Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najemniki ne smemo imeti obiskov??

Najemniki ne smemo imeti obiskov??

To nič ne moti, dokler gre za obisk. Lahko pridejo starši za par dni, nekdo iz tujine za par dni, pa to je vendar normalno življenje !! Pride kolega iz tujine in ostane pri tebi en teden. A ni to normalno? Saj imajo stanovanja števce in se vsa poraba plača.

Meni je pa to smešno, sem najemodajalka, naj imajo obiske, kaj mene briga, glavno da plačajo in ne delajo škode. Tudi živali, če ocenimo, da imajo vzgojene, dovolimo. Damo v pogodbo, da sanirajo vse sami in plačajo škodo. Nimamo težav. Da pa ljudem ne dovoliš obiske, se mi zdi pa nespoštljivo do ljudi.

Tema je o obiskih in ne da jih v fletu ŽIVI 5…Najemnik plača stroške kukr jih pač je…..torej če pride nekdo na obisk in je večja poraba vode bo najemnik plačal večji račun, kaj imaš ti s tem?….No jaz oddajam dva fleta tudi slučajno se ne vtikam koliko obiskov imajo in koliko časa. Vem pa, da dodatne osebe tam ne živijo. Vem tudi, saj so mi povedali, da pride od najemnika sin poleti tudi za mesec in pol na 14 dni za vikend…..in kaj naj mu zaračunam ker spi na klik klak kavču??? butasto…. jaz računam (LJ) 56m2 380 € s tem, da mi še kosi okoli hiše…dokler je redno plačilo se z njimi sploh ne ukvarjam.

saj ženske so tudi živali.

Če lahko izbiram, imam raje takega brez obiskov. Brez dretja, pijančevanje, kajenja,živali, otrok,  uničevanja stanovanja….

niso problem. jeba nastane ko najemnik pripelje še dva ali tri osebe in jim zaračunava bivanje brez vednosti lastnika. Sosedje se pritožijo upravniku da v stanovanju živijo trije, prijavljen je pa samo eden.

Je treba ločit. Podnajemniki imajo lahko prepovedane obiske. To je razumljivo.

Dejte no, če je kdo na obisku, se tam ne tušira, ne pere, ne pomiva, kaj vam pa je?

Dramatizirate, v primeru, da namesto ene osebe živita dve osebi v stanovanju, ne govorimo o obisku. Obisk pri ne kavo, drink, kosilo, večerjo, čvek, pa če zaradi prekomerne doze alkohola ostane čez noč, se to zgodi maks. vsak 2 vikend. Takrat se malo verjetno sploh tušira, ampak spi kot crknjen konj. Zakaj bi to bilo prepovedano, če s tem ne ovira nikogar in nikomur ne dela škode?

Odgovor na objavo uporabnika
najemniki in podnajemniki, 08.07.2024 ob 10:46

Je treba ločit. Podnajemniki imajo lahko prepovedane obiske. To je razumljivo.

Podnajemnikom absolutno ne bi dovolila obiskov. Najemniki pa ? Ne bi bila zadovoljna, če bi imeli pasa, mačka.

OMG ljudje 🥵

Moja najemnica je k sebi začasno vzela mamo, ki si je poškodovala nogo. Na kraj pameti mi ne pride dvignit cene. Zakaj pa ne smejo imeti obiskov?

New Report

Close