Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepše….

Najlepše….

Madonca … optimizem velja , a ne ;)))

Nikita neč ne svinja … sem mislila “s trdim …hehe … delom naprej” , madonca , ja kaj si pa ti mislil …

Veš kaj , odločit se je treba , al naprej , al nazaj !
Ker tisto “naprej-nazaj” me dela živčno !

Tko !
N. 😉

živčno ali kaj drugega hehehe

Živčno .
… kar sem rekla , sem rekla … ;)))

zato ker tega trenutno ni ;o))

tut s trdim. Sam ne z delom hehehe

No vidiš…potem pa smo itak vsi nagajivi……cmoka za nagajivost…
Seba…in kaj bi midva kaj ušpičila…no jaz že grem…nekaj špičit…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pa pejva skupaj. kaj boš pa “špičila” hehehe ;o))

tud ja.. s trdim… naprej :)))))))))))))9

ma kaku češ druhače :)))))))))

Joj, Seba sem bila pa res nagajivka, da te nisem povabila zraven…ko sem špičila puščico za lok…in potem ko sem ta lok tudi napenjala in potem ko sem norela in mi je bilo že žal, da sem sploh kaj špičila…ker je puščica priletela vame…ja otroci me pa res obrnejo na en dva tri…
In zato od sedajle naprej raje še kaj ušpičim kot pa špičim, cmoka;))!

No povej…kaj si pa ti kaj ušpičil danes…ali kaj še boš…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

bom mojo špičil, mogoče jo bom pol napičil hehehe

nkukr

hahahaha, ja valda a ne :))))

seba, kje so vse… punce :))))))))))

Se smejim…pa veš, da so puščice lahko zelo nevarne…da včasih padejo -napičijo tja kamor ne bi smele in potem je pa jok…kot je bil malo prej pri nas…pa tudi boli veš…no razen če nimaš ti v mislih kaj nagajivega…oziroma poznas ti kaksno drugo puščico…se smejim…lump, dobro si mi ušpičil tole ja…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Samo upam, da ne bova na koncu oba jokala:
Jaz , ker nisem mogel
Ona , ker ni dobila

HEHEHE

Nimam pojma.

Kako je šel un komad

“Kje so punce?Tam tam”

Ja…to se je pa res za bati…ponavadi če sem čez dan preveč nasmejana…zvečer jokam…no ampak se bova trudila da ne bova midva razlog za žalost…cmoka!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se bom zelo potrudil. Še malo pa bom šel “špičit” mojo hehehe

… ne more bit nevarno… dokler smo samo takole izza :))))

Ja, tud Jani komaj čaka na poletje ja 🙂 in na… madona, pa kaj mi je danes :))))))

cmoka!!! (ne povem, na kaj komi čakam ;))))

Na lepe zagorele ženske obline hehehe

Jani..kar tiho bodi ja…ker danes tudi jaz raje vsega ne napisem…pa ceprav smo varni tule v gmajnici…je v zraku nekaj čudnega…in sem raje tiho…in na tisto samo mislim…ja…ja…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Glavno da bosta uživala…pa z občutkom špiči…karkoli že boš ušpičil ne;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Pššššš pa ne ga izdajat…ali pa tudi ti sanjaš o tem…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ja…. je res boljše kakšno reč pustiti zavito v tančico skrivnosti, čeprav po drugi strani…. ne… je že prov tako :)))

Ja…je lepše če je nekaj očem prikrito-skrito, je dal časa lepo in zanimivo…kot pa če se vse takoj odkrije…ja to je to;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close