Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Najstnice v zelo oprijetih pajkicah

Najstnice v zelo oprijetih pajkicah

Mene pa zanima, če je tukaj kakšna mlada punca, najstnica, ki rada nosi zelo oprijete pajkice, pod pajkicami brez nič, da se vidi zadaj celo napeto ritko in spredaj sramne ustnice? Kako glede mlade punce na tako oblečene vrstnice?

Sem daleč od najstnice, vendar za tek ali za fitnes pa grem velikokrat od doma v pajkicah in spodaj brez.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 02.07.2024 ob 11:05

Sem daleč od najstnice, vendar za tek ali za fitnes pa grem velikokrat od doma v pajkicah in spodaj brez.

Ti si tip…pederčina

So mi všeč tako drzne ženske. Ti imaš bolj vitko, športno telo? Ko si tako oblečena te moški opazujejo kje zunaj, na fitnesu?

Anonimno 6150:

Vitko in športno že ja, ampak stara 50 plus 🙂

Se najdejo taki, ki opazujejo ja, še največ je mladih tam 20 25 let…

Štajerska 1972 so mi zelo všeč tako drzne ženske. Ti imaš bolj vitko, športno postavo? Ko si tako oblečena te moški opazujejo kje zunaj, na fitnesu?

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 02.07.2024 ob 12:30

Anonimno 6150:

Vitko in športno že ja, ampak stara 50 plus 🙂

Se najdejo taki, ki opazujejo ja, še največ je mladih tam 20 25 let…

Štajerska 1972: Ti izgledaš mlajša kakor si res? Vidim kakšne starejše ženske, ki imajo postavo, izgledajo kakor da bi imele 25 let. Kako ti gledaš na to?

 

Anonimno 6150:

Kaj pa vem, mogoče kažem 5 let manj….več pa ne.

Ja glej, malo moraš delati za svoje telo, pa malo imeti sreče pri genih…

Mene zanima, če je tukaj kakšna mlada punca, najstnica, ki rada nosi zelo oprijete pajkice, pod pajkicami brez nič, da se vidi zadaj celo napeto ritko in spredaj sramne ustnice?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6150, 03.07.2024 ob 18:53

Mene zanima, če je tukaj kakšna mlada punca, najstnica, ki rada nosi zelo oprijete pajkice, pod pajkicami brez nič, da se vidi zadaj celo napeto ritko in spredaj sramne ustnice?

TI si ukjen do konca!

 

Anonimno 1387:

Zakaj bi bil….veliko nas pajkice tako nosi. Poglej malo okrog sebe

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska1972, 02.07.2024 ob 15:47

 

Anonimno 6150:

Kaj pa vem, mogoče kažem 5 let manj….več pa ne.

Ja glej, malo moraš delati za svoje telo, pa malo imeti sreče pri genih…

Štajerska 1972:

Ti si v vezi? Te bi zanimalo, da se bi spoznala?

A to misliš “vpizdnice”?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6150, 02.07.2024 ob 12:25

So mi všeč tako drzne ženske. Ti imaš bolj vitko, športno telo? Ko si tako oblečena te moški opazujejo kje zunaj, na fitnesu?

Mečejo si jih na roke, zunaj, v fitnesu oz. kjerkoli pač grem v oprojetih pajkicah brez spodnjic. V popku in ščegiji imam pirsing…

Odgovor na objavo uporabnika
Frišna upokojenka, 04.07.2024 ob 21:00

A to misliš “vpizdnice”?

Ja “vpizdnice”. Ti nosiš tudi tako pajkice, da se vidi?

Odgovor na objavo uporabnika
Lahko noč pederčina, 04.07.2024 ob 23:38

Mečejo si jih na roke, zunaj, v fitnesu oz. kjerkoli pač grem v oprojetih pajkicah brez spodnjic. V popku in ščegiji imam pirsing…

Super drzna si. Si mi zelo všeč. Koliko let imaš? Kaj nosiš pajkice oprijete do konca brez spodnjic, da si ti vidi spredaj celo tvojo kako izgleda? Nosiš še kaj takega zelo drznega?

vidim da nimaš iskušen puncam tud ce majo tangice al pa hlačke ce je vse oprijeto se tud vidi oblika kako ma bol tezko ampak ce znas gledat se vidi

Me zanima, če je tukaj kakšna mlada, drzna punca, najstnica, ki rada nosi zelo oprijete pajkice, pod pajkicami brez nič, da se vidi zadaj celo napeto ritko in spredaj sramne ustnice? Se bi kakšna tako oblečena kje spoznala? Lahko te tudi nagradim.

Zanima me, če je tukaj kakšna drzna punca, najstnica, ki rada nosi zelo oprijete pajkice, pod pajkicami brez nič, da se vidi zadaj celo napeto ritko in spredaj sramne ustnice? Se bi kakšna tako oblečena kje spoznala, srečala? Lahko te tudi nagradim.

New Report

Close