Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najbolj zanimive in čudne

najbolj zanimive in čudne

Mojemu bivšemu šefu sem pisala en dopis. Nesem mu ga v podpis in ga vprašam, če pripravim veliko ali malo kuverto (glede na priloge), on pa mi odgovori:” ja, kuverto ja, kaj pa.”

Z nečakinjo kupujeva baterije za fotoaparat. Ona se nekako ne more odločit, pa me vpraša: “kaj misliš, katere so boljše, alkatel (al kaj že) ali durex?”

Hmmm…jaz sem se pa spravlala žehto dat prat, vse pripravim, cune zbašem v stroj, naštimam program, zaženem stroj in grem en štuk nižje TV gledat.

Čez kake pol ure se pa spomnem, da bi blo mogoče dobr, če bi še pralni prašek not dala! 🙂

LP

Naš ta srednji sin je pravi lev po horoskopu in temu primerno pričakuje, da vsi naredimo vse zanj (ga obujemo, oblečeno, pripravimo za jesti in piti…) pa je letos že prvošolček, pa še kar borbe okli tega…

Ko je bil star okoli treh let, je hotel jesti banano. Kar sem ravno takrat dojila najmlajšega, sem ga prosila, naj si jo sam olupi. Ja, pa ja. Ok, naveličana pregovarjaja mu olupim in dam banano z besedami – da banano si še vsaka opica zna sama olupit. On pa z nedolžnim obrazom;: Ampak jaz že nisem opica!

Kolega naroča pijačo:

kolega:šveps, prosim
natakar: bitter lemon ali tonic
kolega:JA

V ponedeljek zjutraj kliče stranka, da se ne more prijaviti v program, program ji zavrača vnešeno geslo, češ da je nepravilno… Pa še prejšnji teden je delalo… Kolega grunta, kaj bi bilo lahko narobe, nihče ji ni popravljal prijave v program, sprašuje stranko, kaj je drugače danes kot pa prejšnji teden??? In stranka pravi; Nič, samo poročila sem se! Jaaaaaaa! In kot geslo je vnesla svoj nov priimek :-))) Kolega ji je razložil, da naš program nima še direktne povezave z matičnim uradom in naj zaenkrat še vpisuje svoj stari priimek kot geslo…

In koga so potem kastrirali? Psa ali moža?

In koga so potem kastrirali? Psa ali moža?[/quote]

Na srečo psa:-))) Je pa tudi mene skrbelo:-)))

In koga so potem kastrirali? Psa ali moža?[/quote]

Na srečo psa:-))) Je pa tudi mene skrbelo:-)))[/quote]

A da ni bil tešč??? :))))

************************************ Elastičnost razmišljanja je odvisna od razsežnosti posameznikovega uma!

Naš 4letnik, ko sva šla v prodajalni mimo police z ananasom: ” Mami, a bova kupila kaktus?” :)))

Pa sva spravila v dobro voljo nekaj kupcev.

Bil sem nekje 12 let nazaj na evropskem tekmovanju v Kick boks na Dunaju in me je trener poslal, da naj grem v Mcdonalds kupit Mcnuggetse.
Ko pridem v Mcdonalds rečem prodajalki, da bi imel Mcnuggets. Ona me v nemškem jeziku vpraša. 6 ali 9?
Jaz pa ker nisem poznal te hrane v mislih pa sem imel, da je to pač neke vrste hamburger in ji odgovorim ne samo enega prosim.

v eni roki ogledalo, v drugi oprana kahla. Kam sem se pogledala najbrž ni treba posebej razlagati.

V kakšnem kaosu sem jaz tudi že hladilnik odprla, namesto telefonsko slušalko dvignila- potem smo se pa neumno gledali 🙂 predvsem so se ostali udeleženci zabavali.

Naši knjižničarki je zvonil telefon in se oglasi: “Halo.” odgovora ni. PA še enkrat: “Halo.”
Telefon pa še kar naprej vztrajno in glasno zvoni.

Vsi ostali smo se smejalo kot nori, ko je tudi ona ugotovila, da se je oglasila na knjižni čitalec kod.

Evo ena čist frišna od mojega tavelkega fanta (prejšnji mesec je dopolnil tretje leto).

– Mami … ti maš pa velke zize.
A ja? Kako pa to veš?
– Punčke v vrtecu nimajo tako velikih kot ti.
A ja? No, mogoče je to res.


Pa ti veš, zakaj mami rabi zize?

– Ja! Zato da lahko plavaš!!!! A nisi vedla?!?

Mene je vrglo na rit. Dobesedno.

On: gleda teniški turnir. Igrata sestri Venus in Serena.
Jaz: A je že konec? Katera je pa zmagala?
On: Williamsova.

Moj mož ima zjutraj svoj ritual pitja kave. Si skuha v lončku kavo, si jo na pultu nalije, nese na mizo, potem si nese na mizo še mleko in pepelnik. Ko popije si gre nalit novo poricjo, toda na pult si prinese pepelnik in kar vanj nalije kavo. Ko se že napoti nazaj proti mizi mu vžge.

Kar se tiče izražanja v tujem jeziku, ko se človek trudi, da bi zvenel čim bolj pristno…ne vem, kaj si je mislil moj prijatelj, ko sem mu na obisku v Beogradu, tik po tistem, ko so se zadeve malo umirile, razlagala kako jaz cele popoldneve “pucam po bajti” : -)))))))

mu vžge, da naj neha kaditi?

Ahahahah … dobra tale, ni kaj :o))

v eno škatlo sem morala spraviti en kup stvari za poslovnega partnerja ki ne pusti da pošiljam v več škatlah. Pa si privlečemn eno in jo samo zložim, ne da bi zalimala dno. Nato začnem notri zlagat in ko nabašem vse, dam na vrh še en karton in stokrat zalimam da ja ne bi kaj ven padlo, nato dvignem škatlo in…
žnj.
vse se je usulo in opet od početka…

hehe dobre mate,jaz pa enkrat resujem krizanko.kakor da sem 3 leta stara dddd:) in pise : … ima kratke noge,ker sem imela na koncu ž ze vpisan jaz napisem JEŽ!mislim da dol pades,od takrat sem za svojo kolegico ki je bila z mano na kavi pac JEŽEK:)

Sem rabila par minut, da sem dojela:-))

Pa še zadnja od moje 4-letnice:

Okoli 8. februarja so v vrtcu par tednov govorili o kulturi, Prešernu ipd. In takrat so se tudi naučili, da je kultura tudi to, da zjutraj pozdravijo vzgojiteljico.

In tako mala kak teden lepo pozdravlja zjutraj (sicer pač noče).
Ta teden pa je spet nehala pozdravljati. In jo vprašam: Zakaj pa več ne pozdraviš vzgojiteljice?

Pa odgovori: Ja, mami, kulture je konec!
(ker se pač v vrtcu o tem niso več pogovarjali)

Šef je bil ponoči klican nujno v službo, ko ga ustavi policaj. Jezen ker je zapustil toplo posteljo, in mu še policija mori, odpre okno za tri centimetre in brez pozdrava ignorantsko pomoli ven dokumente. Policist dokumente pregleda , jih vrne in prijazno pravi: ‘Pripnite se, pa srečno!’.

Ena nula za policiste…:)

Letošnja dogodivščina : bližal se je konec šolskega leta, obveznosti v službi in z mularijo na višku, da nisem vedela kje se me drži glava. Pa še za dopust smo se pripravljali, ker smo štartali takoj po zaključku šole. Na četrtek sem imela še zborovske vaje in sem se, čeprav so v bližini doma, odpeljala z avtom, ker sem prej šla še nekej iskat k znancem. Na vajah pa petje, čvekanje in smeh in jaz se peš odpravim domov. S ključi v rokah, ki jih doma mirne duše odložim na njihovo mesto.

V petek zjutraj, ob 4h 🙂 me zbudi mož: Ti, čuj, kje je moj avto? Kaj?? sem skočila pokonci. Matr, ma kaj so ga ukradli, prekleta banda, pa zdej se je to moralo zgodit, ko gremo na dopust, da bomo imeli same sitnosti??!! Bezljam od enega okna do drugega, študiram, da pod kakšno je*** zvezdo sem rojena, nakar me kar oblije…ampak ne od strahu, temveč, ker se spomnim, kje je avto. Pred stavbo, kjer smo imeli prejšnji večer vaje :-)) Ob 4,15 zjutraj sem jaz odkorakala ponj, potem pa skuhala kavo. Mož je samo zmajal z glavo in se smejal :-)))

:-):-):-)
tud jaz sem enkrat po telefonu cvekala z mami. me vprasa ce je kej novga,pa pravm da ne,samo mobija da nekak ne najdem….se je zacela sam smejat:-):-):-):-)

New Report

Close