Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Najlepši adventno božični sejmi?

Najlepši adventno božični sejmi?

Zame zaenkrat najlepši je bil v Salzburgu. Parkiraš pod gradom v garažni hiši, potem pa peš skozi mesto. Cel stari del je en ogromen adventni sejem, krasno vzdušje.


Kako diši po Andersenovi pravljici.

Ljubljana – Praga, 650 km, to pomeni realno 6,5-7 ur. Brez zastojev.
[/quote]

Eh ja. Bedarije pišem tokrat ja. Zamešal sem razdalje. Moja napača, se opravičijem. Do Bratislave je okoli 400, ne do Prage.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


mešaš prago in bratislavo.
[/quote]

Res je, ja. Mislil sem na Prago, razdaljo pa do Bratislave. Bluzim. Sem imel “nočno”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Res je, ja. Mislil sem na Prago, razdaljo pa do Bratislave. Bluzim. Sem imel “nočno”.
[/quote]

No ja, saj verjetno imaš iz Nemčije do Prage res 4 ure… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

No ja, saj verjetno imaš iz Nemčije do Prage res 4 ure… 😉
[/quote]

Ma, kje. Jaz moram na Magdeburg, Leipzig, Dresden, Praga… Na uc iz glave, tam okoli 600. Ne vem. Sicer grem precejkrat tam cez, sploh ko grem v BiH, se spustim na Osijek, je manj guzve po oni strani, kakor AT, SLO, HR poleti.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

če se slučajno znajdeš (ali kdorkoli drug) na tem trgu, v mrazu in hudi gužvi, ki je tam vedno (razen, ko je nastajal ta posnetek 🙂 … je točno na mestu, kjer stoji fotograf, na levi strani skautsky inštitut, kjer si ob super razgledu na trg, na toplem privoščiš res dobro kavo ali karkoliže po študentskih cenah … brez pretirane gneče.
za bonus pa odlična galerija, v hiši levo od cerkve (na robu te fotke) … Warhol/Dali/Mucha … toplo, prazno in s popolnim pogledom na trg .. bolje izkoriščen čas kot štanti … no, vsaj zame 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Vse je bilo prisilno.
Dvakrat v OŠ.
Enkrat poslovno.
[/quote]

Eh, ne bluzi.

Eh, ne bluzi.
[/quote]

TI bluziš.

Prosim. Ali je poleg nakupovanja tudi vrliko stojnic z novoletnimi okraski? Ali je parking zagotovljen? Ne razumem Italijanščine namreč.

New Report

Close