Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Najvec juznjakov in navadnih ljudi je proti cepljenju

Najvec juznjakov in navadnih ljudi je proti cepljenju

Obcasno se grem testirat, nisem cepljena, se samotestiramo v sluzbi drugace vsake tri dni. Opazam, da je na testiranju ogromno juznih, po govorici slisim. Hodim na tri lokacije v nasem mestu, pa vedno je najvec neslovencev, veliko tudi bolj navadnih, bi rekla manj izobrazenih ljudi, z slabsimi sluzbami.. Tak je moj obcutek, kar opazam, ko se hodim testirat na hitri test.. Tisti, ki ste necepljeni, kaksen status imate, izobrazbo itd.. Jaz imam uni izobrazbo, dobro placano sluzbo, pa mislim, da sem bolj v manjsini, kolikor gledam.. Izjema so seveda mladi, ki se se nocejo cepit, ali pa  so starsi proti itd..

Jaz sem profesionala prostitutka.

Pa nehaj staksnim neumnim vprašanje????

Marsikateri zdravniki , medicinske sestre in še in se Niso Cepleni….

In kaj hocesc….??????

nova
Uredništvo priporoča

Ne ni res.Cepljeni nismo tisti ki mislimo s svojo glavo.

Odgovor na objavo uporabnika
Gtrivs345, 24.11.2021 ob 22:43

Pa nehaj staksnim neumnim vprašanje????

Marsikateri zdravniki , medicinske sestre in še in se Niso Cepleni….

In kaj hocesc….??????

Ne ni res. Zdravniki so 90 % cepljeni, edino srednje medc. sestre  so v manjšini, dipl. med. sestre so 95 % cepljene.

Ma mi samotestiranje izvajamo v sluzbi.

mislim, da to nima veze z izobrazbo, ampak z delodajalcem.

npr. Moj delodajalec ne zeli, da stojim tam v vrsti in mi financira teste za somotestiranje, sosednja firma pa posilja svoje ljudi pred alejo in cakajo kot bebci.

drugace – srednjesolska izobrazba – vodja oddelka – necepljena

moz – diol ing – vodja oddelka – cepljen

so pa moji prihodki 3xvisji od njegovih, kar tud pove, da izobrazba ni merilo, da bos v zivljenju uspel.

aja – pa oba sva “juzna”

 

Pri nas v skužbi so vsi na višjih položajih cepljeni. Necepljeni so edino skladiščniki.

Pri nas v sluzbi so razlicno cepljeni, pametni, nepametni, izobrazeni, neizobrazeni…

Najbolj smesna izjava, da se cepijo samo razgledani, izobrazeni z visokim iq, torej danes kot necepljena ne znam resit diferencialne enacbe, jutri, v kolikor se bom cepila, bom resitve teh enacb stresala iz rokava…res dobra spodbuda za cepljenje..cakam  na se bolj kredibilne razloge, zakaj naj bi se mlajsi clovek cepil kot pa s takimi poceni izjavami…

Odgovor na objavo uporabnika
Ko bom cepljena bo moj iq 200, 24.11.2021 ob 23:48

Pri nas v sluzbi so razlicno cepljeni, pametni, nepametni, izobrazeni, neizobrazeni…

Najbolj smesna izjava, da se cepijo samo razgledani, izobrazeni z visokim iq, torej danes kot necepljena ne znam resit diferencialne enacbe, jutri, v kolikor se bom cepila, bom resitve teh enacb stresala iz rokava…res dobra spodbuda za cepljenje..cakam  na se bolj kredibilne razloge, zakaj naj bi se mlajsi clovek cepil kot pa s takimi poceni izjavami…

V Izraelu je cepljeno 90% ljudi- po tvoje samo bedaki- NE LAŽI Slovenskemu narodu, ki že itak umira zaradi cepiva: vsi ki verjamete v cepljenje in trdite da je v Izraelu vse ok, glede na to da je najbolj precepljena država, si poglejte tole – (https://www.facebook.com/watch/?v=262313885942839&ref=sharing)

Višja formalna izobrazba po študijah veskakor pomaga pri razsodnosti, ni pa zagotovilo. Po mojem mnenju je s tem povezan tudi inteligenčni kvocient. Ljudje se lahko v našem sistemu prešlepajo do formalnih nazivov brez da bi jih naučili kritičnega razmišljanja. Predvsem v “mehkih” znanostih.

Jaz sem po značaju osebnosti recimo točno vedel, kdo bo cepilec in kdo proticepilec, še preden so to komurkoli povedali. Tisti  ki se celo življenje zanima za znanost in mu je všeč matematika, je bil cepilec. Tisti ki se poslužuje alternativne medicine, je goreč anticepilec. Čistilka, kuharica in kadrovnica, ki visijo na Facebooku in Instagramu, so anticepilke. Tisti ki je že prej verjel v razne teorije zarote, je seveda anticepilec. Inžinir, ki ima sicer formalno izobrazbo, vendar je v svojem poklicu “zaspal” in ni konkurenčen na trgu, je anticepilec.

https://bmcpublichealth.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12889-021-12114-8

Odgovor na objavo uporabnika
B j o k o, 24.11.2021 ob 22:02

Obcasno se grem testirat, nisem cepljena, se samotestiramo v sluzbi drugace vsake tri dni. Opazam, da je na testiranju ogromno juznih, po govorici slisim. Hodim na tri lokacije v nasem mestu, pa vedno je najvec neslovencev, veliko tudi bolj navadnih, bi rekla manj izobrazenih ljudi, z slabsimi sluzbami.. Tak je moj obcutek, kar opazam, ko se hodim testirat na hitri test.. Tisti, ki ste necepljeni, kaksen status imate, izobrazbo itd.. Jaz imam uni izobrazbo, dobro placano sluzbo, pa mislim, da sem bolj v manjsini, kolikor gledam.. Izjema so seveda mladi, ki se se nocejo cepit, ali pa  so starsi proti itd..

Ne IQ, razvita intuicija vpliva na modro odločitev. Izobrazba nam da znanje za opravljanje pokica, ne razvija pa intuicije. Zgoraj je omenjeno, da so zdravniki in diplomirane sestre večinoma cepljeni. Ja, s fiziološko raztopino oz. s placebom, tako kot ves parlament in cel vrh v javni upravi. Vsak, ki ve, za kaj gre, bo sebe in svojce obvaroval pred eksperimentalnim strupom za depopulacijo.

 

Če bi bil placebo, ljudi ne bi bolela roka po cepljenju.

Znanost je nasprotje človeški intuiciji.

Kar naprej si izmišljajo nove seve, ki so seveda vedno (kao) bolj nevarni in vedno bolj kužni in se vedno hitreje prenašajo. Vpijejo iz vseh TV postaj, kako bomo vsi pomrli, ker zdaj ta novi sev, TA JE PA RES STRAŠEN. Trudijo se, da vse kronične bolnike spravijo v covid bolnice, s pomočjo lažnivih PCR testov, da tam umirajo, kao zaradi covida, seveda je vse laž. Kakorkoli že, o tem cepljenju je res veliko čudnega. Moj glavni argument je: Zakaj tako vztrajajo pri cepljenju, ko pa je vsem jasno, da ni več koristno. Vidim, da so tudi cepljeni spoznali, da je problem. Tu je nekaj zelo čudnega, če iz zgodbe odstranimo vse »teorije zarote«, vse ostalo, kar vemo, pridemo do nerazumljivega siljenja ljudi v cepljenje. Ker, poglejmo na to malo realno. Če je bolezen res huda, ljudje umrejo v odstotkih več kot 30 % in je cepivo »varna stvar«, zakaj ni uvedeno obvezno cepljenje? Ja zato ne, ker zdravnika potrebuje le 0,5% ljudi!

C6Kc  jnPwLbpZF9j4LNvBVjCNIzSScBtHj38Md  hZ9uX6hMcIpGXwjFokePqcIICVPrqnxMp3f=s800 nd v1

Kar naprej si izmišljajo nove seve, ki so seveda vedno (kao) bolj nevarni in vedno bolj kužni in se vedno hitreje prenašajo. Vpijejo iz vseh TV postaj, kako bomo vsi pomrli, ker zdaj ta novi sev, TA JE PA RES STRAŠEN. Trudijo se, da vse kronične bolnike spravijo v covid bolnice, s pomočjo lažnivih PCR testov, da tam umirajo, kao zaradi covida, seveda je vse laž. Kakorkoli že, o tem cepljenju je res veliko čudnega. Moj glavni argument je: Zakaj tako vztrajajo pri cepljenju, ko pa je vsem jasno, da ni več koristno. Vidim, da so tudi cepljeni spoznali, da je problem. Tu je nekaj zelo čudnega, če iz zgodbe odstranimo vse »teorije zarote«, vse ostalo, kar vemo, pridemo do nerazumljivega siljenja ljudi v cepljenje. Ker, poglejmo na to malo realno. Če je bolezen res huda, ljudje umrejo v odstotkih več kot 30 % in je cepivo »varna stvar«, zakaj ni uvedeno obvezno cepljenje? Ja zato ne, ker zdravnika potrebuje le 0,5% ljudi!

kmalu boste vsi (tudi cepljeni) proti temu genocidu, v Avstraliji se je že začelo, ustanavljajo LAGERJE in domorodci Aboridžini so prvi na vrsti, predvsem da z njimi strašijo belce- vozijo jih nasilno v lagerje in jih tam na silo cepijo…ne smemo dovoliti, da to počnejo z Aboridžini, tudi če mislite da so daleč stran od nas, to čaka tudi nas- takoj je treba ukrepati: (https://odysee.com/@TimTruth:b/Aboriginal-elder-concentration-camp-kidnapping:e)

Raja je proti.   Tisti, pri zdravi pameti smo za cepljenje. Brez kancka dvoma verjamemo epidemiologom.

Odgovor na objavo uporabnika
Delta585, 29.11.2021 ob 06:52

Raja je proti.   Tisti, pri zdravi pameti smo za cepljenje. Brez kancka dvoma verjamemo epidemiologom.

kmalu boste cepljeni izvedli kaj vas čaka, žal mi je za vas: Začelo se je sojenje proti mafiji farmacevzski NURENBERG II.

(http://istinomprotivlazi.info/component/k2/1246-u-ponedjeljak-21-11-2021-zapoceo-proces-nurnberg-ii-potpuna-blokada-glavnih-medija?fbclid=IwAR0irpqDXfYgd7_9CZkm8qgIQPlVPqGSUaMC9Vmsk6TC_-XEbSAaEcQsubc)

New Report

Close