Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Napake moških

Napake moških

Ja, sem full zvedu.

Ma tega sem vajen.
Že dve leti sem na forumu, pa še zmiri nisem nič zvedu :)))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

ma nej bo lačna al pa sita.. ona nebi ….. oooooooo sto mater, boh obvaruj me takih :)))))

hej Saško, kako kaj špedoteraj :))))?

ma nej bo lačna al pa sita.. ona nebi ….. oooooooo sto mater, boh obvaruj me takih :)))))

hej Saško, kako kaj špediteraj :))))?

hja.. k čakamo da se ženske izjasnite :)))

Fak prjatu ej, vidim da se ti kar roka zatresla ob tej resnici, k si dvakrat kliknu.

Tud jaz bi lahko parkrat :((((

Hja dans je bolj umirjeno, zato sem se vrgu sem gor.

No..če odštejem eno 40 obletnico ki jo ima sosed in topogledno zvončljanje s kozarci….

Vsak tolk se opravičim, da me kličejo z Lublane, jaz pa hajd na net, haha :)))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

:))))) no ja, da ne bo pomote.. upam da take ne bom srečal nikol.. sicer ni zlato.. ampak se sveti ;)))))))))))9

no tisto 40 letnico bom prov kmal mel tud jest.. o sto mater a že… jest pa filling k pr dvajsetih :))))

…če je cagav in lesen..
če ne zna začet tko , da še sama ne vem kdaj mu padem v objem..
…če me ne zna pripravit do popolnega norenja..
in moti me….če me hoče kar takoj zahakljat. Raje vidim , da sem prva jaz 🙂

Pa še na dol gre, ne :)))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Hvala ti zajček..

Prvi ki je povedu kej

************

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Name se lahko vedno zaneseš *****
skoraj vedno hehe

Ben , ja … jaz konkretno pri tebi pogrešam to , da so klobase preveč poredko :)))

Pri drugih pa , kakor je situacija , saj ni človek zmeraj glih razpoložen . Enkrat mi gre na jetra , ker ne more zastopit , da bi blo treba po oficirsko – odločno dol ! Drugi pa spet ne kapira , da bi blo treba z mano ko z mačkico …. nežno , počasi in z občutkom … hehe … je komplicirana ta stvar , ja …

Drugače pa – tolče pomlad , kaj ?

japajade..jest pravim,da ni blema sam taprav mora bit.!!!

Mene luna nosi…:))))))))))))))))

ti ti

a ti povem al kaj?

ma mene trenutno ne moti ničesar..ze en lep čas ne…..je perfektno….

naprej,če se vprašam zakaj? hmmmm

zato ker ja človeka moraš čutit!! In če ga, pole nimaš kej falit!!
Ma jest nimam problemov no….zato mi je tole težko pisat….
če pa se spomnem nazaj recimo…moti..če misli sam na sebe…če misli uhh kolk je dober,pa da ma velikega…. nardi pa neč takega…..da misli kak te čuti in pozna v globino,v resnici te pa ne…in če ne pozna vsakega tvojega vzdihljala kam paše…al med + al – ja pol ti pa tud kaco ne pomaga…..drgač pa še zmeri trdim,tista prava beseda med sexom..lahko fejst podžge..al pa te pomaga spraviti na pravo božjo pot!.hehe No tako….ne šparajte jezička ne tako ne drgač….izpljuni,ko je treba pa bo!!!

Pa še ena čist taka realna….ko smo v nebesih,takrat se malo umirite,ne šponajte naprej,ker se zna narest da eksplodiramo boleče..ja takrat paše se sam fejst stisnt….pa s tistim mal prenehat!! EKO! dosti je…..)))

aha!!

Čutit čutit :)))))))))))))

Čau Perlita

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

New Report

Close