Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu najbolj perverzna stvar

najbolj perverzna stvar

Pozdravljena

Prav z veseljem ti bi skuhal kavico s prilogo.

Lep in prijeten dan.

Zenine kolegice……..

z veseljem bi spila tvojo kavico

z veseljem te bi povabil na kavico. pošlji kontakt na [email protected]

Sodelavko v nocni izmeni na bolniski postelji….. noge imela na trapezu in vse luknjice odprte….noro je bilo

Ko je sestra domov pripeljala fanta, sem vsakega sprobala če je za kaj in kolk ga je v hlačah. Seveda, sestra  nikoli ni ugotovila da se dajem dol z njenimi fanti v njenem imenu.

 

 

Moj kuža ima rad smetano, tudi ko si jo po pičkici razmažem, lepo vse poliže.

Ker ženo verjetno ne bi prepričal na trojček, in

pri nama to verjetno ostala le fantazija, zato sem razmišlajl

o opciji da bi s z kakšnim drugim parom rajcal prek maila

z slikami(seveda brez obraz). Noro me pali to da

bi se komu dvignil na mojo, da si jo kdo želi… takoj mi je bolj privlačna.

Odgovor na objavo uporabnika
smetana274, 29.07.2024 ob 14:39

Moj kuža ima rad smetano, tudi ko si jo po pičkici razmažem, lepo vse poliže.

A bi lahko kdaj prisostvoval kot gledalec?

Tudi jaz to počnem s svojim kužijem. Ne rabim pa nič s smetano mazat. Nikoli ti ne more noben moški ali pa ženska tako lepo polizat pičko in ritko, kot to naredi pes….

Redko mogoče 10krat v življenju sem obiskal punco na klic, vedno naključno izberem drugo glede na opis, slike, dosegljivost itd.

Zelo perverzno mi je bilo ko sem naletel na srečno dokaj sveže poročeno bejbiko, ki se je pred kratkim preselila v našo vas. Ona me ni prepoznala in lahko rečem da sem kar fino spraznil denarnico in poskusil vse perverzije ki jih ponuja.

No njenega moža, ki je domačin kakih 20 let mlajši od mene poznam in ni bilo bolj rajcajočega ko sem še isti teden našel razlog da sem prišel k njemu(ima nek sp).

Mlada ženička je barvala od bele do vijolične ko jo je ves ponosen predstavil, še bolj pa je pobledela ko sem čisto blizu nje tako da on ni slišal tiho zalajal in se je spomnila kako sem jo sprehajal kot psico in je lajala za ušivih 30 eur dodatka.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Skoraj soseda, 01.08.2024 ob 15:25

Redko mogoče 10krat v življenju sem obiskal punco na klic, vedno naključno izberem drugo glede na opis, slike, dosegljivost itd.

Zelo perverzno mi je bilo ko sem naletel na srečno dokaj sveže poročeno bejbiko, ki se je pred kratkim preselila v našo vas. Ona me ni prepoznala in lahko rečem da sem kar fino spraznil denarnico in poskusil vse perverzije ki jih ponuja.

No njenega moža, ki je domačin kakih 20 let mlajši od mene poznam in ni bilo bolj rajcajočega ko sem še isti teden našel razlog da sem prišel k njemu(ima nek sp).

Mlada ženička je barvala od bele do vijolične ko jo je ves ponosen predstavil, še bolj pa je pobledela ko sem čisto blizu nje tako da on ni slišal tiho zalajal in se je spomnila kako sem jo sprehajal kot psico in je lajala za ušivih 30 eur dodatka.

 

Hehe in pol svizec zavije čokolado lol 🤣

 

Jaz pa pred leti drkal na taščine najlonke na obisku vedno v kopalnico in v koš s perilom po hlačke najlonke

Odgovor na objavo uporabnika
Namenjeno avtorju “skoraj soseda”, 01.08.2024 ob 16:37

Hehe in pol svizec zavije čokolado lol 🤣

 

Uff, moja strast so bile in so urejene ženske, gospe, dame 40 +že v mladih letih. Tudi danes ko sem 50 se ne branim žensk, ki znajo biti drzne, predrzne neglede na leta. Pri 30 sem norel za dominami, pri 40 sem rad dominiral, pri 45 sem začel s pari, kjer je on rad gledalec in na koncu počosti njo in mene. Vsi srečni in potešeni. Tudi dogging je top. Če je kakšna zlakano zlakana, sem na razpolago dnevno ce-lj. V lj ali okolica dopoldne z veseljem osrečim.

Preverzna stvar, ki se mi dogaja je, ko me partner boža po joškah prav takrat, ko mojega ali njegovega psa nažgem s povodcem. To me naredi še bolj hudo in še bolj uživam, občutki so res noro dobri, sploh sedaj poleti, ko sem večinoma brez modrca.

Odgovor na objavo uporabnika
MajaPavlovič, 03.08.2024 ob 07:52

Preverzna stvar, ki se mi dogaja je, ko me partner boža po joškah prav takrat, ko mojega ali njegovega psa nažgem s povodcem. To me naredi še bolj hudo in še bolj uživam, občutki so res noro dobri, sploh sedaj poleti, ko sem večinoma brez modrca.

Super, moja isto. Celo zadevo še potencira, da kadiva zraven. Ko prideva domov noro seksava in fantazirava.

Odgovor na objavo uporabnika
simona iz izole, 22.07.2024 ob 12:30

Tudi ena moja kolegica vsake toliko časa, ko je sama s sinom, mu ga lepo pofafa in poliže ter mu sprazni jajčka……tudi jaz bi, samo nimam sina…

mislim, da je tega kar precej, da mamice praznijo jajčka svojim sinom…

    SAj upam, da se zaj… a ne, ker tole niti za psihiatrijo ni, pac pa direktno na drevo!

Odgovor na objavo uporabnika
pasja punca, 30.07.2024 ob 09:04

Tudi jaz to počnem s svojim kužijem. Ne rabim pa nič s smetano mazat. Nikoli ti ne more noben moški ali pa ženska tako lepo polizat pičko in ritko, kot to naredi pes….

Bolano! Kaj vse leze po svetu! Ne mores da verjames

Sandra piši na [email protected]

Meni je perverzno ko me od kolegic tipi požirajo z očmi. Namerno se potrudim biti sexy in me noro rajca ko vidim kako me pezdeti skrivaj opazujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Sanda394, 04.08.2024 ob 08:16

Meni je perverzno ko me od kolegic tipi požirajo z očmi. Namerno se potrudim biti sexy in me noro rajca ko vidim kako me pezdeti skrivaj opazujejo.

Tudi jaz to delam, namenoma. Točno vidiš kdaj so napaljeni, ko si ga gredo na wc drkat. Sem ze dobila najlonke od sperme, katere so bile pred pralnim strojem. Palijo se pa na najlonke, imam prekrižane noge in se igram s copato ali natikačem, na svetleče pajkice, še posebej jinapali, ko sem doma brez modrca, ko gremo ven na balkon kadit, ……

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1387, 03.08.2024 ob 17:17

Bolano! Kaj vse leze po svetu! Ne mores da verjames

Ko greš enkrat s psom v posteljo ga ne zamenjaš več nikoli.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno440, 04.08.2024 ob 10:35

Ko greš enkrat s psom v posteljo ga ne zamenjaš več nikoli.

Res je, tudi jaz grem z mojim večkrat v posteljo. Zakaj ga pa nebi crkljala ali božala, če mu to paše. Sam pride in se uleže poleg mene. Nič se ne brani božanja po genitalijah, prav uživa. Če se odločim, da bova šla do konca, si dam gor rokavičke iz lateksa in potem mu ga počasi zdrkam, to je neverjetno kako uživa, sploh zato ker se da točno nadzorovati izliv in mu lahko te užitke podaljšuješ poljubno dolgo. Tako kot v tem uživa on, tako tudi jaz. Zdaj pa, če je to perverzno, pa naj bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 04.08.2024 ob 10:49

Res je, tudi jaz grem z mojim večkrat v posteljo. Zakaj ga pa nebi crkljala ali božala, če mu to paše. Sam pride in se uleže poleg mene. Nič se ne brani božanja po genitalijah, prav uživa. Če se odločim, da bova šla do konca, si dam gor rokavičke iz lateksa in potem mu ga počasi zdrkam, to je neverjetno kako uživa, sploh zato ker se da točno nadzorovati izliv in mu lahko te užitke podaljšuješ poljubno dolgo. Tako kot v tem uživa on, tako tudi jaz. Zdaj pa, če je to perverzno, pa naj bo.

Jaz drugače seksam z mojim domačim psom.

Sem opazila ja da najbolj jih palijo pajkice:).

Ni mi pa jasno a ženske od teh tipov ne opazijo da prav patetično začno opazovat vsako ki je sexy, sploh če jih še malo izzove. Kakšen kar bulji v lepo oprijete pajkice.

Verjetno doma ni tega ali pa je že stvar navade, no mene res prav vzburja ko te tipe delam potrebne, kaj več me pa ne zanima

Naš nemški ovčar me je pred letom pričel vohati in skakati po meni- bil je čas ko se gonijo.  ko sem bila sama doma in še potrebna sem se slekla in pokleknila,  in potem  mi je skočil na hrbet, me opraskal, takoj pa sem občutila tudi njegov ku….. kako išče luknjo. Postala sem mokra in zdrsnil je v mene, nato pa je še bolj nabreknil in začel špricati…..trajalo je dolgo nato pa je padel z mene. Bilo je noro, zdaj pa noče več. Škoda

prijateljica (tudi poročena, že večkrat dala dol), potrebna, da je bilo noro. Bili smo družinski prijatelji. Nekega dne sem se moral oglasit pri njej, da ji nekaj popravim v kuhinji, ker ji je bil mož tisti dan odsoten. Pokliče ga in se prepriča, da ga 100% ne bo. Greva v njuno zakonsko posteljo in se dava dol. Orgazme nisva štela 🙂

New Report

Close