Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napačno sem si izbral za ženo

Napačno sem si izbral za ženo

Zaljubljenost res zaslepi in zgodilo se je tudi meni, da sem se zaljubil v žensko, ki je zame popolnoma napačna. Narava je seveda poskrbela za svoje in je tudi skoraj takoj zanosila, sledila je poroka in sedaj mi je žal. Preveč sva si različna, jaz izobražen, deloven in poln ambicij. Ona zdolgočasena, brez kančka ambicije za karkoli in vglavnem obsedena sama s seboj, s svojim izgledom in družbenimi omrežji. Zaljubljenost je seveda minila ni pa nikoli prerasla v ljubezen, vsaj iz moje strani ni. Jaz jo iz dneva v dan težje gledam in prenašam, enostavno ne morem več. Otroka imam zelo rad vendar mislim, da nima smisla, da si življenje uničim zaradi tega, da bi družina ostala skupaj. Ta teden moram na posvet, da vidim, kakšne so opcije, da se je znebim po najhitrejšem postopku.

Tudi ti ne moreš biti nek cvet inteligence, če si greš izbrati eno, ki jo je sama fasada, v glavi pa prazna slama.

Če bi bil ti tako izobražen, kot pišeš, bi vsaj malo obvladal slovenščino.
Pravilno je Z moje strani in ne IZ moje strani.
To je pisala ženska, za klike, not even a nice try.
Boring and poorly written.

nova
Uredništvo priporoča

Bolj švoh si se zaljubil. Če bi se res, te prav nič na njej ne bi motilo in celo branil bi jo pred drugimi, ne pa tako. Nimaš ti rad nikogar, še najmanj otroka.

Bolj švoh si se zaljubil. Če bi se res, te prav nič na njej ne bi motilo in celo branil bi jo pred drugimi, ne pa tako. Nimaš ti rad nikogar, še najmanj otroka.
[/quote]
Je lepo povedal, da se zaljubljenost ni razvila v ljubezen.

Tebi avtor pa vso srečo in upam, da ti je ne bo treba preživljat še po ločitvi!

Ulovila te je s sexom, nato pa ti je pokazala svoje prave barve. Nič novega v sodobnem svetu.
namesto da hitro skočite med rjuhe, se raje spoznavajte, take predatorke se da hitro prepoznat in jih skenslate pravočasno. Samo vi se bojite, da pa je poštena ženska dolgočasna v postelji in da ne bo hotela spolnosti v zvezi pa padate na take. Resnica je pa ravno obratna, te lovilke s sexom so v resnici dolgočasne, saj ga koristijo le kot sredstvo za dosego cilja in ne zato, ker si želijo spolnosti z vami in vam ga tudi po dosegi cilja odvzamejo.

Da si jo poročil. Jaz imam otroke s tremi in hvala ***** nisem šel pred oltar. Zdaj sem v vezi 5 mesecev, ta bi tud otroka, če že ni noseca, vmes sem jo že varal in jo bom pustil v kratkem ker imam nagledano eno ko kr sanjam o njej. Naveličaš se po par mescih. Kak si skup v bajti je konec lepega.

To se je zgodilo marsikomu, da te fizična privlačnost pripelje do tega, da narediš otroka. Dosti žensk je popolnoma brez ambicij in kot praviš obsedenih s seboj. Jaz ti verjamem, da je ne moreš več prenašati, sem imel popolnoma enako cvetko doma. Jaz sem se ločil in sedaj imam novo bejbo, s katero se zaenkrat dobro razumeva, imava podobne hobije, poglede na življenje.. Bomo videli, kako bo čez kakšno leto, ko bo zaljubljenost minila.


Je lepo povedal, da se zaljubljenost ni razvila v ljubezen.

Tebi avtor pa vso srečo in upam, da ti je ne bo treba preživljat še po ločitvi!
[/quote]

Potem se pa sploh ni poročil iz ljubezni, torej si je še bolj sam kriv. Ni od včeraj taka, v to si lahko prepričan. Kam je gledal? V nogice? Ritkico? …. Ta “zaljubljenost” ga je zafrknila, a to z ljubeznijo nima prav nobene zveze. Važno, da se je pred prijatelji hvalil kako lepo ženičko ima, doma pa haos.

Sam padel sam se udaril.. ne joči zdaj Peter.

ti pa imaš očitno že kakšno dekado sušo v postelji, da tako hitro padeš na take provokacije.
Moški ne bi nikoli razmišljal o ločitvi zaradi intelektualnih razlik, če bi ga ženska dobro poseksala vsake kvatre, pa četudi bi imela iq na sobni temperaturi, se rihtala in na monu visela cel dan.

na tem forumu pa je res poplava sposobnih, ampbicioznih in premožnih moških, ki so se poročili z neumnimi, lenimi in s socialnimi omrežji zasvojenimi ženskami.

katera objava po vrsti je že to?

Ja, takole je: ko kurrac odloča, možgani molčijo.

Nisi ne prvi, ne edini, ki se mu je to zgodilo. In imaš prav, ne splača se ostajati skupaj le zaradi otroka.

Stvari dobro premisli, potem pa pojdi do odvetnika in se še tam pozanimaj, kako boš najbolje prišel skozi ločitev. Otrok bo verjetno dodeljen mami, ti pa plačuj alimente in se drži rednih stikov z otrokom.

In naj ti bo to šola za prihodnjič. Resna zveza in zakon nista samo ffuk, zato je pri teh stvareh potrebno uporabljati razum!

Nevem koliko je takšnih moških, takšnih žensk je pa kako bi rekel, vsaka druga oz. tolk kot je tudi ločenih samohranilk 🙂 Uspešen, premožen ali pa čisto navaden, kdo bo to gledal?

ti pa imaš očitno že kakšno dekado sušo v postelji, da tako hitro padeš na take provokacije.
Moški ne bi nikoli razmišljal o ločitvi zaradi intelektualnih razlik, če bi ga ženska dobro poseksala vsake kvatre, pa četudi bi imela iq na sobni temperaturi, se rihtala in na monu visela cel dan.
[/quote]
Očitno imaš sušo ti pa skušaš na mene preslikat. Ne pali.
Ali je provokacija ali ni dejstvo je da se to v svetu dogaja.

Moški cepci, ki hočete trofejo, potem pa ne znate rokovati z njo kot s trofejo. Če si kaj dedca, delaš na njenem razvoju, širjenju znanj, jo motiviras s cilji, da prevzame vajeti v svoje roke. Tako si pa vzel otroka, iz katerega starši niso uspeli narediti uporabnega materiala za drugačno življenje kot da je lepa bimba. Če bosta prevzela vsak svoj del v postavljanju skupnih temeljev, bosta naredila življenje pestro, polno izzivov in vama ne bo dolgčas do te mere, da se naveličata drug drugega. In ohranjaj jo takšno kot si jo izbral. Na koncu boš imel lepo žensko, ki bo razvila svoj potencial in s katero bosta toliko energije vlagala v izboljšanje odnosa in komunikacije, da bosta znala oba cenit še kaj več kot ti fasado ter ona globino denarnice.

iz marice je tvoja žena, priznaj

Avtor, kako je ta tvoja primadona dihala v tistem momentu, ko si ji otroka delal, to so pomembne podrobnosti… Če je med porivanjem nezainteresirano gledala v plafon in se pred tem ni posvetila tvojemu qurcu kot božanstvu, jo takoj zapusi, še včerej po možnosti, ne pa še šele danes.

Sam res..

Marsikdo si je izbral napačno. Sam sem ločen prav zaradi tega. Pare katere poznam, pa tudi močno dvomim, da sploh en sam resnično “ljubi” svojo ženo. Skupaj so zaradi udobja in financ. Starejsi, tam 45+ se še kak najde, sam resnično ženske, rojene po letu 80, pri njih nimaš kaj dosti za “ljubiti”


Zmaja se boš težko rešil, poleg tega ti bo pa ta isti zmaj otežil stike z otrokom..

A res, visoko izobražen?

A imaš doktorat?

V katerem fohu pa imaš ta doktorat, pa koliko imaš člankov pa koliko imaš citatov?

Drugače pa glej, preden se sfuraš dalje v tej svoji ogabni pretencioznosti. Moram ti povedati, da nisi nič boljši od nekoga, ki je šel direkt v službo namesto drgnil visoko izobrazbo. Poleg tega nisi nič boljši od nekoga, ki se je družil s kolegicami, raje kot pa prebiral neke bukle s totalno neživljenjskimi znanji.

Drugače pa sam pomisli, ali te ona res ovira na tvoji “uspeši poti”. Kaj moraš za njo skrbeti, ali kaj? Ali moraš skrbeti za otroka? Drugače si pač fraj.

Mogoče se pa hočeš samo v tej svoji “novi” poti hvaliti s tem, da je tvoja žena taka pa taka. Eeeeee, sine, tam pa spet ni sreče. Lej, brezveze, ne bom ti razlagal. Kar prihaja ti pripada.

Avtor je popolnoma opisal mojo sedaj že bivšo ženo. Jaz sicer nisem pretirano izobražen ampak on je pa takšna kot jo je opisal. Zanima jo vse kaj drugega kot delo, je izredno samovšečna, lena, in obsedena s raznoraznimi fejsbuki. Odločitev je bila težka, ampak sedaj lahko spet diham.


Vsi kdaj naredimo kakšno napako v življenju, ko se nepremišljeno spustimo v karkoli že. Ampak hudo je, ker si nepremišljeno naredil otročka. V otrokovo dobro ti svetujem, da se ločiš od ženske, katere ne prenašaš sicer bo vajino totalno neusklajenost grdo občutil vajin otrok, ki ni ničemur kriv. Se pa močno trudi, da boš otročku dober očka, da ga nikoli ne boš zapostavljal, niti, ko se boš zopet brezglavo zaljubil v katero novo. Otrok mora vedno biti na prvem mestu. Srečno.

A res, visoko izobražen?

A imaš doktorat?

V katerem fohu pa imaš ta doktorat, pa koliko imaš člankov pa koliko imaš citatov?

Drugače pa glej, preden se sfuraš dalje v tej svoji ogabni pretencioznosti. Moram ti povedati, da nisi nič boljši od nekoga, ki je šel direkt v službo namesto drgnil visoko izobrazbo. Poleg tega nisi nič boljši od nekoga, ki se je družil s kolegicami, raje kot pa prebiral neke bukle s totalno neživljenjskimi znanji.

Drugače pa sam pomisli, ali te ona res ovira na tvoji “uspeši poti”. Kaj moraš za njo skrbeti, ali kaj? Ali moraš skrbeti za otroka? Drugače si pač fraj.

Mogoče se pa hočeš samo v tej svoji “novi” poti hvaliti s tem, da je tvoja žena taka pa taka. Eeeeee, sine, tam pa spet ni sreče. Lej, brezveze, ne bom ti razlagal. Kar prihaja ti pripada.
[/quote]

Ti je pa fejst na žulj stopu :))

Kaj boš otroku odgovoril, ko te bo vprašal: “Očka, zakaj si pa odšel?”
? Zagotovo te bo to vprašal. Večkrat. Kaj boš natolceval?
Noben se tega ne sprašuje, smo globoko v egoistični in zafurani družbi, kjer je važno samo Jaz, Jaz, Jaz… Kako se jaz počutim? A se vprašaš, kako se bo počutil tvoj otrok, ko mu boš vzel družino in jo zamenjal za skakanje iz enega gnezda v drugega? To se seveda tudi naredi, če je nujno potrebno. Ampak zaradi tako banalnih razlogov pa ne. Ah, ker je žena preveč posvečena socialnim omrežjem in svojemu videzu… Ali je nisi ravno zaradi videza vzel? Pojej zdaj to, kar si si skuhal. Saj to je v resnici prav okusen obrok. Si se naveličal sladice? Začini malo, pa bo. A se vprašaš kdaj, zakaj pa ona išče toliko potrditve na družabnih omrežjih? Najbrž je od tebe ne dobi dovolj. Reci ji večkrat, da je lepa in privlačna, kot prvi dan. Pelji jo na kosilo večerjo, sploh če ji ni do kuhanja. Pridi prej iz službe domov. Verjetno je osamljena, zato pa visi po omrežjih. Naredi kaj za to, da bo razgledana in izobražena. Reci ji, da ti to veliko pomeni, pa jo vpiši na kak tečaj, ali ji pomagaj, da bo končala fakulteto. Mislim, da je vredno narediti nekaj zanjo, saj ti je dala otroka, pa še svojo mladost in lepoto je podelila s tabo in ne s komerkoli drugim.
Ampak nekateri desci bi seveda vse po liniji najmanjšega odpora. Ko mu nekaj ne paše, preprosto odide. Odidemo ja, ko je posredi alkohol, varanje, nasilje, poniževanje. Tukaj pa so problemčki, ki se jih da z malo truda lepo razrešit.

New Report

Close