Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najboljša ljubljanska mestna četrt?

najboljša ljubljanska mestna četrt?

Katera četrt je po vaše najboljša v vseh pogledih v Ljubljani?

Meni osebno Trnovo.

Kraj prešernega imena.

Trnovo, Rožna dolina, Center … meni osebno je ljub tudi Bežigrad. 🙂

Mene pa zanima zakaj to Trnovo? Meni se ne zdi nič posebnega. Daleč od tega.

Murgle

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Odvisno od tvojih zelja, kaj hoces in kaj potrebujes.
Isces hiso ali blok?
Potrebujes parking?
Hoces vse na dosegu pes ali ni te potrebe?

Trnovo in Prule so fajn lokacija, bloki so zanic, parkinga ni.
Rozna dolina in Murgle sta naselji his in center niti ni tako blizu, da bi na hitro skocil pes.

Mene pa zanima zakaj to Trnovo? Meni se ne zdi nič posebnega. Daleč od tega.
[/quote]

Zato ker je blizu centra, lahko imaš hiško, špica je fajn, jaz sem skoraj ob ljubljanici imam par min do centra ob vodi lepo. Šole so nam dobre. Jaz imam rada stari del mesta. Blokovskih naselij ne prenesem. Pa center hočem imeti v bližini da grem lahko peš. Avto v resnici uporabljam zelo redko. Imamo samo enega.
Odvisno kaj ti je pomembno. Recimo če so ti pomembne trgovine ni najbolj primeren konec mesta.
Če bi bila možnost bi pa imela hiško tam nekje na prešernovi ali pa vrtači.

Tudi jaz bi imela hiško na Vrtači. Si ne morem zamisliti boljše lokacije. Takoj z Vrtačo je Rožna dolina.

Meni je dalec najboljsa Siska. – okoli obcine in kina. Veliko zelenih povrsin, blizina centra, obvoznice… Trnovo mi ni vsec, se manj Rozna dolina – glupa lokacija. Moste so pa najbolj poden. Tam je zanimiv le btc.

Podutik…..zakon.


Ocitno od Most poznas le moste (v ozjem pomenu), pa zeleno jamo, pa fuzine in stepanjc. Kodeljevo pa ne.

Rakovnik

živela že praktično v vseh delih lj…

tivoli-šiška-šentvid najboljši del lj, sledi bežigrad-jarše

najbolj zanič je ob zaloški, sledi center, vič je tudi brezvezen, prav tako rudnik, moraš po vse hoditi na severno stran

Gornji trg – center in Prule.
Šiška okoli Kina – nikakor!
Šiška je bila zakon tam 20 let nazaj, zdaj je daleč od tega!

Moje Prule, najlepši del Ljubljane! Sanjam, da se 1x v penziji spet vrnem tja, med račke in vrbe…

Kaj nekateri vidite v centru? Precenjene plesnive stare nepremičnine, ki razpadejo ob prvem potresu. Gužva, ni parkirnih, drago, smrad, po veliko stvari moraš v šoping centre v okolico.

Kaj je tako dobrega tam? Sploh ko bodo turisti spet drli tja?

Definitivno Lj. Barje.

Glede na to, da sem odrascal zs bezigradom bi rekel,da mi je se najbolj vsec. Vmes sem nekaj casa zivel tudi v siski (sisenska)-tudi ni bilo slabo. Koncno sem spet bezigrajcan.

Siska je zakon. Od Tivolija do Sisenske. Bezigrad se kar, a brez trgovin. Najslabsi del so res Moste. Vic nezanimiv. Center je kul, ce imas parking in gres pes do sluzbe. Rozna dolina je nezanimiva lokacija, slaba infrastruktura, povezave.

Vcasih sem zivela v Siski v bloku ob Celovski, s pogledom na Roznik. Se enkrat bi tam zivela, ali pa morda v Kosezah. Drugace elitno naselje je Rozna dolina

Šiška, Koseze, Šentvid, najboljši konec LJ. Imaš vse na enem mestu.

Vidiš meni pa ravno gužva odgovarja. Pa različni ljudje. Meni daje to energijo. Nekatere pa utruja. Pa to da grem povsod peš. Poleti se vedno nekaj dogaja. V šoping centru nisem bila že več kot desetletje? Kaj točno kupujete tam da se drugje ne dobi?
Ne bi pa nikoli živela v stanovanju brez parkinga. To pa res ne. Glede potresa pa dvomim da je center bolj občutljiv kot recimo kakšen drugi del. Problem je v določenih gradnjah, ne lokaciji. V centru lahko najdeš res čudovito stanovanje, bo pa tudi čudovita cena :). Je pa tudi odvisno kaj je za koga center. Poljan recimo jaz ne maram, mi ni všeč tam. Okoli tabora isto. Ne vem zakaj ampak mi ni všečno.

Slabost Bežigrada in Viča in centra in večino Rudnika je, da se moraš po vsak klinac vozit drugam v šoping. Jarše so razen BTCja brezvezne, ostane samo še Šiška, kjer se da z bajkom pošopingirat.

Vidiš meni pa ravno gužva odgovarja. Pa različni ljudje. Meni daje to energijo. Nekatere pa utruja. Pa to da grem povsod peš. Poleti se vedno nekaj dogaja. V šoping centru nisem bila že več kot desetletje? Kaj točno kupujete tam da se drugje ne dobi?
Ne bi pa nikoli živela v stanovanju brez parkinga. To pa res ne. Glede potresa pa dvomim da je center bolj občutljiv kot recimo kakšen drugi del. Problem je v določenih gradnjah, ne lokaciji. V centru lahko najdeš res čudovito stanovanje, bo pa tudi čudovita cena :). Je pa tudi odvisno kaj je za koga center. Poljan recimo jaz ne maram, mi ni všeč tam. Okoli tabora isto. Ne vem zakaj ampak mi ni všečno.
[/quote]

Meni greste pa na živce centraši, povečini ste še brez izpita in se vozakate s tistimi bajki naokrog. Sveta sploh ne vidite razen tiste 3kvadratne kilometre centra in to je to. Totalno zaplankani in staromodni.

New Report

Close