Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepša jutra so zjutraj…

Najlepša jutra so zjutraj…

Mislim, da sva ostala nekje v zdravstvenem domu, ko ti je medicinska sestra kri hotela vzet…. ker so te policisti peljali na strokovni pregled……

Če se spomniš….najprej sva imela »pihanje«…..kako piha burja, nato »pihanje« z alkotestom in pristala v zdravstvenem domu… Je sedaj kaj bolj jasno….hi, hi hi????

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

zdej je jasno vse… rezultati preiskave so pokazali, da ne bi smel pihat…. ker mam astmo :)))))))))))))))))))))

Ja….smo ugotovili in zato so te policisti peljali v zdravstveni dom na odvzem krvi, kjer si kmalu padel »skupaj«, ko ti je (oz. naj bi bila jaz medicinka) hotela vzet kri…..

hehehehehe in nej bi padel dol.. zarad tebe.. al zarad igle :))))))))))))))))))))) ???

Hehehehe…..Jani…..zaradi igle!!!!! Saj si mi povedal, da se bojiš igel in pa tudi krvi, da ne maraš gledat…..

aja, da sem? hmmmmmmmmmmmmmm matr, pol sem bil pa res prbit, da se nič ne spomnim :)))))

Prbit??? No vidiš, nisem zastonj odredila strokovnega pregleda….he,he,he…. Seveda se potem tudi ne spominjaš koliko naj bi pokazalo kaj?

ziher polno :)))))))))))))))

jej jej, na vsak način mi hočeš naprtiti, da je blo preveč :)))) Hočem dokaze!!!!

V kakšni obliki…..pisni???

ni treba, lahko je v ustni hehehehehe :)))))))))

Ja in kako ti bom v ustni obliki dokazala, da si bil malo….kot si rekel ti….«prbit«….he,he,he

:))) to pa prepušam tebi in tvoji iznajdljivosti :)))))

ja, veš – ufff – za nekatere je jutrček šele zdajle:)

S. se zjutri nkol ne pogleda v ogledalo – kuko pa se nej, ku se vočke ne odprejo dokler ne popije ene klaftre kofetaaaaa:)))))))))))))))))))

Grem pa zdelele, takoj se pogledat, če mam še vse na svojem mestu;-)

Pokorno javljam da sem pogledala v ogledalo in nečnovga vidla- škrat je še zmeri škrat, še zmeri jezička ven moli:)

Te pa pacmakam Vornih murnčka cortanga

Ves ta čas sem tuhtala in tuhtala….pa ne vem s čim naj ti dokažem……Mi pomagaš?

Hehe Jani….

Nisem ta lenoba, ki je tam pesnil… no sem pa lahko druga lenoba :-)))))

____________________________________________________________ ******Vedno predem dam jezik v pogon, vklopim možgane******

ne rabiš bit druga lenoba :)))) Ti kar ostani mureneček :)))

Dobro jutro!!!

New Report

Close