Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najemnikom ne zvišujemo najemnine! Tudi najemniki morajo jesti.

Najemnikom ne zvišujemo najemnine! Tudi najemniki morajo jesti.

Bog vidi vse!

Poslji apel vladi, da neha zvisevati cene in naj hrani svoj narod kot se spodobi!

Ce bo sel davek od najemnin gor, bo sla tudi najemnina. Zogico ima v rokah vlada!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Naj se ve!, 04.12.2022 ob 22:11

Bog vidi vse!

BRAVO! BOG POVRNI.

nova
Uredništvo priporoča

Ja fak, pa naj spokajo iz MOJEGA stanovanja, grejo pod most in naj dobro jejo.

Za vse tovrstne prfuknjene filozofe pa: več in boljše delajte, manj trošite, več privarčujte, potem vzemite še kredit in kupite stanovanje. Nato ga še lepo opremite in ga oddajajte za neko simbolično najemnino.

Vi ste zgolj prfuknjeni “dobri ljudje”, ki funkcionirate po principu s tujim po koprivah mahati!

Odgovor na objavo uporabnika
Vidalli, 04.12.2022 ob 23:12

Ja fak, pa naj spokajo iz MOJEGA stanovanja, grejo pod most in naj dobro jejo.

Za vse tovrstne prfuknjene filozofe pa: več in boljše delajte, manj trošite, več privarčujte, potem vzemite še kredit in kupite stanovanje. Nato ga še lepo opremite in ga oddajajte za neko simbolično najemnino.

Vi ste zgolj prfuknjeni “dobri ljudje”, ki funkcionirate po principu s tujim po koprivah mahati!

Dej odjebi parazit na tujih ljudeh služiš da te ni sram!! Na koncu boš ti pod mostom zdrahar

V dvajsetih letih oddajanja so mi najemniki ostali dolžni skupno štiri tisoč evrov najemnin. Našel se je tudi kakšen najemnik, ki je za seboj pustil svinjak.

Hebite se najemniki, ki iščete najem preko oglasov. Oddajam samo še po priporočilih znancev, sosedov, sodelavcev.

Stanodajalci smo si stežka kupili stanovanje, še posebej mi v Ljubljani. Nismo pa socialne ustanove, da bi ga oddajali brez profita. To je upam vsem jasno.

Odgovor na objavo uporabnika
Emanuela565, 05.12.2022 ob 07:29

Stanodajalci smo si stežka kupili stanovanje, še posebej mi v Ljubljani. Nismo pa socialne ustanove, da bi ga oddajali brez profita. To je upam vsem jasno.

Zakaj pa bi bil najrmnik kriv za tvoje nespametne odlocitve okoli kreditov? Ker si se do vratu zadolzila, pa za jest nimas, bos stroske svoje prehrane prenesla na najemnika? Torej te futra nekdo, ki je bolj “nesposoben” od tebe?

Logika za dol past.

A je to problem najemodajalca?

Potem pa vzemite kredit in si kupite lastno neptemicnino.

 

Najemniki so odvisni od najema. Oni ne postavljajo pogojev. Lahko se gredo solit, če niso všeč lastniku stanovanja.

Če si niste sposobni kupit svoje stanovanje ste si sami krivi in ne najemodajalec. Če vam ni kaj prav pa spokajte pod most ali smreko, tam ni treba nič za najemnino dat.

v takih temah se vedno pokaže, da so v drugih temah, kjer jih kup trdi, da imajo dosti nižjo najemnino, to le laži.

Odgovor na objavo uporabnika
obrni se na vlado!, 04.12.2022 ob 22:40

Poslji apel vladi, da neha zvisevati cene in naj hrani svoj narod kot se spodobi!

Ce bo sel davek od najemnin gor, bo sla tudi najemnina. Zogico ima v rokah vlada!

 

koliko si jo pa znižal, ko je šel davek dol? seveda nič.

Moje stanovanuje oddajam po ceni kot sama želim, če se najemnik s tem ne strinja naj si najde drugo.

Ponovno je država dvignila davek (iz 15% na 25%), tako da bo moj nejemnik v letu 2023 plačeval višjo najemnino.

Odgovor na objavo uporabnika
nejemodajalka, 05.12.2022 ob 09:48

Moje stanovanuje oddajam po ceni kot sama želim, če se najemnik s tem ne strinja naj si najde drugo.

Ponovno je država dvignila davek (iz 15% na 25%), tako da bo moj nejemnik v letu 2023 plačeval višjo najemnino.

Če si jo ustrezno znižala, ko se je znižal davek, jo boš zdaj samo vrnila na prejšnjo ceno. Ane?

Šele ko bo najemniški trg reguliran kot v razvitem svetu, bomo lahko rekli, da spadamo na zahod.

Odgovor na objavo uporabnika
Notko, 05.12.2022 ob 10:10

Šele ko bo najemniški trg reguliran kot v razvitem svetu, bomo lahko rekli, da spadamo na zahod.

res je

Oddajanje stanovanj bi bilo treba prepovedat.

Država bi lahko vsakemu omogočila lastno stanovanje ali celo hišo, če ne bi mafija pokradla milijarde.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 05.12.2022 ob 10:19

Oddajanje stanovanj bi bilo treba prepovedat.

Država bi lahko vsakemu omogočila lastno stanovanje ali celo hišo, če ne bi mafija pokradla milijarde.

se strinjam.

a tako mala država in polna različnih mafij..

torej ko so davek znižali na 15% si ustrezno znižala najemnino? nisi ne..

Zakaj bi prepovedali*?

Oddajanje je delo kot vsako drugo. Seveda placamo davke, kaj drzava dela z njimi je pa ze druga stvar.

 

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 05.12.2022 ob 10:32

Zakaj bi prepovedali*?

Oddajanje je delo kot vsako drugo. Seveda placamo davke, kaj drzava dela z njimi je pa ze druga stvar.

 

Oddajanje ni delo, ker nič ne ustvarjaš.  Isto kot na tisoče meglomešalcev in birokratov, ki nič ne ustvarjajo.

Kaj država dela z davki, je bistvena stvar, ker je to denar vseh državljanov.  Jaz pravim, da je denarja toliko, da bi bilo oddajanje nepotrebno, ker bi lahko vsak imel svoje stanovanje.

In bi oddajanje bilo delo na črno.

 

 

v večini primerov oddajanje tudi je na črno. ni pogodb ali so v pogodbah napisani nižji zneski in na ta način kradejo saj utajujejo davke. a najemnikom bi nabili najemnino. na podlagi česa? Podražitve hrane v trgovini? Dvigu davka? Kakega davka, če ga itak utajujejo.. satira res

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 05.12.2022 ob 10:45

Oddajanje ni delo, ker nič ne ustvarjaš.  Isto kot na tisoče meglomešalcev in birokratov, ki nič ne ustvarjajo.

Kaj država dela z davki, je bistvena stvar, ker je to denar vseh državljanov.  Jaz pravim, da je denarja toliko, da bi bilo oddajanje nepotrebno, ker bi lahko vsak imel svoje stanovanje.

In bi oddajanje bilo delo na črno.

 

 

Zakaj mislis, da nic ne ustvarjamo*? Z zasluzkom od najemnin se da marsikaj ustvariti. Nekdo ima dom, jaz dohodek, drzava pa svoj kos pogace. Zelo preprosto. Vsi imamo nekaj od tega.

Za zaratrose

Ne vem za druge, jaz delam vse po pogodbi in tako kot doloca zakon, davke tudi placam, pa ne enega, cel kup so mi jih nabili.

Jaz nisem dvignila najemnin ne med korono, niti zdaj. Vse ostaja kot je bilo. Jaz nisem ovca, jaz bom dvignila ko bom jaz zelela oz.imela razlog, ne pa zato ker to vsi pocnejo. Jaz imam svoja pravila. Na glavo skocim, ko se meni cejfne oz.ko imam razlog  in ne takrat ko vsi skacejo. Ne jebem jaz to.

 

 

Evo povišanje najemnine! S socialo naj se ukvarja CSD. Tudi cene v trgovinah so za vse enake!

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 05.12.2022 ob 11:14

Zakaj mislis, da nic ne ustvarjamo*? Z zasluzkom od najemnin se da marsikaj ustvariti. Nekdo ima dom, jaz dohodek, drzava pa svoj kos pogace. Zelo preprosto. Vsi imamo nekaj od tega.

Za zaratrose

Ne vem za druge, jaz delam vse po pogodbi in tako kot doloca zakon, davke tudi placam, pa ne enega, cel kup so mi jih nabili.

Jaz nisem dvignila najemnin ne med korono, niti zdaj. Vse ostaja kot je bilo. Jaz nisem ovca, jaz bom dvignila ko bom jaz zelela oz.imela razlog, ne pa zato ker to vsi pocnejo. Jaz imam svoja pravila. Na glavo skocim, ko se meni cejfne oz.ko imam razlog  in ne takrat ko vsi skacejo. Ne jebem jaz to.

 

 

yram, za tebe vem, da imaš vse tako kot mora bit, ker si pošten človek.

New Report

Close