Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Najmlajši na intenzivi star 14 let

Najmlajši na intenzivi star 14 let

Odgovor na objavo uporabnika
pfdšgđa, 16.01.2022 ob 16:50

Verjetno je na intenzivni s covidom, ne zaradi njega. Ampak tega vam seveda ne bodo povedali.

 

Pa poglejmo stanje na Danskem, eni najbolj precepljenih držav. Po članku iz 3. januarja so imeli v bolnišnicah zaradi covida toliko ljudi kot JANUARJA 2021! 770.

Na vrhuncu – pozimi 2021 – so jih imeli 964. Torej so bili tik pod vrhom – po članku iz 3. januarja 2022. zdaj so ga verjetno že presegli.

Iz tega zaključka lahko potegnemo, da je efekt cepiva 0!!!!! Če pa mi v 5. valu ne bomo dosegli 1200 hospitalizacij, pa to pomeni celo, da imajo zelo pocepljene države V BOLNIŠNICAH zaradi omikrona VEČ LJUDI!!!

In se bo uresničila teorija zarote, da cepivo škodi in povzroča dodatne hospitalizacije!!!

In surprise surprise, namesto da bi priznali, da so ga pihnili, gre Danska v 4. dozo!

 

 

A res nimate ene možganske celice al ste pozabil, kako je blo lani pozim? Vse zaprto, polciska ura, vsi pod ključem … zdej pa praktično brez omejitev živimo normalno. Jasno da se ljudje prej okužijo.

Če je blo pred enim letom na Danskem povprečno na dan okuženih 3.300 ljudi, jih je v bolnici končalo 900. Danes je povprečno okuženih 25.000 ljudi, v bolinici pa 700.

In zakaj se delate butle ves čas? Jasno je da cepiva ne prprečijo okužbe, lahko pa pomagajo pri težjem poteku. Kje jemljete te neumnosti o ničelnosti učinkovitosti cepiva?

Odgovor na objavo uporabnika
pfdšgđa, 16.01.2022 ob 19:19

 

Alberta – večina hospitaliziranih cepljenih

CALGARY – 

Numbers showing the majority of Alberta’s COVID-19 hospital admissions are in vaccinated individuals don’t tell the entire story, regardless of what some conspiracy theorists believe.

V Avstraliji je razmerje na intenzivi – pol -pol

According to that data, 2,030 COVID-19 patients were hospitalized in New South Wales. Of those patients, 28.8% were unvaccinated and 68.9% were fully vaccinated. (The data does not include information about whether the patients had received vaccine boosters.)

The same data reported 159 COVID-19 patients in intensive care units. Of those patients, 49.1% were unvaccinated and 50.3% were vaccinated.

Vi pa še kar naprej verjemite, da pri nas ni cepljenih na intenzivi.

 

 

Zakaj to pomeni, da cepivo JE učinkovito, je lepo razloženo tukaj:

https://medium.com/sledilnik/ucinek-cepljenja-8167a2e2b179

 

Odgovor na objavo uporabnika
pa kdo pravi, 16.01.2022 ob 17:33

 

A ti spodaj so bili tudi bolni prej? Ne, niso, bili so zdravi mladi ljudje!

https://www.zurnal24.si/zdravje/umrl-komaj-13-letni-decek-375700

https://www.vecer.com/svet/kako-je-v-srbiji-zaradi-covida-19-umrla-mlada-zdravnica-v-torek-je-bila-pozitivna-v-nedeljo-je-ni-bilo-vec-10255826

V Srbiji je za posledicami Covida umrl 16-letnik. Kaj je povedala mati?

https://www.slovenskenovice.si/novice/svet/ucenec-16-ki-je-bil-pozitiven-na-koronatestu-umrl-v-hisni-kranteni/

Pa še na Hrvaškem:

https://www.vecer.com/slovenija/v-zadru-za-covidom-umrl-prej-zdrav-33-letnik-kaksna-pa-je-starost-umrlih-v-zadnjem-mesecu-pri-nas-10254613

V dveh mesecih v Srbiji. Ja, tam, od koder je ta vaš Djoko, ki ga v oblake kujete.

Boste to komentirali ali ne? Vedno preskočite mlade umrle zaradi kovida, ki so bili prej čisto zdravi. Ker to ne spada v vašo zaroto?

Kdo pravi, da je bil ta 14-letnik prej bolan? Najbrž ravno toliko kot ti zgornji, ki so umrli.

‘pa kdo to pravi’: hočeš, da ti linkam mlade ljudi, umrle zaradi cepljenja? Boš imel kaj nekaj za brati.

Odgovor na objavo uporabnika
uspešno, 16.01.2022 ob 19:52

‘pa kdo to pravi’: hočeš, da ti linkam mlade ljudi, umrle zaradi cepljenja? Boš imel kaj nekaj za brati.

Dej. Kredibilne vire z imeni in priimki.

Sem cepljena in se bom cepila še kolikor bo treba. Tisti ki niste, pa samo toliko. Očitno se zadeve zaostrujejo. Če še obstaja kraj, kjer vaša načela vzdržijo, pojdite, ker prav dolgo verjetno ne bo več možno narediti premika. Če še sploh je kje prostor za umik.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 16.01.2022 ob 19:52

Zakaj to pomeni, da cepivo JE učinkovito, je lepo razloženo tukaj:

https://medium.com/sledilnik/ucinek-cepljenja-8167a2e2b179

 

Super, cepivo je ucinkovito, vecina je precepljena in gremo dalje. Tiste, ki se za cepivo nismo odlocili (jaz osebno ga ne rabim) pac pustite da se sami o sebi pobrigamo kot in vemo in znamo. Volk sit in koza cela.

Odgovor na objavo uporabnika
Kovčki na omari, 16.01.2022 ob 19:59

Sem cepljena in se bom cepila še kolikor bo treba. Tisti ki niste, pa samo toliko. Očitno se zadeve zaostrujejo. Če še obstaja kraj, kjer vaša načela vzdržijo, pojdite, ker prav dolgo verjetno ne bo več možno narediti premika. Če še sploh je kje prostor za umik.

Zakaj bi jaz (ali kdo drug) sla iz svojega doma, daj razlozi.?

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 16.01.2022 ob 20:15

Super, cepivo je ucinkovito, vecina je precepljena in gremo dalje. Tiste, ki se za cepivo nismo odlocili (jaz osebno ga ne rabim) pac pustite da se sami o sebi pobrigamo kot in vemo in znamo. Volk sit in koza cela.

Jaz tud nisem za obvezno cepljenje, prisila nikol ni učinkovita. Sem pa za to, da necepljeni delno krijejo stroške zdravljenja sami. Do nekega zneska gre iz zavarovanja, od tam naprej pač sami. Al pa če kakšna zavarovalnica ponudi kovid zavarovanje. Skratka … del posledic naj necepljeni nosi sam. Pošteno za vse.

a to kvotanje sploh dela

Odgovor na objavo uporabnika
aaa853, 16.01.2022 ob 20:36

a to kvotanje sploh dela

d

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa fak no, 16.01.2022 ob 20:26

Jaz tud nisem za obvezno cepljenje, prisila nikol ni učinkovita. Sem pa za to, da necepljeni delno krijejo stroške zdravljenja sami. Do nekega zneska gre iz zavarovanja, od tam naprej pač sami. Al pa če kakšna zavarovalnica ponudi kovid zavarovanje. Skratka … del posledic naj necepljeni nosi sam. Pošteno za vse.

Se strinjam. Olajsavo samo za socialno sibke (tiste ki so realno sibki) ok to smo uredili.Gremo naslednja tocka in sicer

Stroske zdravljenja stranskih ucinkov od cepljenja pri cepljenih nosijo sami cepljeni. Predlagam tudi olajsavo za soc.sibke.

Zdravstvo privatizirat cim prej , vsa zdravljenja in zdr.usluge naj bodo samoplacniske ne glede na zdravstveno stanje.

posteno, pa kadilci  predebeli  ekstremni sportniki , alkoholiki, narkomani, itd tudi…posteno do vseh ne…

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa fak no, 16.01.2022 ob 19:44

A res nimate ene možganske celice al ste pozabil, kako je blo lani pozim? Vse zaprto, polciska ura, vsi pod ključem … zdej pa praktično brez omejitev živimo normalno. Jasno da se ljudje prej okužijo.

Če je blo pred enim letom na Danskem povprečno na dan okuženih 3.300 ljudi, jih je v bolnici končalo 900. Danes je povprečno okuženih 25.000 ljudi, v bolinici pa 700.

In zakaj se delate butle ves čas? Jasno je da cepiva ne prprečijo okužbe, lahko pa pomagajo pri težjem poteku. Kje jemljete te neumnosti o ničelnosti učinkovitosti cepiva?

:)) Očitno je šlo bistvo mimo. Stopnja hospitalizacij na Danskem je v 5. valu skoraj dosegla tisto v 4. Pri nas niti slučajno. Pa imajo oni bistveno višjo precepljenost. Ampak dajmo preusmerjat pozornost.

Nazi vas ima rad.

Po čem sklepaš, da se zadeve zaostrujejo, če je ravno obratno? Zaostrujejo se samo ukrepi, stanje pa niti slučajno. To se drastično izboljšuje povsod po svetu.

Odgovor na objavo uporabnika
Julij Cezar, 16.01.2022 ob 20:41

posteno, pa kadilci  predebeli  ekstremni sportniki , alkoholiki, narkomani, itd tudi…posteno do vseh ne…

Seveda ce ze preurejamo zdravstvo ga dajmo v celoti ne neki na pol :))

Samo se kupca za klinicni center najdemo pa smo na konju.  Za naso politiko bo najti kupca cas posla, oni so zelo sposobni, ko je treba prodajat drzavno premozenje. Mojstri nad mojstri. Zivljenje je lepo :))

Odgovor na objavo uporabnika
Mimosa, 16.01.2022 ob 17:02

Vsi anticepilci, ki se znajdejo v intenzivi se kesajo, da se niso cepili. Vsem je zal, a po toci zvoniti je prepozno.

Kot da cepivo pomaga….

Odgovor na objavo uporabnika
yram, 16.01.2022 ob 20:38

Se strinjam. Olajsavo samo za socialno sibke (tiste ki so realno sibki) ok to smo uredili.Gremo naslednja tocka in sicer

Stroske zdravljenja stranskih ucinkov od cepljenja pri cepljenih nosijo sami cepljeni. Predlagam tudi olajsavo za soc.sibke.

Zdravstvo privatizirat cim prej , vsa zdravljenja in zdr.usluge naj bodo samoplacniske ne glede na zdravstveno stanje.

Ni potrebe po sarkazmu. Stroški zdravljenja kovida so res visoki in če nisi pripravljen sodelovat v zmanjšanju možnosti po hospitalizaciji pač nosiš določen delež bremena.

Jaz imam tudi ekstra zavarovanje za določeno zadevo, sem ravno v fazi rehabilitacije in ker plačujem zavarovanje samo do določenega zneska imam iz zavarovalnice krito xy€, ostalo imam samoplačniško, pravila pač.

Dejansko pa ne poznam človeka, ki bi imel kakšne posledice po cepljenju, razen tist prvi teden, ko si mal zdelan, enako kot po kateremkoli cepljenju. Pa so prav vsi v moji bližini cepljeni.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa fak no, 16.01.2022 ob 20:58

Ni potrebe po sarkazmu. Stroški zdravljenja kovida so res visoki in če nisi pripravljen sodelovat v zmanjšanju možnosti po hospitalizaciji pač nosiš določen delež bremena.

Jaz imam tudi ekstra zavarovanje za določeno zadevo, sem ravno v fazi rehabilitacije in ker plačujem zavarovanje samo do določenega zneska imam iz zavarovalnice krito xy€, ostalo imam samoplačniško, pravila pač.

Dejansko pa ne poznam človeka, ki bi imel kakšne posledice po cepljenju, razen tist prvi teden, ko si mal zdelan, enako kot po kateremkoli cepljenju. Pa so prav vsi v moji bližini cepljeni.

Vsi poznamo, samo vi cepilci si tega nočete priznati in mediji ne smejo objavljati te zadeve.

Odgovor na objavo uporabnika
pfdšgđa, 16.01.2022 ob 20:44

:)) Očitno je šlo bistvo mimo. Stopnja hospitalizacij na Danskem je v 5. valu skoraj dosegla tisto v 4. Pri nas niti slučajno. Pa imajo oni bistveno višjo precepljenost. Ampak dajmo preusmerjat pozornost.

nimam pojma kdaj se je zaključil četrti in začel peti val, ampak dejstvo je, da je  danes povsod manj ljudi v bolnici kot jih je bilo prej, kadarkoli, sploh glede na število okuženih. Če si štekaš ..

Odgovor na objavo uporabnika
Pod kovtrom, 16.01.2022 ob 21:03

Vsi poznamo, samo vi cepilci si tega nočete priznati in mediji ne smejo objavljati te zadeve.

A take, ki so se cepili, pa čez pol leta neki xy zboleli, kar bi v vsakem primeru? Pravih posledic po cepljenju ni toliko, da bi ravno vi, ki ste tuki na MONU poznali kup takih, ki jih imajo 🙂

Teh, ki rabijo zdravljenje izkljucno zaradi kovida je malo glede na vse prebolele do zdaj (nekateri so preboleli tudi 2x).

Kaj bomo pa naredili s cepljenimi, ki rabijo zdravljenje izkljucno zaradi kovida (tudi teh je malo)

Kdo bo placal njihovo zdravljenje, oni so v resnici najbolj namagarceni. Npr nas cepljeni prijatelj je bil v bolnici zaradi korone, pa ni bil edini tak.

Mogoce ti ne poznas nikogar, ki ima stranske ucinke, jaz jih namrec poznam. Nekaj jih imam celo v druzini.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa fak no, 16.01.2022 ob 21:08

nimam pojma kdaj se je zaključil četrti in začel peti val, ampak dejstvo je, da je  danes povsod manj ljudi v bolnici kot jih je bilo prej, kadarkoli, sploh glede na število okuženih. Če si štekaš ..

In kakšno vezo ima to s sosedovo kravo?

Odgovor na objavo uporabnika
pfdšgđa, 16.01.2022 ob 21:21

In kakšno vezo ima to s sosedovo kravo?

ja sej res … mam filing da se pogovarjam z eno tako ..

 

Odgovor na objavo uporabnika
Ja pa fak no, 16.01.2022 ob 21:28

ja sej res … mam filing da se pogovarjam z eno tako ..

 

No, pa si pokazal svoj nivo. Ko ni argumentov, se pa žali.

New Report

Close