Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Najboljša krema z retinolom

Najboljša krema z retinolom

Zdravo,
Je katera tukaj uporabnica zelo zadovoljna s svojo kremo proti gubam, ki vsebuje retinol? Na spletu sem gledala znamke, kot so Drunk elephant, First Aid, Biossance, Luna, Fresh.. Iščem nekaj kvalitetnega, ki deluje. Že mogoče katera uporablja te znamke? So dražje, kot iz dm-a, tako da preden odprem mošnjiček bi res rada vedela, da je najboljša.
Hvala 🙂

Nobena krema ti ne bo zgladila gub. Sprijazni se s starostjo ali pa do lepotnega kirurga. Sicer pa ne vem kako lahko nekdo sprašuje o “najboljši kremi”, a še nisi slišala,da imamo različno kožo in nam vsem ne odgovarjajo enake stvari?

Meni so top izdelki od The Ordinary.
Imajo več opcij glede retinola, pride pa kot serum, ki ga naneseš pred kremo…
Pa če malo pogledaš na yt je ogromno ljudi, ki se res ukvarjajo z nego kože in vejo kateri izdelki so dobri…
Meni je top tudi Paula’s choice kozmetika, pa CeraVe, Bioderma…
Je kar nekaj dobrih znamk za nego kože 🙂

Od Lux Factorja krema je super za proti gubam, ampak je glavna sestavina hialuronska kislina. Jo uporabljam že skoraj tri leta in res ne vem kako sem živela brez nje. 😂

Od Lux Factorja krema je super za proti gubam, ampak je glavna sestavina hialuronska kislina. Jo uporabljam že skoraj tri leta in res ne vem kako sem živela brez nje. 😂
[/quote]

O kul tole pa moram preizkusiti. Trenutno je del moje rutine od L’Oreala serum s hialuronsko ampak se mi zdi da nima učinka

New Report

Close