Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek najstniki in seks – 2. del

najstniki in seks – 2. del

Se hecaš? Jaz na tipa še pomislit nisem smela. Sem ga imela pri petnajstih, o ja, pet let starejšega, samo oče ni vedel. Že on bi se po enem mesecu že poročil in imel otroke. Hvalabogu sem imela že takrat trezno glavo in sem rekla samo, adijo. Kaj šele tridesetletnik?

do izliva pride, ko je telo toliko zrelo, odvisno od fanta, vsekakor pa prvih letih pubertete (to je približno kot pri puncah, pravila ni, kdaj pride prva M, pride pa :))))

Bom še na moškem čveku vprašala, tu smo same babe.:)))

Analitičarki za informacijo
Fantje masturbirajo in celo doživljajo orgazem že mnogo prej, kot pa pride do prvega izliva. Penis pa otrdi že majhnim fantkom.

Na hitro bi vskočila.
Se trudim da bi se vrnila v čas, ko sem imela 15 let, sej ni tako daleč)), pa ne vem a je bolj zabrisano ali kaj…v glavnem a se vam res zdi da najstnike tako muči želja po seksu ali gre samo za ogromno željo po sprejemanju in odobravanju da so dobri taki kot so, potrjevanju in potem smo spet pri samopodobi..

bzz

Nisem vsega brala, ampak se strinjam z DELO DELO DELO!

Ah, daj no, TInkara! Sex s 30 letnico po moje niso sanje vsakega 15 letnika. Tam nekje do 22, 23 še mogoče, če dobro zgleda, naprej pa se mi zdi malo utopično:).

Jaz mislim, da se takšna zveza, 15 letnica in 30 letnik, zgodi bolj redko. Ne rečem, 15 letnica in 20, ali celo 25 letnik, to še mogoče, naprej pa bolj redko. TUdi obratno.

Sicer pa mislim, da je z 15 letno punco, ki se bo dala dol s 30 letnikom, nekaj hudo narobe. TUdi s tistim 30 letnikom, ki bo posegel po 15 letni smrklji. In to so stvari, ki so že zdavnaj zamujene, stvari, ki jih ni mogoče začeti reševati pri teh letih. Ali obratno, res pa je, da je mlajša punca in starejši fant bolj sprejemljiva varianta, kot obratno.

Jaz sem mnenja, da današnja mladina sprejema spolnost kot vse ostalo v potrošniški družbi. Vse želje se nam dandanes hitro izpolnejo. Če otrok želi neko ogračo, je ne čaka več kot nekoč – do rojstnega dne, ampak jo dobi takoj oz. toliko časa gnjavi starše, dokler mu je ne kupijo. Vse želje se zadovoljijo v momentu, hrepenenja ti otroci ne poznajo več. In če najstnika v nekem momentu prime, da bi seksal, bo pač seksal – saj to vsi počnejo – brez globokih čustev in notranjih vezi. Stvari se sprejemajo površinsko in počasi postanejo rutina.

Dekleta iz filma so si želela biti v središču pozornosti, zaželjena in opažena. In to so lahko postala, če so se spuščala v seksualne zveze z večimi fanti. Zato so to počele – da bi bile priljubljene in bi bile v središču dogajanja. Seks sam je tukaj precej postranska zadeva.

No, meni je bil pa seks v puberteti lep. Predvsem lep.

S pravim dečkotom, pa z zaščito (pa čeprav sem bila stara tam okrog 14 let)….

Imam zelo lepe spomine na tisti čas… Moja mama pa verjetno malo manj lepe 🙂

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

megaboy ali imaš ti otroke? O posledicah spolnih stikov med odraslimi in otroci oz. odraščajočimi je mnogo na pisanega na forumu Za žrtve spolnega nasilja. Na tistem forumu si ti zastavil naslednje vprašanje citiram:

“V spodnjih postih je večkrat zaslediti besedo zloraba. Ali pa: zlorabil me je ta in ta. Zanima me, kaj si pod to besedo predstavljate. Ali gre tu za spolni odnos, samo otipavanje ali pa kot je bilo v enem spodnjih postov za očitek materi, ki ni verjela in ukrepala. In v vseh teh primerih enako obsojate storilce če prav razumem, čeprav iz postov niti ni razvidno, kaj je storilec sploh storil. Ali mislite, da se storilec pred dejanjem zaveda posledic ki jih bo povzročil žrtvi?”

Potem, ko ti je odgovorila strokovnjakinja in še nekaj forumovcov si cinično dopisal:

“Ja, sedaj vidim da je že golota odraslih in slačenje pred družinskimi člani zloraba otrok. Glej post zgoraj.”

Bom tole napisala: pedofil bo našel vsa možna opravičila za svoja dejanja, od tega da ubožček ne ve, kaj je zloraba, da sploh ni vedel, kako bo to vplivalo na žrtev, ali pa da je pravzaprav dela uslugo 15 (14, 13 ali 12) letnici, ker seksa z njo.

ne, to o sanjah sem povzela po postu šišmiša – to ni moja izjava, narobe si razumel/a :))))

In se s tabo o tem, da ne na eni, ne na drugi strani, če pride do tega, vse najverjetneje ni čisto ok, čisto strinjam.
T.

Uf, jaz pa vseeno mislim, da so se časi spremenili, saj mene ni nihče silil v seks, na gimnaziji, kamor sem hodila to ni bilo predmet pogovora. Nekateri so bili takrat resni parčki in so verjetno seksali, ampak tega ni nihče razglašal naokoli.

Kris
Škoda da po toliko prebranih postih na tem in drugih forumih še nisi uspela dojet, da seks med 30 letnikom in 15-letnico ni nobena pedofilija.
In po naših zakonih tak seks tudi ni kazniv, pa če ti je prav ali ne.

Če že sprašuješ (ali morda celo kaj namiguješ?) – otrok nimam, tudi 30 nisem star, in tudi s petnajstletnicami ne seksam, kot to počnejo mnogi drugi, saj ti je verjetno znano, da mnogo deklet in fantov izgubi nedolžnost že pred 15-tim letom.
Hmm a boš našla kakšno opravičilo zanje?

Preden komentiraš moje poste kot “cinične” si raje preberi zgibanko, kaj je spolna zloraba, kjer točno piše, da je že golota odraslih in slačenje pred družinskimi člani zloraba otrok. Boš vsaj vedela o čem pišeš.

Kaj pa ti, doslej se nisi še oglašala pod to temo. Se ti zdi seks med 30-letnikom in 15-letnico sporen?

Aja pa še to. si napisala citiram:
****O posledicah spolnih stikov med odraslimi in otroci oz. odraščajočimi je mnogo na pisanega na forumu Za žrtve spolnega nasilja.****

Jaz v našem primeru ne vidim nobenega nasilja, če seksata 15-letnica in 30-letnik – Vsaj v tej temi ni bilo govora o kakšnem nasilju, vseeno pa me zanima kaj meniš ti, kakšne posledice bo imela ta naša petnajstletnica, če bo seksala s fantom, ki je star 16 let, v primerjavi če bi imela fanta starega 30 let.

Ojej, kam ste zabredli.

Med seksom najstnikov (s komerkoli) in spolno zlorabo je pač vesolje in eno z drugim niti slučajno ni primerljivo. Tukaj se žal strinjam z megaboyem – sama moram hudo paziti komu naša mularija razlaga, da so videli (videvajo) starša brez oblačil (čeprav smo, če nam le znese, nudisti), pa tudi 15letnice z ulice nikakor ne bi padle v “kategorijo” pedofilije.

Ustavila pa bi se spet pri 15-letnici. Ma s 30-letnikom, ki se mu da ukvarjati s smrkljami si ne bi (več) dala opravka.

Sama sem bila nekoč 15-letnica in po mnenju mojih staršev hudičevo težka pubertetnica, ki pa je na srečo znala (vsaj v primeru zaščite v spolnosti) uporabljati lastne možgane in ni v startu pridobila kakšne “posledice” – take ali drugačne. Zakaj to pišem? Zato, ker se je to dogajalo pred skoraj 20 leti (torej v “dobrih starih časih, ko menda ni bilo toliko slabih vplivov, bla, bla, bla …”), pa sem bila sama vseeno že nekaj let firbčna, kar se tiče seksa, ker vseeno sama prvič niti slučajno nisem seksala iz ljubezni (ma ja, princi na belem konju v mojem pogledu na življenje niso obstajali), pa ni bilo z mano nič narobe (sploh pa sem po ugotovitvah zadnjih let za prvi seks “izbrala” najbolj povprečno starost v moji generaciji) . Zdaj bo najbrž katera poskočila, da sem bila mogoče nesramna zafnana smrklja … Ma ne, nisem bila. Tista “pesem o delu”, ki je bila omenjena zgoraj, mi je še kako poznana. Pa tudi fant, s katerim sem bila prvič, ni bil moj sovrstnik (pa saj jim do seksa sploh ni bilo, so živeli v povsem drugem svetu), pa tudi kakšno leto kasneje sem se zapletla z moškim, ki je potem kaj kmalu dopolnil 30 let … Kako je bilo z njim? Ma kaj naj rečem? Kar se same zveze, ki je resnici na ljubo temeljila na obojestranski želji po spolnosti, tiče, božansko. A zakaj nisem ostala z njim? Zato, ker ni tip človeka, ki bi si ga želela izbrati za očeta svojih otrok. Ja, človek za moje pojme še danes ni “povsem odrasel”, pa je upihnil že ulala svečk na torti … Je bil nezrel? Ja, približno ravno toliko kot jaz. Res je tudi, da če sama ne bi poskrbela za svojo zaščito, ne vem, če bi on. Sva se pa imela lepo in občasno, ko besede nanesejo na “Živino”, se ga spomnim.

Živina? Ja – oseba, ki te neverjetno privlači, pa te lastna pamet prepriča, da to ni to.

Imam zato travme? – he, he, kvečjemu lepe spomine
Kaj so na to rekli moji starši? – meni nič, jim nisem nikoli povedala
Kaj mislim o tem kot starš? – ne povem

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

No, za razliko od tebe, ki si vedela v kaj se spuščaš, jaz nisem vedel in mi je bilo to najmanj za razmišljat. Začelo se je tako, da je bil konec osemletke še leta daleč, je pa bila ena za katero se je govorilo, da se daje dol. Pa sem prišel in jo dal dol. Zelo preprosto. Pa ne 1x, večkrat. Tudi niti slučajno nisem pomislil, da bi z njo napletal kaj več. Pa ni bila “plačljivo” dekle. Zdi se mi, da sem okrog zaščite začel resno razmišljat šele na faksu… prej nič.

Se strinjam s tabo. Ali se ni nikoli nobena zaljubila v starejsega ali pa ne prizna :o)
Sama namrec poznam primer, ko je bila ona stara kakih 15 let, on pa ze krepko cez 30, bolj pri 40. Ona navadno dekle, z bolj revne druzine, on bogat gospod, z nekaj ponesrecenimi zakoni za sabo in seveda kupom otrok. In sta se zaljubila? Ne vem, recimo da je bila ona mlada in lepa, on pa ji je pod noge polozil svet. Cez nekaj let je sledila poroka, pa otroci. Zakon je bil uspesen, kot druzina tudi. Locila ju je le smrt, zal. Pa to se je dogajalo pred vec kot tridesetimi leti – toliko o vcasih in zdaj :o))
Tako da ni nujno, da je vsak 30 letnik, ki mu 15 letnica zamaje tla pod nogami nezrel itd. Enako velja za 15 letnico.

Mateja, končno si se le pojavila, da lahko iz prve roke potrdiš, da je lahko tudi zveza med 15letnico in 30letnikom lepa. In da zaradi tega ne doživljaš nekih traum, nimaš zaradi tega uničenega življenja. Da je tudi seks lahko dober.
Pa da veš, da to nima niti najmanjšo zvezo z spolno zlorabo otrok, kot nekateri mislijo.
Pa Ulaa ki ve celo, da je taka zveza lahko tudi uspešna na dolgi rok.

Tudi jaz mislim, da je zveza med 15- 30 lahko lepa in če se imata dva rada in če hočeta seksat, kar naj si privoščita. jaz se za razliko od drugih ob tem ne zgražam.

megaboy, sem dala tole temo prebrat svojemu možu in prijateljem. Rekli so, da se jim obrača ob tvojih postih. Da nobene zrel moški ne bi porabil 2 dni in napisal 24!!! postov, v katerih utemeljuje, zakaj je za 15 letnice najbolje da seksajo s 30 letniki. Mož je takoj rekel, tale nima otrok in nima pojma o čem govori, ker noben oče ne bo napisal 24 postov v katerih bi utemeljeval zakaj naj njegova hči pri 15 seksa s 30 letniki. Prijateljica je rekla, ja taki visijo na forumih o otrocih, o seksu in spolni zlorabi – grem pogledat na forum o spolni zlorabi in bingo, tam je megaboy, ki se sprašuje kaj za boga zlorab sploh je in če ubogi pedofili sploh vedo kaj počnejo. Me zanima, kaj počneš, kadar ne visiš na forumu Starševski čvek (čeprav nimaš otrok), ali pred šolami nadleguješ najstnice?

Ne vem če sem napisal 24 postov, ker jih ne štejem, ampak komot lahko napišem še enega, al pa še več. Mam že cajt, tako kot ti, ki si brala nazaj moje poste stare celo več kot leto dni. Ej a zdej še vprašat ne bi smel kar me zanima? No, opažam da spremljava iste forume.
Drugič pa imej vsaj tolk jajc, da odgovarjaj pod svojim stalnim nickom.
Možu in prijateljem se lahko obrača v želodcu, ampak ne zaradi mojega pisanja ampak od svinjarij, ki si jih predstavljajo sami v svojih bolnih glavah.

Poglej še 4 poste višje, ko Mateja iz lastnih izkušenj pove, kakšen se ji je zdel seks z mnogo starejšim moškim, pol pa komentiraj še njeno pisanje. hehe ne upaš? Pa je tudi povedala, da nima nobenih travm, kvečjemu lepe spomine.
A si prebrala kazenski zakonik kaj pravi o pedofiliji? Seveda nisi ti kar na pamet nekaj bluziš in podtikaš meni nekaj kar si sama domišljaš v tvoji bolni glavi.
Ti je mateja lepo povedala, da so med najstniškim seksom in pedofilijo svetovi. Ampak ti kar še goniš svojo.

****Me zanima, kaj počneš, kadar ne visiš na forumu Starševski čvek (čeprav nimaš otrok), ali pred šolami nadleguješ najstnice?*****

Vidiš, kako ti dela tvoja bolna domišlija. Od kje pa ti ideja da pred šolami nadlegujem najstnice če ne iz tvoje bolne glave? Pol pa svoje izmišljotine pripisuješ meni, kakor da so resnične in me napadaš. Bolano.

Da te spomnim, v tej temi smo komentirali sredin film na POP TV.

No včeraj sem šel z eno prijateljico skup v diskač, pa sem jo vprašal, kolikšna je bla največja razlika, k jo je ona imela. Pa je rekla, da je bla ona skoraj 16, tip pa malo čez 30. Je rekla da je blo kar fajn z njim.
Tko da…

Pazite otroci moji kondomi so obvezni.

New Report

Close