Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu najbolj perverzna stvar

najbolj perverzna stvar

Imate eni srečo, mene pa mama maltretira ker me je dobila samo drkati na njene cotke…

Odgovor na objavo uporabnika
Simona983, 22.07.2024 ob 09:53

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 22.07.2024 ob 09:26

Odgovor na objavo uporabnika
Simona983, 22.07.2024 ob 09:21

Sinu sem ga pofafala.

Mmmmm….lepo. Si mu pogoltnila ? Lahko mal več opišeš……..

Sem pogoltnila ja.

Carica….mmmm. Tudi jaz bi svojemu, samo nisem nikoli zbrala toliko poguma. No, sem pa vsaj njegovemu sošolcu….

Kako si ti zbrala pogum ?

V Aziji sem pomotoma izbral napačno punco.

Bil v baru, veliko lepih punc, vse so me lepo gledala. Jaz pa izberem napačno. Bila je mala, drobna, lepi dolgi lasje, prelep nasmeh, nežen glasek. Po parih drinkih se zmeniva da greva do mojega hotela. Lepo me začne masirat, boža po telesu. Kurac mi že pošteno stoji ko se spravi ga fafat. Jaz lepo uživam, ležim, ko želim vrniti uslugi s lizanjem pičke ugotovim da pičke ni. Bil sem tako horny, da me tisti moment to ni preveč brigalo. Navleku sem si kondom ter jo pičil v ritko. Med fukanjem v doggy si ga je vrla na roko.

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 22.07.2024 ob 09:59

Carica….mmmm. Tudi jaz bi svojemu, samo nisem nikoli zbrala toliko poguma. No, sem pa vsaj njegovemu sošolcu….

Kako si ti zbrala pogum ?

Še sama ne vem…se je kar zgodilo

Simona….koliko je bil stara, ko si mi ga pofafala ? Pa ti ?  Si mu samo fafala ali tudi kaj jačka in ritko masirala ??

Jaz sem imela takrat 41, od sina sošolec pa 18…

a bi mi ga kera zdrkala zdejle? blizu centra?

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 22.07.2024 ob 11:30

Simona….koliko je bil stara, ko si mi ga pofafala ? Pa ti ?  Si mu samo fafala ali tudi kaj jačka in ritko masirala ??

Jaz sem imela takrat 41, od sina sošolec pa 18…

39 on pa 18

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 9616, 22.07.2024 ob 11:33

a bi mi ga kera zdrkala zdejle? blizu centra?

aha imena nisem naštimu 🙂 (barg)

mdeklica, meil sem tvoj še najdu, sem ti živjo poslal.

Simona, si imela potema kaj kdaj slabo vest, ko si recimo pogovarjala s sinom in si si predstavljala, kako si mu ga povlekla in pogoltnila spermo ?

Tudi ena moja kolegica vsake toliko časa, ko je sama s sinom, mu ga lepo pofafa in poliže ter mu sprazni jajčka……tudi jaz bi, samo nimam sina…

mislim, da je tega kar precej, da mamice praznijo jajčka svojim sinom…

Odgovor na objavo uporabnika
simona iz izole, 22.07.2024 ob 12:30

Tudi ena moja kolegica vsake toliko časa, ko je sama s sinom, mu ga lepo pofafa in poliže ter mu sprazni jajčka……tudi jaz bi, samo nimam sina…

mislim, da je tega kar precej, da mamice praznijo jajčka svojim sinom…

Simona, sem lahko tvoj sinček, pa me prazniš? 😉 Pa lahko mi tudi kdaj kaj ukažeš.. bom priden za mamico 😛

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 22.07.2024 ob 12:03

Simona, si imela potema kaj kdaj slabo vest, ko si recimo pogovarjala s sinom in si si predstavljala, kako si mu ga povlekla in pogoltnila spermo ?

tanja tanči….jaz bi ful bi za to, da bi se prelizala, najprej jaz tebe, potem še ti mene…..a te mika?

Imaš kak drug kontakt ne bi tle vse javno pisala.

Odgovor na objavo uporabnika
Simona983, 22.07.2024 ob 12:51

Imaš kak drug kontakt ne bi tle vse javno pisala.

[email protected]

Simona piši še meni, me zanima 😛 [email protected]

Simona….moj mail [email protected]

    To velja za Tanjo

Odgovor na objavo uporabnika
Simona983, 22.07.2024 ob 13:13

    To velja za Tanjo

Tudi zate, si želim crkljanja v dvoje

zivjo. kok je pa dobra tema:) kako jaz nemorm spoznati nobene od vas,  jooooo

hehehhehe

lep dan dekleta

kaj ma mama od tega da prazn jajca sinu? brcnt ga rab v svet da mu druge pucajo kanale.  Tuki men ena logika ne štima… pa dost mam res n puca prašnikov sinovom, poznam vse sinove od vseh mam k seem zrastu gor z njimi in noben tut omenu ni na nobeni točki nikjer nikol da se kej tazga dogaja. Aja pa še tretja stvar, če bi fotri to delal s hčerkami, pa ne, in se pol še hvalil na forumu bi blo samo via čuza. Mal se prosm smirimo s temi roleplay fantazijami, če pa niso pa…. ne vem kaj nej rečem.

Perverzne stvari, fafanje delavcem, fafanj sinu, to vse gre, k pa en sexi forumaš reče da mu ena pride potegnt tiča pa nobene nikjer.

 

Kje so une tri k hočjo dons za savo šibat, dejte punce pls pitstop pr men pred tem narest, mam… vse, kar se rab za zabavo. 🙂

 

oj. kje pa ponavadi kolesaris, se lahk pridruzim?

Odgovor na objavo uporabnika
handsome, 22.07.2024 ob 16:41

oj. kje pa ponavadi kolesaris, se lahk pridruzim?

pridružiš? kolesarim? a to je blo men namenjeno?

Jaz sem iz Kopra a bi mi ga pofafala?.lp

Odgovor na objavo uporabnika
bolek, 22.07.2024 ob 10:13

V Aziji sem pomotoma izbral napačno punco.

Bil v baru, veliko lepih punc, vse so me lepo gledala. Jaz pa izberem napačno. Bila je mala, drobna, lepi dolgi lasje, prelep nasmeh, nežen glasek. Po parih drinkih se zmeniva da greva do mojega hotela. Lepo me začne masirat, boža po telesu. Kurac mi že pošteno stoji ko se spravi ga fafat. Jaz lepo uživam, ležim, ko želim vrniti uslugi s lizanjem pičke ugotovim da pičke ni. Bil sem tako horny, da me tisti moment to ni preveč brigalo. Navleku sem si kondom ter jo pičil v ritko. Med fukanjem v doggy si ga je vrla na roko.

kralj 🙂 ni bad ne?

Jest pa se vedno cakam ce bi mi hlga ena na roke prsla vrzt al pa polupckat v center; [email protected] fotka, dogovor.za nageadico ce je treba, in ostalo.

New Report

Close