Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Najboljšemu prijatelju jebem ženo

Najboljšemu prijatelju jebem ženo

Hej kolega tukaj ti povem, tvoja 10 let starejša partnerka ni zate, ko sedimo pri mizi me boža z nogami, ko gre po cigarete v avto hoče da ji ližem noge, ko si ti na balkonu mi ga v kuhinji vleče, ko skočiš v trgovino in sem pri tebi jo nabijam ko prasico, kriči kot da je konec sveta, ne vem če veš ampak obožuje da ji kloftaš njene velike joške, sorry ampak moram nekomu povedat, v.p. je taka drolja, in ti si naiven, razmišljam če bi ti pokazal video, kako zgleda ko ji fuknem spermo po faci, a veš da si lahko porine 3 prste v rit, ti pa misliš da ji ne paše analc, ok gremo naprej po starem

Odgovor na objavo uporabnika
Iskrena izpoved, 13.07.2024 ob 12:26

Hej kolega tukaj ti povem, tvoja 10 let starejša partnerka ni zate, ko sedimo pri mizi me boža z nogami, ko gre po cigarete v avto hoče da ji ližem noge, ko si ti na balkonu mi ga v kuhinji vleče, ko skočiš v trgovino in sem pri tebi jo nabijam ko prasico, kriči kot da je konec sveta, ne vem če veš ampak obožuje da ji kloftaš njene velike joške, sorry ampak moram nekomu povedat, v.p. je taka drolja, in ti si naiven, razmišljam če bi ti pokazal video, kako zgleda ko ji fuknem spermo po faci, a veš da si lahko porine 3 prste v rit, ti pa misliš da ji ne paše analc, ok gremo naprej po starem

Prjatlu Je treba vedno pomagat.

Dajta se zmenit… mogoce pa on tvojo..

….jaz sem prijatelju pofukal ženo in obe dve hčerki. Hčerki sta se poročili in odšli, ženo mu pa že vedno občasno natepavam…

Tudi jaz sem prijatelju hčerko pofukal in to na njegovi zakonski postelji, kjer spita z ženo…..to je bila njena želja, da jo pofukam v postelji od staršev. mala je res prava prasica….

Jebeš ti dedca, homosexič vlečeš ga kolegu… istospolni fookač si, to je to.

New Report

Close