Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najpogostejši razlogi za prekinitev razmerja v zrelih letih?

Najpogostejši razlogi za prekinitev razmerja v zrelih letih?

Če mene vprašaš so največji razlog spremembe. Kakor koli obrnemo se ljudje spreminjamo in tudi če gledam najino zvezo sva začela s kupom premostitvenih težav. Če teh težav ne rešiš in jih pometeš pod preprogo bodo čez leta prišla na plano. Včasih misliš da si težave rešil ampak si na koncu izkaže da seme ni padlo na plodna tla.

Ko si mlad, greš preko marsičesa, partnerja idealiziraš, hormoni delajo na polno. V zrelih letih pa sebe postaviš v ospredje in se težje prilagodiš.

“primerprakse”: Da si rabila 8 let, da si ugotovila, da razmerje na daljavo ni zate … Je pa tudi malo dolga, se ti ne zdi? Saj si vedela, da mora slediti selitev, njega ali tebe, a nisi?

Ločila sem se pri 45. Otroka sta bila že polnoletna in sta prihajala domov samo med vikendi.
Finančno sem bila samozadostna.
Ni se mi več dalo igrat služkinje dedcu in njegovi familiji.
Pa sem šla.

ehh, men se nekako jebe za denar ampak človek, če je sam ali v vezi more imet neko vizijo za bodočnost, pa je lahko samo en dan v naprej, saj je tako življenje bolj zanimivo, ker ima cilj… Problem je, če ima preveč ciljev, ker pol se mu zmeša zarad teh ciljev…. Ko se ekonomija sesuje je vizija preživetje…
Avtorica te teme ima problem z dolgočasnim tipom, ki jo verjetno tud kresne ne pošteno.., če jo bi, bi vse njegove felerje spregledala…
[/quote]

Evo, Popay ve. Se strinjam.

Ljubezen nikoli ne izgine če se partnerja ljubita dajte si enkrat zabiti v glavo to.29 let vsa skupaj pa ni nič izginilo vi ki pa greste v zvezo brez prave ljubezni pa imate to pa kateri moški bo imel žensko ki ima toliko partnerov da bi lahko vodovod potegnili iz Portoroža do Murske sobote z tiči.

New Report

Close