Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu najbolj perverzna stvar

najbolj perverzna stvar

Sanda tudi mene ženine kolegice precej rajcajo, dela tudi v mlajšem povezanem kolektivu in predvsem te mlajše sodelovke so v mislih pogosto na kurcu.

Žena pa kar opazi da so sexy in me večkrat ko oddidejo tudi podraži če moram tako očitno buljit v kakšno.

No ko se nabije na kurca in jaz skrivaj mislim na kako  mladenko se nad trdoto ne pritožuje.

Skratka kurbirske kolegice ste zakon

Sexu pod izolskim svetilnikom okol 1am in sva zabavala ene 8-10 študentov k so 10-15 stran sedel in pil. Tok trdga kt takrat še niseem mel.

Kaj še, dildo sem mel v riti in ni blo bed, in zdej za razliko od popularnega mnenja ne razmišljam kdaj bom speet lahko al pa da bi batino od kkšnga tipa dubu. Orgazm je bil pa močen i nekontroliran tko da sem jo pošpricu od kolen do čela da je rabla pol ene pol ure vse lizat s sebe.

Pred leti sem pomagal prijatelju na kmetiji. Zvečer sva se v hlevu spraznila vsak v svojo telico, kasneje sva se konkretno napila in je vzel še mojo nedolžno rito s svojimi 18 cm, žal sva na kuža pozabila. Vse bi še 1x ponovil, nič mi ni žal.

Ena izmed perverznih početij, ki jih počneva s partnerjem je tudi to, da noro dobro seksava v cerkvi med pogrebno mašo. Skrijeva se na koru za orglami in se dava dol. Res nori užitki. Poizkusila sva že tudi na samem pokopališču, v vežicah in na wc, prav tako med pogrebom. Še posebej naju vzburja, da malo posvinjava, odvrževa poln kondom kar na tla, po dobrem seksu moram obvezno pokadit enega ali dva čika in ponavadi tudi pepel otresem in filter odvržem kar na tla. To počneva že par let in vedno znova in znova se napaliva, kot da bi bilo prvič.

Jaz pa… kaj pa vem

Z instruktorjem, ko sem delala izpit za avto. V avtu, na avtu… po voznji

Z bratom od tipa, vsakic, ko ga je bilo treba peljat domov. Z zeno sva bili sodelavki

V savni, bazenu je itak normalno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ah-ja, 10.08.2024 ob 15:53

Jaz pa… kaj pa vem

Z instruktorjem, ko sem delala izpit za avto. V avtu, na avtu… po voznji

Z bratom od tipa, vsakic, ko ga je bilo treba peljat domov. Z zeno sva bili sodelavki

V savni, bazenu je itak normalno.

 

V bazenu, ja. Tudi ima svoj čar. Midva greva vedno do konca.

Odgovor na objavo uporabnika
Sanda394, 04.08.2024 ob 08:16

Meni je perverzno ko me od kolegic tipi požirajo z očmi. Namerno se potrudim biti sexy in me noro rajca ko vidim kako me pezdeti skrivaj opazujejo.

Ja eni se ful napalijo. Jaz se jih tudi na ta način skušam napalit. Zadnjič me je prijelo in sem si kar šest različnih zapestnic dala okrog gležnja. Seveda je naslednji dan en to že takoj opazil. Sicer me pa zadnje čase spet vleče, da nataknem nase vse kar je mogoče, od zapestnic, prstanov, verižic in uhanov. Sem v preteklosti že imela tega polno, pa me je minilo, zdaj pa imam očitno spet potrebo po nakitu.

Kar nekaj jih je. Po ukazu ene mlajše domine popil svoje lulanje pred njo, z iglo pirsal bradavičko. Prav tako se mi je  domina  polulala v usta

Lahko poskusis se zmenoj

[email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
mojca860, 12.07.2024 ob 12:44

hči/mama   sin/mama    ženska/pes

Ženska/pes si že?

Odgovor na objavo uporabnika
pasja punca, 30.07.2024 ob 09:04

Odgovor na objavo uporabnika
smetana274, 29.07.2024 ob 14:39

Moj kuža ima rad smetano, tudi ko si jo po pičkici razmažem, lepo vse poliže.

Tudi jaz to počnem s svojim kužijem. Ne rabim pa nič s smetano mazat. Nikoli ti ne more noben moški ali pa ženska tako lepo polizat pičko in ritko, kot to naredi pes….

Zanimivo, si šla kdaj dlje?

MajaPavlovič…tebe bi pa rad v živo srečal 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno xx, 05.08.2024 ob 20:28

Naš nemški ovčar me je pred letom pričel vohati in skakati po meni- bil je čas ko se gonijo.  ko sem bila sama doma in še potrebna sem se slekla in pokleknila,  in potem  mi je skočil na hrbet, me opraskal, takoj pa sem občutila tudi njegov ku….. kako išče luknjo. Postala sem mokra in zdrsnil je v mene, nato pa je še bolj nabreknil in začel špricati…..trajalo je dolgo nato pa je padel z mene. Bilo je noro, zdaj pa noče več. Škoda

Pa bi še?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimnna, 04.08.2024 ob 10:49

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno440, 04.08.2024 ob 10:35

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 1387, 03.08.2024 ob 17:17

Bolano! Kaj vse leze po svetu! Ne mores da verjames

Ko greš enkrat s psom v posteljo ga ne zamenjaš več nikoli.

Res je, tudi jaz grem z mojim večkrat v posteljo. Zakaj ga pa nebi crkljala ali božala, če mu to paše. Sam pride in se uleže poleg mene. Nič se ne brani božanja po genitalijah, prav uživa. Če se odločim, da bova šla do konca, si dam gor rokavičke iz lateksa in potem mu ga počasi zdrkam, to je neverjetno kako uživa, sploh zato ker se da točno nadzorovati izliv in mu lahko te užitke podaljšuješ poljubno dolgo. Tako kot v tem uživa on, tako tudi jaz. Zdaj pa, če je to perverzno, pa naj bo.

Se da kdaj to v živo videti?

Te vaše sorodne in pasje zadeve se mi iskreno upirajo in so tudi zakonsko prepovedane.

Meni se zdi marsikaj perverzno tudi kar je znotraj zakonskih norm.

Recimo en naš “kolega” ima vedno polna usta kak jebač je z največjim kurcem, vtika se v vse ženske.

No meni se zdi kar malo perverzno da mu vsaj enkrat na mesec orng nategnem ženo in to že kar nekaj let, vem pa da nisem edini, ki jo obdeluje.

Ona pa taka tiha miška ob dominantnem mačotu, ki baje tudi v postelji ni nič posebnega.

Paše jo porivat že zato ker je on tak pezde

Pridna. Škoda, da jim še fukat nisi dala.

popomot kliknil na ta link in prebral .. ali noben ne moderira tega bcuz 1/2 of this shit is fucked up

Hahahaha a to ma brane kastelic svojo temo zdej

Daj napiši mail.

Narediva se midva kaj takega.

[email protected].

Mama je nepričakovano prišla domov in vstopila v mojo sobo, v trenutku ko sem bila v sendviču z dvema tipoma, ko jim je prihajalo in so me napolnili v obe luknjici…..nekaj trenutkov je opazovala, potem pa rekla ”dober sta jo nategnila, zdaj vam naj pa še kurce lepo obliže” in zaprla vrata ter odšla…….

Odgovor na objavo uporabnika
tanja tanči, 26.08.2024 ob 14:59

Mama je nepričakovano prišla domov in vstopila v mojo sobo, v trenutku ko sem bila v sendviču z dvema tipoma, ko jim je prihajalo in so me napolnili v obe luknjici…..nekaj trenutkov je opazovala, potem pa rekla ”dober sta jo nategnila, zdaj vam naj pa še kurce lepo obliže” in zaprla vrata ter odšla…….

Zakaj Nisi mame zraven povabila, saj sta bila dva.

tanja tanči,  k vama bi pa prišel na kavico…

Pozdravljena Simona, bi se rada predajala orali na belih skalah? Z veseljem ti jo dobro polizem

Odgovor na objavo uporabnika
Kolega jebač, 12.08.2024 ob 16:12

Te vaše sorodne in pasje zadeve se mi iskreno upirajo in so tudi zakonsko prepovedane.

Meni se zdi marsikaj perverzno tudi kar je znotraj zakonskih norm.

Recimo en naš “kolega” ima vedno polna usta kak jebač je z največjim kurcem, vtika se v vse ženske.

No meni se zdi kar malo perverzno da mu vsaj enkrat na mesec orng nategnem ženo in to že kar nekaj let, vem pa da nisem edini, ki jo obdeluje.

Ona pa taka tiha miška ob dominantnem mačotu, ki baje tudi v postelji ni nič posebnega.

Paše jo porivat že zato ker je on tak pezde

Zakaj bi bilo to zakonsko prepovedano, če mi moj kuža zjutraj pred službo lepo zarine glavo med moje noge in mi poliže pičko do vrhunskega orgazma. Katera tega še ni probala, ne ve kaj je pravi užitek, ko ti kuža z svojim hrapavim jezikom prodre globoko v pičko in te liže od znotraj, potem še po ščegiju, ritki….Punce, ne veste kaj zamujate…..Mene vsak dan tako zadovolji, tudi danes me je. Razen v času menstre je pavza….

 

 

Pasja mojca

 

Lahko gledam (in ti ližem stopala), medtem ko te tvoj pes obdeluje?

New Report

Close