Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Nakupovanje v trgovini Mirella v Trstu

Nakupovanje v trgovini Mirella v Trstu

Izkušnje prosim!

Oblačila so poceni in meni so vsec, ena trgovka ti stvari vsiljuje, druga je razumna in ti jih ne, ker na oblačilih ni etiket najprej preštejejo oblačila preden sploh lahko greš v garderobo da probas in zelo zakompliciran postopek da sploh plačaš.

Ampak meni je tam ok in hodim večkrat na leto.

Aja naj se dodam da slovensko govorijo zelo slabo in bi bilo fajn da znaš kaj italijanscine.

Bolj skladišče, cigansko vse skupaj. Imajo res poceni cape za nižji sloj. Je pa večkrat gneča, ko pride cel avtobus juznjakinj v šoping…

Hahaha te poceni cape, vi kupujete v dražjih butikih po Sloveniji.

Ampak ker je tam drago je fensi kajne? In še iz buuutikaaa. Hahaha

Odgovor na objavo uporabnika
Morska zvezda, 18.09.2022 ob 14:52

Hahaha te poceni cape, vi kupujete v dražjih butikih po Sloveniji.

Ampak ker je tam drago je fensi kajne? In še iz buuutikaaa. Hahaha

Tudi odnos trgovine in okolica ter urejenost prostorov in kabin šteje in tudi to se plača. Ne pa da se kup bab gnete kot podgane in premetava tiste gore cunj, ki jih niti sprobat ne moreš v miru. Sem bila v mirelli samo enkrat, slučajno z neko družbo, in hvala lepa za tako poceni in poniževalen odnos. Raje plačam več v neki noralni trgovini in sem obravnavana kot človek ne pa kot pes, ki se grebe za ceneno kost.

 

Za ta denar odlično. Je pa res, da so te cunje bolj kratkega roka. Kakšno stvar se splača kupiti, večino pa do prvega pranja že nimaš več.

Raje dam malo več, pa dobim kvaliteten, koži prijeten materijal, stvari ki mi dejansko lepo stojijo in niso “one size fits all”…

kaj še ni dovolj , imate ponudbe na spletu, imate tu šoping centre od primarka do kaj dražjega, imamo največ trgovin na prebivalca, izbire za vsakega…pa še kar pohlep, pa kopičenje nečesa, pa kupi cunj na deponijah, pa še kar rinete , to grebenje vas ne bo osrečilo in odrešilo pa ne skontate…kar pulite se za materialno …in izgovori , ja rabim za službo zeleno srajco, da se ujema z tisto steno, bla, bla, bla…

jep, drage ladys…nakupite si debele jope in pulovarje, žabe , kape in rokavice, ker pol bo spet jamranje kako vas zebe po pisarnah…saj veste, letos bo drugačna zima…

he, he, ja letos se pa dame iz pisarn ne bodo več sprehajale v samih bluzah in mini krilih, bo kar ta hitra moda- volnena jopa in nogavice-

pa volna in štrikanje bo spet postalo aktualno.

po moje to sezono ne bo važno ali imaš oblačila iz Trsta, Londona , Milana ali od Mane, bolj bo pomembno, da te ne bo zeblo.

V Milje pri Trstu( Muggia).V Daya Mercatone , v Vestyle, zraven je še živilska trgovina La famila…Imaš kje parkirat, pa še čisto blizu Kopra je…V Vestyle imajo prav lepa oblačila, ne draga in kvalitetna.Pa polno Slovencev je tam, pa nobene strašne gužve.

New Report

Close