Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepše….

Najlepše….

uuuuuuuuuu krasno….bi mi pasalo ja:)))))))))))))

pridi……..:))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

heheh kaj smo nagajivi..kar bliska se tud muci v učkah..:)))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Meni tudi ;o))))))))))))

Pridem

Zmenjeno……

te bom fejst pocrkljala…..:)))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

yupiiiiiiiiii. Kako pa? ;o))))))

Ko grem z rokami med……………………………:)))))))))))))))))))))9

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

In jaz tudi

uffffffff……….bum bum…….srce razbija…..

a prišel si tiho… tiho kot veter…….ojej…..:))))

res lahko zbolim………

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

zbolim………….zbolim nad neverjetnim…………….neverjetnim užitkom

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamarla bom:))))))))))

heheheheheh *******************************************************************************************************************************************************************+bi še kar pa kar..pa še in še************************************************************************************************************************************

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ne zdaaaaaaaaaaaaaaaajj! Še malo

Potem pa…….počasi počasiiiiii….

mimogrede..spet me poglej….
mimogrede se me dotakni tako,da čutiš me
mimogrede mi povej..da MOj si…
v temu ni laži..saj ob meni si ti!

Neštetokrat se tvoj korak upiral je…da negre
a tvoje srce….je že dolgo pri tem….

če verjameš ali ne….
ko tvoja slika zbuja me…Uhh Lepo mi je!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Počasi, počasi
Počasi hitim
Da ti lepši
Dan naredim

Verjame, verjamem
Da moja slika
Zbuja te

Ne veš pa kako
Dobro pri srcu mi je

Ko tako zbujam te

Joj joj……:))))))) joj prejoj…..

cukerček si moj,sej to veš a ne?

Včasih se mi zdi
ko da življenje je zakleto
v žametne laži,je vedno bolj ujeto..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Joj, joj, joj
Prejoj
Cukrček sem tvoj

Zato poliži me
Da raztopim se

Zato bom pol
Vedno tvoj
Samo tvoj

mmmmmm te bom rastopila ko bonbončka…jep!

Ti pa mene recimo da ko liziko a nede?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ali pa bolj počasi. Kot naprimer…………sladkorno peno. Nežno nežno lizal

Bravo Jani !
Še vse ostale tako !

… za domovino , s …. naprej 😉

na zdej pa ti svinjaš :)))))))))))))) s…..? hehehehehe no ja… al pa ne :))))

Hvala Nikita in ja.. bo še dela, prej ko bo… fertik

Jani…svetim, nagajam,ja vse to delam danes…in res je včasih že prav nevarno…no saj bo pomlad mimo in potem pride moje poletje…komaj čakam! Evo pa še ena cmoka za nagajivost…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo naprej, nič nazaj. Ali pa malo nazaj in veliko naprej hehehe. Kakor komu hehehe

Muci…ali ni to dober filing…ko si tako nagajiv…ko se res očke svetijo…ko bi kar nekaj ušpičil…no jaz sem danes že marsikaj…pa ti…delaš kaj za svojo dušico…nagajivo danes???

Cmoka draga moja in lepo je…da priznava da sva danes nagajivi…tako nama je že pol oproščenega,jupiiii in hitiva naprej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sta sta

Upam…da nisi “hud” zaradi tega…evo cmoka…da se ne boš hudoval na naju, ko je pa tako lepo biti malo nagajiv…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zakaj hud. Sej sem tudi jaz nagajiv

New Report

Close