Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najlepše ime otroka, ki ga poznate

Najlepše ime otroka, ki ga poznate

Meni je zelo lepo ime Nikolaj, ki pa ga moj otrok ne bo/bi dobil, ker ne želim, da bi ga klicali Miklavž:)

H A R Y

(In tako bo ime mojemu sinu, ko ga bom imela! V spomin na prijatelja z morja…….. nore dneve in noči smo preživljalji, vedno je bil glavni pri vseh športih, plavanju, potapljanju, zabavah, pomoči, igrah………vedno! Vse je zrihtal, vse uredil, vse zabaval, vse pomiril, vedno je vse držal pokonci.
Nihče o njem ni vedel nič – razen da je HARY, da živi ene 20 km od morja in se vozi z motorinom.

Nekega dne ga mi ‘počitnikarji’ nismo dočakali. Umrl je na cesti – ubil ga je en voznik avtomobila!
Star je bil 22 let. Lep, šop temnih las, športnik – živel je sam z mamo. V neki vasici, kjer ni bilo nič. MI smo bili njegova družba, njegov svet….

Vam je še v posmeh ime HARY??[/quote]

Ja mi je. Kot prvo lahko za VSAKO ime na tem svetu najdemo zalostno zgodbo. Tako da ne pelji patetike. Kot drugo ga vsaj prav napisi. ker je HARRY. Ce je seveda bil Harry. Ce je bil pa Haris ki so ga klicali Hari pa seveda izpades se toliko bolj glupa.[/quote]

Kwa je tebi baba? Si zadeta ali v resnici tako težka??

Za nas je bil H A R Y ! Hary!! Jasno?

BATMAN BIN SUPERMAN ni ga čez tega!

Lahko še kak Muhammed Enver al pa Dragutin il Milovan
Ženska: Muradifa, Ljahija, Jovanka al pa Bogdanka… ni da ni

BTW: VSI ki lepite imena otrok po avtih NISTE normalni !!!

Pejd rajši spat. Ob tej uri viseti na monu res ni normalno.

Pejd rajši spat. Ob tej uri viseti na monu res ni normalno.[/quote]
Pršu z šihta… poln sm idej 😀

Če bi še sexu imam občutek da bi znal še atomsko bombo sestavt :))))

Pejd rajši spat. Ob tej uri viseti na monu res ni normalno.[/quote]
Pršu z šihta… poln sm idej 😀

Če bi še sexu imam občutek da bi znal še atomsko bombo sestavt :))))[/quote]

Pol pa seksaj, ne se spravljat na boge mamice pa atije, ki ti nič nočejo.

lahko noč,
Ljahija

Anika za punčko, Rok za fantka.

Za tisto, ki ji je všeč Nikolaj………to je zelo lepo ime in ne verjamem, da ga bi klicali Miklavž. Navsezadnje kar mrgoli fantkov, ki jim je ime Nik, Niko ali Nikola, pa še nikdar nisem slišala, da bi koga kdo poklical Miklavž.

Ko se bodo delali norca iz tvojega sina, ker ima tako trapasto ime, bo čisto vseeno, koliko ljudi je bilo med pisanjem na ta forum zadetih.

Ko se bodo delali norca iz tvojega sina, ker ima tako trapasto ime, bo čisto vseeno, koliko ljudi je bilo med pisanjem na ta forum zadetih.[/quote]

pa vsakič,ko ga boš poklicala,se boš spomnila na travmo

pa vlekla negativno energijo nase in na otroka

ne obremenjuj se brez veze-od tega človek zboli

Me res zanima kdo je tukaj zmesan. Po mojem kar ti ki ne razumes da je vsega skupaj mogoce 5 komentarjev napisanih realno, ostali paso zajebancija. Ampak to je za tvoje zakrnele miniaturne mozgane ze prevec informacij.

Za fanta: Kristjan
Za punco: Noel, Noemi, Neli, Melani,

Pa kaj je z vami ljudje, na preprosto vprašanje mlade mamice ali pa samo radovednice pač ne znate odgovorit s preprostim odgovorom ampak samo iščete priložnost za napad, za norčevanje iz drugih… ime otroku da starš glede na svoj okus, izvor, priljubljenost osebe… Odločitev je pač njegova,( je pa res šlo vse skupaj včasih malo čez mero okusa za nas navadne smrtnike in včasih slišimo komentar “”tega pa starši res nimajo radi da so mu dali tako ime”.)

Zame najlepša imena za deklico: Sara, Lara, Tara, Tanaja, Tajra, Maša

za fantka: Nejc, Nik, Tim,

Če izbiraš ime odloči se po svojem občutku in z ljubeznijo do svojega otroka.

Me res zanima kdo je tukaj zmesan. Po mojem kar ti ki ne razumes da je vsega skupaj mogoce 5 komentarjev napisanih realno, ostali paso zajebancija. Ampak to je za tvoje zakrnele miniaturne mozgane ze prevec informacij.[/quote]

Ti pa očitno ne štekaš, kajne? Preden blekneš takšno neumnost, pojdi v najbližji vrtec in poskusi prebrati “imena”, ki so na žalost res takšna, kot jih večina piše v tej temi…. Bo šlo?

Kaj pa je narobe z imenom Tara????[/quote]

Samo to, da ni ime. Se pa lepo sliši. Mi, ki smo mal starejši, smo v mladosti brali knjigo V vrtincu. Tam se je plantaža imenovala Tara.

Kakšno ime je Emili? Francosko? Angleško? Zakaj ga potem ne napišeš pravilno? Slovenska različica je pa Emilija.

Pa vendar ves, da sta moderni dve imeni in iz tvojega izbora je najboljsa Kera Kura :))[/quote]

🙂 Nisem se mogla premagati. Poznam namreč družino s hčerami Kara, Kira in Kora. Seveda se vsakič vprašam, kako bi dali ime četrti hčeri, če bi se zanjo odločili.[/quote]

Ja, bila bi Kera, mar ne! 🙂

Pia ali Neli
in
Filip

Ta zmaga. Sem ravno to mislila..

če mi moja prbija kaj takega se takoj ločim ker s kuro nimam kaj počet

Izpusti Juša iz svojega norčevanja… Je lepo slovensko ime s pomenom…

Toliko poslusam o modernih imenih in kako imajo vsi otroci neke spakedranke da srm bila prav zacudena ko sem mojega otroka pripeljala v vrtec. V skupini so: domen, david, nikolaj, juš, gašper, lovro, amir, gaja, kaja, sofija, ela, laura, zala, zoja, iva. In naš. Sama lepa imena. Ne vem v kaksne vrtce hodijo vasi otroci, a to je bolj na vasi v navadi?

punčka: Koko fant: Manolo

No, moj fant je Kristjan, za punco so mi tudi meni vse te štiri TOP, čeprav imam hčero, ki ima drugo ime.

za fante: Rok, Nik
za dekleta; Gaja, Nika

Meta , Miha

New Report

Close