Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najlepši/najboljši kompľiment – moški

Najlepši/najboljši kompľiment – moški


Ni Slovenka. Ima pa slovanske korenine. Po izgledu spominja na Charlize Thieron. Le nekoliko nizje rasti je.
[/quote]

Ali veš ali ne? Očitno se izogibaš izreči njeno ime, ker je vse le plod tvoje domišlije.

Še vedno nisi povedal njenega imena, bindek neumen!

Ali veš ali ne? Očitno se izogibaš izreči njeno ime, ker je vse le plod tvoje domišlije.

Še vedno nisi povedal njenega imena, bindek neumen!
[/quote]

Lahko ti ga jaz, če so ti všeč izmišljotine. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ali veš ali ne? Očitno se izogibaš izreči njeno ime, ker je vse le plod tvoje domišlije.

Še vedno nisi povedal njenega imena, bindek neumen!
[/quote]
Enim “bindkom” se vsaj dogaja. Menda tistim, ki jih nobena ne “sljivi”, lol.

Tuhtajte in morda pogruntate za katero se gre. Samo jaz ne bom nic priznal. 😉


Enim “bindkom” se vsaj dogaja. Menda tistim, ki jih nobena ne “sljivi”, lol.

Tuhtajte in morda pogruntate za katero se gre. Samo jaz ne bom nic priznal. 😉
[/quote]

Edinemu, ki se dogaja je tebi, ki se hvališ, da te slavne Hollywood igralke “nenaključno opazujejo”. Trpiš muke celibata očitno, si že začel halucinirat, hlod zblojen 😁😁

Najlepši kompliment partnerju:”Ma ko te jebe!” po moji presoji.


Enim “bindkom” se vsaj dogaja. Menda tistim, ki jih nobena ne “sljivi”, lol.

Tuhtajte in morda pogruntate za katero se gre. Samo jaz ne bom nic priznal. 😉
[/quote]

Mila mi je povedala, da si vse izmišljuješ in da te sploh ni nikoli niti opazila, kaj šele pogledala.


Enim “bindkom” se vsaj dogaja. Menda tistim, ki jih nobena ne “sljivi”, lol.

Tuhtajte in morda pogruntate za katero se gre. Samo jaz ne bom nic priznal. 😉
[/quote]

Zanikaj, če ni!

Mila mi je povedala, da si vse izmišljuješ in da te sploh ni nikoli niti opazila, kaj šele pogledala.
[/quote]

Pa še 42 let že ima.

Mila mi je povedala, da si vse izmišljuješ in da te sploh ni nikoli niti opazila, kaj šele pogledala.
[/quote]
Nima yugo imena/priimka. Ja pa tu nekje po razpoznavnosti kot omenjena. Ceprav po moje lepsa.

Me res zanima, če uganemo dxyjevo znanko.

Katarina je srebala čaj na času, eden je pa mislil, da sreba njega. Lol Dxlsd.

najlepši kompliment za moškega je ženski pogled, ko, moški pogleda, ona skrije pogled, pol moški gleda in ona spet sramežljivo pogleda, tip pokaže z gesto, če gleda njega, ona prikima, poanta je, da si je ženska zbrala tega tipa z pogledom, brez besed in pol je vse na tipu, sm način pristopa more bit pravi…, sledi samo ja…. jaaa… jaaa, vse do postelje, ko ženska vzdihne ooooohhhh, kako je lepo… to je totalna ekstaza in lepota življenja..


Ravnokar sem ugotovil, da ima ze 40 let. Samska. Nikoli porocena. Pa se njen najozji sorodnik ima moje ime. Svasta… Samo ni se za salit. Je hud mojster borilnih vescin, lol. Ampak lepa pa kot slika.
[/quote]
V IMDb? :-))Kolikor že, jaz ti jo pa privoščim.

Imel sem zdravstvene težave in moral sem na ekg. Sestra, ki ga je delala, ni rekla nič, ji je bilo pa všeč moje telo. Potem je zardela ko en paradajz. Jaz sem pa rekel samo, nič ne skrbite, mogoče bi bilo bolj kritično, če bi jaz bil ženska, vi pa moški. In sva se nasmejala.

Zelo gentelmansko izpeljano. Klobuk dol.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Dobraaaaaaaa. 🙂

Jaz mojmu dragcu rečem, da je pametnejši od mene. Kaj lepšega ne more slišati. :-))

(Pa še res je, verjeli ali ne). 😉

New Report

Close