Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Najlepša izpoved ljubezni

Najlepša izpoved ljubezni

Kdo? Kdaj? In predvsem: na kakšen način?
Saj ni v mestu le sex, kajne? ;-))

Zaspan pozdravček. Spala dobro, vendar tako intenzivno sanjala, da sem popolnoma izčrpana ;-))

Ljubica, v mestu ne gledamo sončnih zahodov, še manj nabiramo jagode ali se sprehajamo ob obali! Zato nam hodi po glavi le seks 😉

ja, no??? Torej? Rekla morda, da si jo po*ukal tako fantastično, da hoče, da to počneš do konca njenih dni? :-)))))))

in ko se čez leta sprašujete, zakaj vaše drage niso več vaše ljubice, vam tud sex ne pomaga več !!! pozabljate, da ženske vedno sexamo s čustvi in te vam damo tud zarad določenih vaših “neumnih” besed in dejanj…

lp

kar se pa tiče izpovedi ljubezni: namesto da bi užival ob gledanju njemu mooočno pomembne nogometne tekme (kasneje sem izvedela, da je bila res ful pomembna za SLO) je raje užival ob meni na večerji – je bila pač ena obletnica…hehe, ker je nooooor na nogomet mi je to njegovo dejanje povedalo več kot besede…

lp

Hm v bistvu je bla zame najlepsa izpoved eno dejanje..in ne ni imelo nobene veze s sexom..pac bila je stvar za katero vem da je ne bi nikoli naredil ce ne bi slo zame…in takrat sem vedela da me ima pa nekdo resnicno rad..mogoce bolj kot si zasluzim.

www.studentarija.net

Je povezana z ljubljenjem – sin.

In ker si tako zelo rada izkazujeva ljubezen, rezultati ne bodo izostali. ;)))

Ljubica! Na tramvajih se vozimo brez čustev 😉

Hehe, kaj dosti pa nisi falila! 😉

močan objem – tak, da me je skoraj zdrobil, zraven pa tako globok vzdih-brez besed.
Saj je lepo, če kaj reče, še lepši je tist poseben pogled, nenačrtovan dotik, tist, mimogrede.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

He, ne smem in nočem, saj bi bilo lahko tako zelo razpoznavno, da bi riskiral razkritje, česar si pa v tem trenutku ne želim… Žal…

je bilo za pričakovat, ja … pa prav od tebe bi blo verjetno kaj zanimivega slišat ;-))

ehh, pa ravno tebe sem čakala…

tudi prav…

lp

a ti tud? ;-)) zanimiv, tale srečko …

ful !!!! čustven moški, ki očitno zlo dobr pozna ljubezen in strast…pa tako nesebično deli nasvete…pa tako lepo piše o svoji najdražji…pa saj bi znal kaj drugega tud dobr napisat pa noče…

a ga moram še mal hvalit, da bo mogoč kaj več povedal, al že osladno delujem!!??? čist sem mu že v rito zlezla!!!…
pa ti povem, da mu ziher paše…hehe…

srečko, brez zamere…mal te bockam…

lp

nak, ne bo povedal … a maile gor prpopava? ;-)) on je trden, kot trdnjava. Če reče, da ne bo, torej ne bo.

bilo zelo romantično…novoletna žurka…šla sem se malo ohladit na svež zrak…prišel je za menoj, on, ki sem ga cel večer opazovala…stopil je za mano, me objel čez boke in vprašal, če me zebe…na uho mi je zašepetal, če uganem kaj si želi v tem trenutku…na ušesku sem začutila njegovo sapo…sprehodil se je do mojih ustnic…mmmmmmm
vprašal me je, če bi hodila z njim, hihhihihiihihi

bila sem cela blažena…stara šestnajst let:))))

A mislita, da na maile pa bo?
Ker pol še jaz svojega napopam zraven!

we-be sonce 😉

se strinjam, trden kot trdnjava…hmm, čeprav trdota verjetno njega nič ne moti…hehe…
ne bo povedal, takole že ne…mail, hja?…počakmo njegov komentar…

Pikice, na vsako konkretno vprašanje se moški del tega foruma skrije v – kakšno luknjico že?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

najraje vlažno, hahahahahha

prav imaš tudi Kir štrajka…

Priznam, da sem celo malce zardel, mal me je tudi popikalo, je pa seveda pasalo! Saj veste, kakšni smo levčki, potrebujemo pohvalo bolj kot hrano in vodo…
Glede poznavanja tistih reči, mislim, da le malo pretiravaš. So le subjektivne refleksije, nekaj izkušenj pač, ki sem jih poskusil hitro pretočiti na papir.
Glede pisanja – ne vem, najbrž bi lahko napisal še kaj več, ampak imam takšno službo, da ostane le malo časa, ki si ga tudi pomalem kradem, za takšne izlete na net.

No, da ne dolgovezim, ženske, hvala za izjemno prijazne, nadušopihajoče besede, s katerimi ste le ogrele moje srce v tem meglenem jesenskem popoldnevu. Tudi meni je včasih užitek brati vaše vrstice (še bolj pa tisto, kar veje med njimi).

lp,
Srečko

tesno!!! – ni čudno, da jih pol ven ne mormo zbezat…in vsi tako opevajo te tesne luknjice – zdaj vem zakaj!!!

lep dan…men tud…

prav nič nisi razočaral…tud mene si zdajle prisrčno nasmejal…
in tisto kar veje med našimi vrsticami je točno zato – za užitek!!! če se pa zraven še kdaj nasmejiš pa, ejjj, lep je dan…

lp.

New Report

Close