Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek "Najhujše žalitve sem doživela v Sloveniji"

"Najhujše žalitve sem doživela v Sloveniji"

zato se pa vsi normalni ljudje selijo ven od tu

ne se sekirat glede janezov

Nima veze koga žaljo, nobena žalitev ni fajn. Sama sicer v reali nikol nism doživela kakšnih žaljivk, tuki gor pa že marskej. Sm pa že slišala od koga da je imel probleme, ampak sej veš, to je rekla kazala.
Članka pa nism brala, sam uvod, se mi ne da 😉
[/quote]

ta članek je bil očitno napisan z namenom, da se žali slovenski narod

………

kaj dodati na to?


[/quote]
napisano je čisto res. vsak narod ima svoje značilnosti. dejstvo je tudi, da je na milijone Ukrajink po celem svetu, kjer prodajajo določene usluge. In vprašati menda še ni žalitev?

serješ no, o kakšnem MILJONU ukrajinskih žensk govoriš!??!?


napisano je čisto res. vsak narod ima svoje značilnosti. dejstvo je tudi, da je na milijone Ukrajink po celem svetu, kjer prodajajo določene usluge. In vprašati menda še ni žalitev?
[/quote]


[/quote]

V Ukrajini poteka prava depopulacija, št. prebivalstva se zmanjšuje, procent izseljevanje je 13{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, na ta račun ima Ukrajina samo še 46 oz. menda celo samo 43 milijonov prebivalcev.
sedaj pa računaj, koliko milijonov se je v zadnjih 20 letih izselilo.
osebno se mi zdi tak način komunikacije kot ga opisuje ženska povsem pod nivojem, ampak to velja potem za vse. ne moreš pa o nekom pisarit vse sorte in se hkrati delat, da omenjena dejavnost med pripadnicami ni zelo razširjena.

..poglejte skupno sliko (njo in moža), pa je ja očitno, da si jo je izbral, naročil in kupil iz kataloga. Ne pa da sta se spoznala v ukrajini! o.p.p – seveda sta se, ko je po njo prišel!

………………………………………………..

kaj drugega pričakuješ?

žaljivke so tukaj edini način komunikacije , ki ga bečki konjušarji znajo saj bečkih konjušarjev nihče ne jemlje resno.


[/quote]


[/quote]

slovenci se tudi med sabo nadlegujejo, tako okolje pač, genetika jjebi ga

vsem tistim, ki te žalijo reci tole POTEGNITE MI KUR AC

Nima veze koga žaljo, nobena žalitev ni fajn. Sama sicer v reali nikol nism doživela kakšnih žaljivk, tuki gor pa že marskej. Sm pa že slišala od koga da je imel probleme, ampak sej veš, to je rekla kazala.
Članka pa nism brala, sam uvod, se mi ne da 😉
[/quote]


[/quote]

Žalijo samo zakompleksani ljudje, ker skozi žalitve drugih sebi navidezno dvigujejo ceno.

Res je!!!


[/quote]

Haha. Ma lej, je.be se men kaj mi pišejo, me ne gane, tuki gor navajena že svega i svačega. Sm tud že parkrat napisala kdo so to zame oz kaj so.
Drugač pa men potegnt k…glih ne morjo 😀

haha tako se govori, ko se gre čez vse mere!

[/quote]


[/quote]

plačančki? A vas tako slabo plačujejo da se vam niti par besed ne splača napisat? A ste že kaj razmišljali o štrajku?


[/quote]

New Report

Close