Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu NAJBOLJŠI SEKS…

NAJBOLJŠI SEKS…

to je kot tisto ko ti en 60 letnik reče da je pa sedaj v najboljših letih-kaj drugege pa naj reče-ne ne, mislim da sem že vse doživel

seveda lahko določiš-samo eno je original, vse drugo so samo blede kopije

veš kaj bi ti zdele rabil a?

da te dam čez kolen in ti jih ene par naflikam po nagi riti!!!!

ja, a boš naredla da mi pride?

a je v tem problem????

ne, tako kot ima vsaka žozefina svojega napoleona, rabi napoleon svojo žozefino; si to ti mogoče?

mogoče,zakaj pa ne????????

zdej pa še reci,de nisi nič čutil!!!!!!!!!

ja čutim da naju vleče skupaj ena nevidna sila. nekaj čemur se ne morem upreti,in navsezadnje zakaj bi se upiral; a maš mogoče kaj piva v hladilniku?

Ma ja, to govoriš s praznimi jajci. Ko boš pa spet imel polna, boš razmišljal drugače.

če ti to praviš, ti verjamem- z katerega ministrstva pa si drugače- sa ministarstva za traženje rude i gubljenje vremena?

hahaha…………nikoli ni tako dobro, da nebi moglo bit še boljše!

Kak je luštno,ko je fajn:-)

evo gabi pivičko te čaka!!!

jest na žalost odhajam,

pridem pozno,ti pa le glej de mi nauš spet zaspal!!!!!!

srečno pot in vrni sa spet-če zaspim me zbudi ali pa si sama postreži

Polnjenja jajc.

nikoli slišal?

Najboljši komentar pod soncem…..
Po moje imaš prav!!!!!!

Sicer pa – najboljši seks se lahko zgodi kadarkoli. Tudi ko misliš, da boljše pa res ne more več bit! Tudi globje od Marjanskega jarka in višje od Mount Everesta se da…

Točno to je tudi moj moto….
Kajti v nasprotnem primeru bi se prav bala dobrega seksa! Seveda iz strahu, da bodo potem vsi naslednji slabši…
PA NISO!!!!!!

Imaš rada klasiko?

:)))) aha…….ne smemo biti nikoli zadovoljni….treba je strmet še za bolje in boljše!
:))

a veš katere ženske najbolje seksajo?

tiste, ki mislijo, da to počnejo zadnjič ! ha-ha-ha

je nekaj v tem stilu res,

Kaj misliš s tem?!?!??!?!?!
Misionarja?
Seveda… tu in tam prav paše… ne da se mi vedno po drevesih plezat in se it raznorazne poze….

ne on je mislili če imaš rada Mozarta

New Report

Close