Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Nega, ličenje in style Najljubša kozmetična znamka?

Najljubša kozmetična znamka?

Brez katere kozmetične znamke ne bi preživele?

The Ordinary za nego kože in Nyx za ličila

CeraVe čistilni gel in LuxFactor 4D krema

Če ti je všeč njihova krema, preizkusi še serum za trepalnice in obrvi. 🙂 Sama ga uporabljam primarno za trepalnice in je res izvrsten. 🙂 CeraVe pa še nisem preizkusila – uporabljam kar od Afrodite čistilno mleko.

Brez kozmetike bi že nekako preživela, ampak brez kreme za tattoo Nano Shock pa ne bi šlo 💪

Catrice 10000%

Jaz sem si to kremo ravno včeraj naročila. Me zanima, če bo res tako super kot pravite punce na forumih in v Facebook skupinah.

Brez kozmetike bi že nekako preživela, ampak brez kreme za tattoo Nano Shock pa ne bi šlo 💪
[/quote]

O ja, za tatujčke je treba pa nujno poskrbeti! 🙌 Njihovo kremo že sto let uporabljam 😂

kaj je s temi jebenimi objavami o best sekret??? po celem forumu so

Ne bi preživela brez LuxFactor 4D kreme! Ne grem nikamor brez nje in jo včasih uporabim tudi po večkrat na dan, če mi koža dela probleme

Sicer ni kozmetična znamka, a vseeno skrbi za moj zunanji izgled – kolagen prehranska dopolnila od Cemio Gams. Od kar jih imam, je moja koža lepša, nohti so trdnejši (prej so se mi konstantno lomili in sem raje uporabljala kar gel nohte) in imam tudi lepše lase, ki se ne lomijo, niso izsušeni in hitreje rastejo. Upam, da to šteje?

Imaš mogoče kakšne izkušnje z Medex kolagenom?? Ga že nekaj časa uporabljam ampak sem res razočarana s kvaliteto, zato bi mogoče preklopila na Cemio.

Imaš mogoče kakšne izkušnje z Medex kolagenom?? Ga že nekaj časa uporabljam ampak sem res razočarana s kvaliteto, zato bi mogoče preklopila na Cemio.
[/quote]

Da, sem ga uporabljala pred leti, preden sem odkrila Cemiovega. Meni tudi ni bil ne vem kaj in sem ga zato zamenjala. Naroči pa boš videla, če bo tudi tebi ustrezal. Seveda je vsako telo drugačno.

Da, sem ga uporabljala pred leti, preden sem odkrila Cemiovega. Meni tudi ni bil ne vem kaj in sem ga zato zamenjala. Naroči pa boš videla, če bo tudi tebi ustrezal. Seveda je vsako telo drugačno.
[/quote]

Aha ok. Ga bom naročila in preizkusila. Hvala.

CeraVe + LuxFactor sta tudi moji “ride or die” znamki! 😄 CeraVe pripravi kožo za nanos kreme, krema pa poskrbi za lep izgled brez gubic

Zame je težka odločitev med Afrodito in LuxFactorjem. Afrodita ima tonik za obraz, brez katerega nikamor ne grem, LuxFactor pa kremo proti gubicam, ki je tudi nepozaben del moje rutine za nego obraza.

Essence, brez dvoma. Najboljša kvaliteta po nizkih cenah.

Brez kozmetike bi že nekako preživela, ampak brez kreme za tattoo Nano Shock pa ne bi šlo 💪
[/quote]

O, noro! Nisem vedela, da imamo v Sloveniji kremo za tatujčke, ki vsebuje SPF in osveži zbledele barve! Sem šla malo posearchati, ko sem prebrala tvoj komentar in kremico že naročila. 😉

O, ja! Moj glas gre tudi za njihovo 4D kremo!! Ne grem nikamor brez nje

hmmm izbiram med Vichy, L’oreal in Lux factor. Vichy mineralna krema, L’oreal šminka in Lux factor serum za trepalnice so del moje rutine za nego obraza že več kot 5 let in si ne predstavljam življenja brez njih.

Ne uporabljam kozmetike, zanašam se izključno na zdravo prehrano, dovolj vode in prehranska dopolnila. Če že, se ne bi mogla odreči cemio gams kolagenu.

Čez njihov serum ga ni 😉 Meni nobena šminka ne bi pomagala če ne bi imela tako lepih trepalnic

Jaz sem si to kremo ravno včeraj naročila. Me zanima, če bo res tako super kot pravite punce na forumih in v Facebook skupinah.
[/quote]

Zdaj jo že dovolj časa uporabljam, da se pridružujem fenicam te kreme. 🙈 Zanimivo, kako velik učinek ima lahko krema s tako preprosto sestavo.

Že par mesec je moj novi favorit soskin kozmetika. Na novo sem si naročila še spf https://e-drogerija.com/izdelek/soskin-spf50-fluid-za-zascito-pred-soncem/

Že par mesec je moj novi favorit soskin kozmetika.

New Report

Close