Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepša plaža zahodna Istra

Najlepša plaža zahodna Istra

Pozdravljeni.

 

Zanima me, katera je po vašem mnenju najlepša plaža na zahodni strani Istrskega polotoka (od Trsta do Pule)?

 

Hvala in lp, M

Moja skrita plaža na Veli sestri- nenaseljen otoček z azurno turkizno vodo. Eden od 17 Rovinjskih.

Odgovor na objavo uporabnika
Applause, 27.07.2024 ob 00:18

Moja skrita plaža na Veli sestri- nenaseljen otoček z azurno turkizno vodo. Eden od 17 Rovinjskih.

Ni tako zelo skrita… a podvodni del je še zanimivejši na Reveri.

Kot plaža pa… luštna je na SV koncu otoka Kotež, med Brioni in Pulo – a je ponavadi preveč ljudi. Tako da … verjetno kakšen izmed majhnih in zelo skritih zalivčkov na Kamenjaku.

Odgovor na objavo uporabnika
Morje244, 27.07.2024 ob 00:10

Pozdravljeni.

 

Zanima me, katera je po vašem mnenju najlepša plaža na zahodni strani Istrskega polotoka (od Trsta do Pule)?

 

Hvala in lp, M

Kamenjak,ne povem katera

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 27.07.2024 ob 00:34

Ni tako zelo skrita… a podvodni del je še zanimivejši na Reveri.

Kot plaža pa… luštna je na SV koncu otoka Kotež, med Brioni in Pulo – a je ponavadi preveč ljudi. Tako da … verjetno kakšen izmed majhnih in zelo skritih zalivčkov na Kamenjaku.

Uh, Kamenjak… bila so desetletja, ko je bilo nepisano pravilo, da je bilo treba vsako leto vsaj enkrat skočiti v Modro špiljo.
Nekoč divje, komaj kje kakšen turist, ko je to še bil poligon JLA. Kasneje naravni rezervat z vstopnino, a občasno bolj obljudeno, kot korzo.
Dolgo že nisem bila tam. Vsaj deset let.
Pa se mi je sedaj znova zaluštalo in bom letos znova šla. Nsjbrž več ne bom skočila, a nikoli ne veš. Morje ima svoj čar in neustavljivo privlačnost. Tam se mi je čas vedno ustavil…

Barbariga

Odgovor na objavo uporabnika
Padežnik, 27.07.2024 ob 18:12

Barbariga

Zdej bo smeha na to Barbarič, a samo od tistih, ki ne poznajo stare Barbarige z lepimi zalivčki.

Eh, autocorrect: seveda ni Barbarič!

Ja, od stare Barbarige vsi zalivčki  dalje do avstrijske trdnjave.

New Report

Close