Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Največ slabega so v 15 ih letih okolju naredili ravno sd jevci in levičarji

Največ slabega so v 15 ih letih okolju naredili ravno sd jevci in levičarji

sem proti janšatu in vizjaku ampak na 24 uir zvečer stza uroš slak in spoštovani cenjeni gospod uros majcerl iz eko kroga ugotovoila, da so največ slabega za okolje v slo v zadnjih 15 ih lwtih naredila ravno stranka sd katere član je bil pahor židan fajonova. spomnim se intervjuja ko je gOSPOD UROŠ NATANČNO OPISAL KAPITALISTIČLNE POVEZAVE in vse ostalo v zvezi s to stranko pritiski in kako se je postavil na stran lafarga,  intervju na tvslo 1 izpred let je dolg eno uro in pol pa si ga oglejte, da boste spoznali pravi obraz teh levičarjev, ki sedaj kričijo o predčasnih volitvah. če ste drugi budale jaz nisem. vsi so isti samo za oblast in denar.

Jaz sem tudi danes gledal po dolgem času POP TV pa mislim da je bil voditelj Pucer in nek okoljevarstvenik in je govoril o tem zavrnjenem zakonu na referendumu hkrati pa je okoljevarstvenik še rekel, da še veliko več problemov so imeli, ko je bila na oblasti SD z raznimi sežigi odpadkov in podobno.

Pa saj koliko se spomnim večino vodnih virov so prodali tudi v SD in tudi ko sem delal v eni izmed tovarn, se mi zdi da je bil jašek za odpadne tekočine speljan direktno v reko.

 

Odgovor na objavo uporabnika
levičarji proti okolju, 13.07.2021 ob 01:45

sem proti janšatu in vizjaku ampak na 24 uir zvečer stza uroš slak in spoštovani cenjeni gospod uros majcerl iz eko kroga ugotovoila, da so največ slabega za okolje v slo v zadnjih 15 ih lwtih naredila ravno stranka sd katere član je bil pahor židan fajonova. spomnim se intervjuja ko je gOSPOD UROŠ NATANČNO OPISAL KAPITALISTIČLNE POVEZAVE in vse ostalo v zvezi s to stranko pritiski in kako se je postavil na stran lafarga,  intervju na tvslo 1 izpred let je dolg eno uro in pol pa si ga oglejte, da boste spoznali pravi obraz teh levičarjev, ki sedaj kričijo o predčasnih volitvah. če ste drugi budale jaz nisem. vsi so isti samo za oblast in denar.

Levičarji gor ali dol, dejstvo je, da se bojite predčasnih volitev. Narod ima poln kufer te nelegitimne vlade, ki stoji zaradi prevare volivcev, in komaj čaka na novo glasovanje, da odplakne odpadke iz parlamenta.

nova
Uredništvo priporoča

Se strinjam. Ampak ljudje so enostavno siti sedanje vlade in rezultat referenduma je za vlado jasno sporočilo.

No, recimo raje, za normalno vlado bi to bilo jasno sporočilo, za našo vemo, da “ne razume”.

New Report

Close