zdaj kar daleč narazen….

…..lepo, da ste se s kolegico obdelovale…..škoda, da se ni še njena mama pridružila, potem ko vaju je zalotila da se fukarita….

New Report

Close