Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najbolj zanimive in čudne

najbolj zanimive in čudne

V tejle temi pa je res je res napisala toliko neumnosti: http://med.over.net/forum5/read.php?151,8091521
Žal te neumnosti niso smešne, bolj tragične. Verjetno je pa tako ali tako provokacija.

hehe dobre prigode 🙂
No še nekaj naših….Hči je, ko je prvikrat videla temnopolte, dejala: “Mami lej, kak so toti umazani.” 🙂
Sine pa je “pametno” ugotovil, zakaj se piranjam rečejo piranje 🙂 Ker živijo v Piranu 🙂
Pa še ena moja. Tam kjer delam (prodaja) imamo tudi klicni center in možnost nakupa prek telefona. Imela sem totalno gužvo.Stranke za šaltrom, po telefonu….In sprejmem naročilo in rečem stranki, da naj sec počaka, da vzamem POS in buča jst….vzamem POS in ga prislonim k ušesu namesto telefona 🙂 To je bilo smeha 🙂

Tole je bilo pa pri sosedu.

Starša sta kopila nov rabljen avto in ga pripeljeta domov.
Pa sin ves navdušen reče: “Uau, nov avto. Kje sta ga kupila?”
Starša:” En ga je u drevo zavozu.”- prevod ( En ga je od Revoza vozil).
Sin ves šokiran, da sta kupila karamboliran avto, ampak ajde… Takoj pove svoji sestri, katera gre
še enkrat starša vprašat, kje sta kupila avto: ” Pa kje sta kupila avto?”. Pa starša: ” Ja, en ga je u drevo zavozu!!”
Reče hčer: “Pa kaj je z vama, a nista normalna, kupujeta stolčen avto!”
Nobenemu nič jasno, šele čez nekaj trenutkov se je razjasnilo, da ni nihče avta v drevo zavozu, ampak
da sta kupila avto od nekoga, ki je vozil v firmi Revoz.

Še danes po 15 letih se na ta račun dobro nasmejemo…

nova
Uredništvo priporoča

:)))))))))) Dobra!

super!

Nečakinje imajo strica …Pišeš eno ali drugo…primer: Stricu v slovo X in Y…ali Antonu ( stric ) nečakinji X in Y…a štek?

:))))))))))), ta je pa najbolj butasta v zadnjem času, hahahahah……………………

:))))))))))), ta je pa najbolj butasta v zadnjem času, hahahahah……………………[/quote]

mah, to enemu odgovarjajo, ki je pisal pred dvema letoma v to temo…

:))))))))))), ta je pa najbolj butasta v zadnjem času, hahahahah……………………[/quote]

mah, to enemu odgovarjajo, ki je pisal pred dvema letoma v to temo…[/quote]

Saj zato pa je najbolj butasta 🙂 ) ) ) )

In samo ‘kardinal’ ve, na katero temo se nanaša : ) ) ) )

na tole temo se nanaša, je pa precej na začetku, ko sta dve naročili venec in napisali, da je za strica ter še dodali, da sta nečakinji

A brskam naj med 1400 objavljenimi prispevki?

Ta je pa še bolj butasta : ) ) ) )
Ne visimo vsi 24/7 na monu. : ) ) ) )

Ko sem bila stara okoli 12 let sva šli z sestrično v trgovino in zavili v oddelek kozmetike.Zagledali sva en fulll lep lak z pikicami in se odločili ,da ga kupiva.Na blagajni zloživa vse stvari na pult zraven pa seveda tudi ta lak.Prodajalka pa naju vpraša koliko sva stari ,ker kupujeva pičkast lak.Midve s sestrično pa bruneva v smeh.Gospa prodajalka 12 in 14 vendar ste se malo zmotila to ni pičkast ampak pikčast lak.Mater jo je blo sram.Še sedaj se sestrično kakšen dan smejeva na spomin na ta dogodek.Zdaj 10 let kasneje je zopet v modi pičkast ups sory pikast lak.Hhhhhhhhhhhahahaha

Na Petrolu vedno kupujem kodo za polnjenje izi računa, saj za vrednost 10 evrov, plačam le 9. Koda je vpisana na računu in ni posebej kartice. No, jaz lepo natankam avto, na blagajne pa povem, da bom še izi račun. Lepo plačam in odhitim. Za mano prodajalec zavpije naj vzamem še račun, jaz pa mu pravim, da ga ne potrebujem. Lepo se že vsedem v avto, na kar se spomnim da račun pa morem vzeti, če hočem nafilat mobi.

Najmanj štirikrat….na dan

Pa nične bi škodilo, če bi dodal da za to ugodnost potrebuješ kartico zvestobe in da moraš porabiti zanjo 40 pik (da ne bo kdo slulčajno mislil, da je en evro popusta samoumeven, kar se tudi zgodi precej pogosto…) Pa brez zamere

Zadnjič je en starejši gospod vprašal za pomoč mojo prijateljico, medtem ko sem jaz tankala gorivo. Moral je prepisati12-mestno številko iz računa v telefon, ker je želel napolniti Mobi račun. Ona se muči, muči … meni nič jasno. Naposled jo le vprašam, kaj ji ne gre, pa reče, da nikakor noče sprejeti številke. Poskusim tudi sama in v prvem poskusu mi uspe. Ona samo debelo gleda in pove, da je le sledila navodilom: *123*12-mestno število#tipka za klicanje, a ona je vpisovala *123*12+”dvanajstmestno število”#. Sem ji morala trikrat razložiti, kaj je delala narobe 😉

Včasih je bilo tako, da ti je po treh poskusih blokiralo in si moral poklicati pomoč uporabnikom, da so napolnili.

Včasih je bilo tako, da ti je po treh poskusih blokiralo in si moral poklicati pomoč uporabnikom, da so napolnili.[/quote]

očitno je bilo takrat bolj pametno, saj če ti ni uspelo v treh poskusih, je pomenilo, da nisi dovolj pameten in potrebuješ pomoč 😉


V tem meniju ponavadi crke niso na voljo… Malo domislija dela svoje, a ne…

Včasih je bilo tako, da ti je po treh poskusih blokiralo in si moral poklicati pomoč uporabnikom, da so napolnili.[/quote]

očitno je bilo takrat bolj pametno, saj če ti ni uspelo v treh poskusih, je pomenilo, da nisi dovolj pameten in potrebuješ pomoč ;)[/quote]

Ne nujno.
Imela sem telefon s tako majhno tipkovnico, da je bilo treba tipkat počasi … in če si tipkal prepočasi, enostavno ni šlo skozi. Med posameznimi ciframi ne sme biti predolgega presledka, se avtomat zbega. Če ni izmišljena prigoda zaradi tiste dvanajstice (jaz sem razumela, da je odtipkala 12 in dvanajst cifer na kartici), je pa izmišljena zaradi omejenega števila poskusov.

odpri si svojo temo, pa nehi tuki težit, k vsak napiše svoj štos – svojo smešnico.

Danes v trgovini srečam starejšo gospo, prijateljico moje babi, s katero se nisva videli niti slišali že skoraj cel mesec. Babi kličem mama ker smo v naših krajih tako navajeni. Pa se nekaj časa pogovarjava pa vprašam to gospo: ”Kako pa kaj mama? A jo kej vidte?” Čisto avtomatsko sem rekla mama in ne Francka. Pa mi gospa gladko odvrne:” Oh, mama je pa že nekaj časa v grobu, sej jo grem vsak dan pogledat!” Jaz vsa bleda jo gledam z odprtimi ustmi. No pa me je gospa potem ko je videla da sem v šoku potaliža saj se je zavedla da jo spašujem po svoji babi ne po njeni mami;))
Butasto res, ampak me je vrgla po konci tak da sem šla zvečer po službi še do mame (babi) in se prepričala da je še vedno čila in zdrava.

Mj oče je šel na 60 dnevno potovanje z jadrnico cez ocean, ker pa ni imel svojega satelitskega telefona je svoji mami rekel, da jo bo poklical, ko si bo lahko sposodil telefon od koga, ki bo še na jadrnici. Mama mu je odgovorila: Ni problema sine, pa mi napiši kartico. 🙂

ha ha ha ha ha ha, pa brez znamke je poslal…..kwa a si ti plačala?

ha ha ha ha ha ha, te je pa fotr kr dobr olupu…..hahahaha :)))))

Zadnjič je bilo pri nas na dvorišču vozilo z napisom Prevoz za LASNE potrebe :/

--------------------------------------------------------------------------------- Prevajanje: http://www.parisienne.si/ Medved z otoka, zgodba za otroke: http://www.alba2000.si/otro%C5%A1ke-knjige-in-pravljice/96-medved-z-otoka.html

Mogoče so pa lasulje dostavljali ; )))))))))))))

New Report

Close