Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek NAJRAJE BI UMRL..

NAJRAJE BI UMRL..

….

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ma kaj je tebi , nesrečnik ?

Sva že dva…ko se spomnim kak ga serjem, bi se res najraje stegnila 🙁

Jaz tudi.
Samo še ne zdaj.
:-)))

Razoooo, daj nam kakšno veselejšo temo, no! Še nebo joka zaradi takih žalostnih izjav.

Prvo hoče mene ubit,zdaj bi se pa še sam!Upam,da vsaj v kako pič*o padeš in se v njej utopiš,če si se že odločil,no!
Sp

si pozabil dodati , na kateri bi rad umrl , ja ja pa z glavco med joškam ,a tico znam te kad si pištolj bila !!!!

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

..sory sem pozabil napisati zakaj????

SPOZNAVAM DOLGO ZATAJEVANO SREČO IN STRAH ME POSTAJA…TONEM,TONEM VSE GLOBJE IN STRAH KI MI ŠEPETA:

SEDAJ PA BOŠ KONČNO SPOZNAL TUDI TRPLJENJE…..hihihiih..mali hudič se smeji…..

SE SPLOH ZAVEDATE, KAJ POMENI …NE KAJ JE BITI ZALJUBLJEN V ENO IN SPATI Z DRUGO…hmmmmmmmm…mater kje je mladost……kje so brezkrbni dnevi………….

no bom nadaljeval, saj je lunica močna….

saj ne vem kako naj napišem ampak enopstavno moram pa čeprav neznanim slučajnim sopotnikom, da z njim poskusim podeliti težak tovor mojih občutkov. Toda izgleda da mi ni pomoči, da sem postal svojih občutkov. Poskušam, da bi se vrnil v neki normalen tok življenja toda ta je iz dneva v dan bolj oddaljen. Saj veste-tisto “bolj ko nekoga želimo pozabiti bolj mislimo na njega” in tu se prične zgodba moje starosti. Kaj naj rečem sebi v opravičilo, da tega nisem hotel, ne bi smel toda zgodilo se je. Čeprav vem kaj me čaka, ne najdem izhoda, saj ga v bistvu nitui ne želim. Pojavila se je v mojem življenju, sprva počasi, previdno, in zavzela mesto v moji duši, postala je moja potreba, kot zrak ki ga dihamo. Ostalo mi je samo vprašanje: kako sem do sedaj mogel brez nje, brez njenega pogleda,njenega glasu…. Prišla je kot kazen za vsa leta nazaj, v lata, ko sem ljudi in njihove probleme jemal zlahka,ko mi je bilo vse lahko, ko sem lahko počel kar sem hotel…. Toda ti prihajaš in odhajaš, prekleto nevedoča, da vsakič odneseš s sabo del mene…do kdaj?…ti prižigaš ogenj, ki uničuje vse moje principe,moje navade.. zakaj mi s svojim poljubom zružiš moj obramni zid, da se zaščitim od tebe od tebe. Ali se zavedaš da si postala center mojega življenja, da vse vse vrti okoli tebe.. Spomni in ne pozabi : “PRAVIJO DA JE LJUBEZEN BOLJ POMEMBNA OD PRIJATELJSTVA IN DA JE PRIJATELJSTVO DALJŠE OD LJUBEZNI…KAR MENI POMENI, DA BOŠ TI PRIJATELJICA, KI JO BOM LJUBIL CELO ŽIVLJENJE«

samo malo da se skuliram…pa bom spet stari, pravi razočarani

leta letijo - iščem stevardeso.....

Iz omare vzami toplomir (predhodno ga dobro razdrmaj , da pade una črtica ok.35 in ga daj pod pazduhico )in počakaj nekaj miut , da vidiš kje si
če je vročina ,si res potreben crkljanja , če pa ni ?-pa česa drugega
Ostani tak kot si ,ker takega te tu nucamo
bog stari !
uf, upam da je samo vročina

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Štumpi, hlad ga je tako zdrmal, ti rečem.

Razo, ti pa, če rabiš toplino, pa se mi javi, te takoj pripeljem do vrelišča….:-)))

Razočarko moj…ni ti pomoči…bo treba še korak dalje, da res čutiš in izveš ali je to to…in res ne vem kaj še čakaš, česa se tako bojiš, naredi zadnji korak… prej ko boš, prej bo konec trpljenja!
Cmoka in držim pesti!!!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close