Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Napišimo skupaj …

Napišimo skupaj …

Vsak naj doda (kaj pa vem – želje?), le da bo v kontekstu. Predvidevam, da smo po službah in verjetno ni časa za samostojno zgodbo. Iztočnica bo v spodnjih vrstah, vi oz. ve pa …

Zna bit … vsaj seksasto. 😉

Nekje v ozadju je iz zvočnikov prihajala glazba Ala Corleya, precej dober komad iz 80′, Square rooms, ko sem s steklenico Smile-ja v roki opazoval neko žensko. In se ujamem v ugotovljanju, da mi ženske popolnih oblik, podobne veliki večini tistim z naslovnic, sploh ne sedejo. Preveč popolne so, da bi si jih predstavljal med pristno doživljajočim seksom. Seksom z vsemi tistimi pogledi, njeno nagubano in tresočo bradico, ko bi si povzročala užitke, morda celo s solznimi očmi … Gotovo takšna “lepotica” obstaja, ampak všeč so mi enakovredne, povprečne ženske. Take, ki imajo “tisto nekaj v očeh”… Človek zadolžen za muziko je bil kot kaže opaljenec na 80′ in hvala bogu, da je bilo tako! Navil je A-HA The Sun always shine on tv … “Grem mal pomigat z rito, samo pivo dam iz rok, da koga ne poškropim”, si rečem. Kravato sem že zdavnaj pospravil v notranji žep suknjiča in z dvema odprtima gumboma srajce ter še vedno oblečenim suknjičem stopil na prostor, nad katerim se je vrtela “disco kroglica”.

Zabava, kjer smo se srečali popolni neznanci je bila vsebinsko podobna tisti iz filma Široko zaprte oči. Brez vsebine, le družaben večer.

…..

Plešeš in opazim te, pozibavas svoje boke,dober tip si… ker sem tam ob plesišču… oblečena v sprane kavbojke, zgoraj moška bela srajca zavezana ob pasu, vidi se moj rjav napet buši…bosa sem, in odločila sem se, da te zapeljem, izziv si mi, zato zacnem svoj ples osvajanja..delam se kot da te ni, gibam svoje telo, ozek pas, zenski boki in rita, napete kavbojke odkrivajo vse to, oci so zaprte prepuscam se valovom glasbe,moja usta šepetajo nezne besede…prava nagajivka postajam… ko te pogledam, vidim, da sem opazena in da sem te zamikala…moja usta se poigravajo dalje,moji lasje mi nagajajo…skozi srajco lahko vidis kako se mi telo napenja…modrcka ne nosim… , osvajam naprej, obracam se in plešem …obozujem ples in to se vidi, kako uživam…nakar ujames moje roke, me potegnes k sebi in skupaj nadaljujeva …z ocmi se slaciva, poljubljava, ljubiva in si zeliva eno..pa kljub vsemu ne upava in samo pleševa dalje…

…….stojim ob plesišču, naslonjena na steber, na videz popolnoma odsotna, pa vendarle strašno prisotna. Nihče ne vidi, da se pod obleko dogaja strašna drama……..nogi imam prekrižani in ju ritmično stiskam kolikor le morem…………..opazila sem vajino igro, vajin paritveni ples……voham vajino vzburjenje in moje se pojavlja kot odgovor na vajino. Bradavički napenjata tanko svilo z vsakim drobnim premikom plemenite tkanine še trdita………rasteta in hlepita po nežnem jezičku, ki bi zaokrožil okoli njiju………………………………vidim tvoje močne roke in predstavljam si ju na svoji napeti riti, kako gneteta in stiskata………komaj še stojim……………..vidim, da se počasi približujeta eden drugemu, ozračje postaja strašansko naelektreno in zdi se mi, da sta opazila kaj mi vajino vzburjanje počne, da sta opazila kaj se dogaja z mano…..

… in ti se mi izmuzneš, a dovolj blizu, da opazim, da je šlo samo za kratkotrajno izzivanje. Plešem na mestu, prepričan, da se bo za začetek potrebno izkazati na plesišču. In kako prav imam! Naslonjena name se zavrtiš okoli mene kot bi plesala okoli nepremičnega kipa in mi vsakič, ko se zavrtiš skušaš slediti s pogledom. Tako ti lasje padajo čez oči in v vsej navihani divjosti jih sploh ne popraviš. Ko najmanj pričakuješ, ker si se precej vživela v divje kroženje okoli mene, te primem za roko in potegnem k sebi. Potegnem te čisto k obrazu, da čutim sapo globokega dihanja, ki mi preplavlja obraz. Sladkoben vonj alkohola in vroče telo sta te naredila očarljivo, da mi pregovorna toleranca do dovrstnega izzivanja izvodeni. Primem te za zapestje in odločno odrinem od sebe. Močan stisk roke te zadrži. Ko si s stegnjenima rokama zazreva v oči te naenkrat potegnem nazaj. Dobra plesalka si! V nekaj obratih a še vedno v mojem prijemu se mi vrneš v naročje in prisesaš ob telo. V očeh ti je prebrati, da si občutila otrdelost v hlačah, ki ti žuli bok. Človek pri gramofonu, ki se bo kasneje še pojavil (!), opazi najino igro in naloži še en hit 80′. OFF – Electrica salsa.

. . .

(Sej bo šlo. Naj še kdo nadaljuje. Če ne kdo drug, -JAZ, prosim nadaljuj ti, ker mam filing da bo vroče)

Prva te opazim caramela;)), tvoje telo, tvoje oci, usta, izžarevaš nekaj in to vedno opazim na ženskah, podobna si mi, rajcas, seksi si za popizdit in povabim te k sebi…on naju samo se opazuje, ne dojame kaj se dogaja, kako sem lahko njega nadomestila s teboj;))…zašepetava si nekaj…to bo najin načrt, da ga iznoriva do konca…pozibavava nezno boke, roke se nama prepletajo, suta hitijo do tvoji uses, smehljava se, vabiva eno drugo…rajcava vse kar naju opazuje…naenkrat me poljubiš, boječ poljub, ker ne veš kako bom odreagirala, ampak ej to je nekaj novega zame, sedaj lahko sanje uresničim…ti znaš, obvladaš in veš kako je treba z žensko, poljubi so še vedno plašni, pa vendar zahtevni, raziksuješ me, postajam sladka ua unoret in vse tole rajca tudi mene, bradavicke se napnejo, zelijo pretrgat srajco, z eno roko me zagrabis za rito,mmm, če bi mi kdo tole pravil, bi rekla si nor, jaz pa z žensko…kakor vsa začeli, sva se odmaknili ena od druge..gledava se in pleševa dalje…vroče ti postaja in zacnes prav pocasi odpenjat gumbke na srajcki, vidim da ti imas modercek in tega hitro pokazes..ujamem tvojo srajco, povoham jo in ta vonj…mmmmmmm…pleses dalje..le kaj naj slecem jaz tuhtam, srajce ne morem, ker sem spodaj gola..lahko pa odprem se par gumbkov in to delam, prav pocasi se zvijam…slinim ustnice in mislim kako nekdo prodira vame, pogledam njega, ki se kar ne dojame najin ples, ples dveh vrocih pohotnih mack…ostane mi zaprt le se en gumb, ko se sklonim, se vidijo moje joskice…zelijo bozanja..zelijo da jih zagrabi nekdo…
Ona pleše…jaz pa zelim spet njega, kajti cutiti njega ob sebi, njegov vonj, tisto trdoto, ki sem jo zacutila ze prej, ampak madona, saj danes lahko probamo v troje..to še nisem..sanje so..ampak realnost je nekaj drugega..nam bo danes to ratalo…on je moski s katerim bi si delila še njo, ona me mika za znoret…in vidim da tudi jaz njo…bomo probali v troje…

“dragi, pazi kje stopaš! zopet si me pohodil!”…”sorry ljubica, tle se dva tolk v živo rajcata, da sem še sam čist trd”…”kje!!??” in medtem, ko s pogledom šinem na desno, začutim močno roko svojega najdražjega, kako me vleče tesno k sebi…”hej, srček, misliš ta dva!?” in z glavo namignem proti paru, ki je blizu naju…”mhm, ta dva!”…njegova roka me še močneje stisne in na boku občutim prijetno trdoto…”srček?, tukaj!!!”…”ma sam mal, miška moja, da te občutim in se vsaj mal potešim”…stisnem se k njemu (vraga, mojga dedca pa že morm konkretno potešit!!!), objamem njegovo rito, si jo stisnem tesno k sebi in pričnem s krožnim gibanjem bokov…”ljubica, bova še dolgo tle zelje tlačla!?” moledujoče me pogleda…mmm, poljubim ga, globoko in medtem ko zapiram oči, opazim žensko, lepo, prislonjeno na steber, kako se prepušča strasti in vsej sladkobi opazovanja…bradavičke napete, mencajoče noge…mmm, še mene rajca…poglobim poljub, dragi jeziček me objame, se poigra z mano in vedno globje ga poljubljam…”mucka, trd sem kot skala, če ne greva domov, ti bom tlele krilo zavihal”…poredno se mu nasmehnem in zopet me pritegne ženska, sloneča na stebru…tud z njo bi se igrala, priznam…v troje…
“hej vidva, pazta mal. zdaj me še vidva tancata!!” neee, nima smisla…njuna igra je tako vroča, strastna in pohotna, da ne vidita in ne čutita nič drugega…samo svoja vroča telesa…

vroče postaja…in sploh ni ponedeljek…hehe…

Tudi jaz imam filing, da je v troje vroče za popizdit..si že kdaj???
In veš kaj, mene cajt baše ..prebaše in še kako bi rada nadaljevala..pa ne znese in mogoče je bolje, da grem dol z neta, dons s horny…to ni dobr;)) in ker je tole vroče prevroče in tvoja bližina vse bližja, bojim se, da me zavohaš in potem me boš želel vohat znova in znova;))…enako tudi jaz tebe…

No hotela sem napisat, da te bom brala, vas brala..ko ukradem čas pa dodam še kakšen svoj mozaik;))

……………..še bolj mi je vroče, po kratkem divjem plesu, sem spet pri svojem stebru, še bolj vzburjena, še bolj potrebna……….divja mačkica zna, ve kam pritisniti, najbolj nora pa je njena naivna neizkušenost. Vem, da si me noro želi, želi si mojega jezička na trdih bradavičkah, želi si ga na vroči in pohotni mucki……želi si tudi njega, njegove mogočne nabrekline, ki se boči in napenja…………..Opazila sem še en popolnoma podivjan par. On grabi po njej, drži jo za rit in si jo pritiska na svoje mednožje. Strastno se poljubljata in vidim, kako je z roko segla v njegovo mednožje……in ne morem verjeti svojim očem………..vidim njegov glavič in njeno roko, ki dela hitro na njem. Drka mu ga, v javnosti mu ga divje drka. Njegova roka je že zdavnaj razkrila njeno napeto ritko v tangicah…….zgleda, da bo večer v diskaču prešel v čistega grupaka……….

Vem, da je izven konteksta, ampak moram odgovorit. nisem, si pa zelo želim. tudi v štiri (par). šit! zdej grem že v tretje masturbirat!)

hahahaha, bravooooo!!!

“srček, ma kaj ti je!!?”…gledam dragega…”daj umakni svojo roko izpod mojga krila, mater, morajo res vsi videt mojo rito!!”…”ljubica, prepusti se, zdajle sem total zakurjen”…njegov pogled je vroč in strasten, roke pa tako znano ljubkujejo mojo rito, da se prepustim občutkom…”muca, daj mal svojo rokco stegni v moje hlače, čiiiiiiiist en mal!?” ga slišim, kako mi sope za vrat…
hehe, cuker moj, pa se dajva še midva mal igrat…z roko sežem v njegove hlače in priznam, tako mogočen že dolgo ni bil…počasi stopnjujem gibanje roke, dragi mi ljubkuje vrat, medtem pa zrem v lepo žensko, prislonjeno na steber…opazuje naju…moji boki še bolj divje zakrožijo, vem, da vidi roko mojga na moji riti in mojo roko v njegovih hlačah…in to me še bolj kuri…
“ljubica, morva res tle končat, al te lahk zvlečem v separe?” slišim pohoten glas dragega…”bova sama??” ga poredno pogledam in pomignem z glavo proti lepi neznanki…

ufff…

Neprestano vaju opazujem..dih se mi pospesuje in le od dalec se slisim glasbo cez razbijanje svojega srca.V zraku je vonj pozelenja in ne morem se mu upirati…kot v transu vidim da se par umika in pocasi odidem za njima..zagledam ju v kotu…pridem zraven in moski me zagleda in oci se mu razsirijo..njega zaenkrat se ignoriram..obrne se se zenska in najin pogled si pove vse…stopim cist zraven in jo vroce poljubim…vrne mi poljub..njena usta so tako mehka in vroca..moski se umakne in naju opazuje..roka mu uide na svoje mednozje medtem ko zacnem jaz z rokami raziskovati njeno telo…

www.studentarija.net

Ne vem ampak po mailih , ki sem jih dobila danes sodeč nisi edini, ki si to želi, meni vedno vse poudarjajo, da je timsko delo poglavitno in najuspešnejše…

še predno se zavem, smo vsi pomešani med sabo, sploh ne vem več kje je moj neznanec, neznanka s katerima se je vse skupaj začelo, tako norena spontanega zura pa se ne, pohota sili v zrak, moras biti poreden in se pustiti-prepustiti…ampak še vedno si želim v troje z njima…iščem ju, ko ju zagledam kako sta zlita v eno, priplešem nazaj du njiju, jima zašepetam, da brez mene pač to ne bo šlo…poiščemo nekje miren separe…kavč je dolg, ravno prav sirok, da ga posedeva med naju …ker sva tako zrajcani, mu dovoliva da janu slata vse zahtevneje, gnete bradavicke, midve pa se lizeva med seboj, pohota kar vre iz naju in kar anenkrat zacutim njegove roke, ki mi odpnejo se zadnji gumb na srajci, tako postanem gola , odpenjati zacnem se jaz njega, caramela se sama izvije iz najinega objema in pred nama zaplese pravi striptiz…njegove roke grebejo po meni, jaz zelim cutiti da se vsaj enkrat v mojo muco zalize ona, govorim ji to z ocmi in ker je zenska me zna brati in hitro razbere mojo zeljo…dvignem rito, da ji pomagam ko mi slaci kavbojke, moje hlacke jo se dodatno iznorijo, saj so vse v cipkah in rita le na pol zakrita..zavoha mojo muco in se mal..cist mal in zacutim njen jezik na sebi..mmmmmmm, o bog, to so nebesa…daj uscipni me, ti recem …a mi le zasepetas, ljubica prepusti se, dovoli da te tu zgoraj pa obdelam jaz…

Drkam si ga nežno in res vseeno mi je za ves svet okoli. Opazujem vajine strastne poljube in vsake toliko časa poslinim prstanec, sredinec in kazalec ter nanesem slino na glavico otrdelega kurca. Zanimivi sta. Med poljubljanjem ena od vaju zdrsne pod dovolj veliko mizo in drugi razpre nogi. Za hip vstanem, si potegnem hlače do ritne gube, sedem in nadaljujem z nežnim stimuliranjem. Pogled je čudovit. Čepiš, z jezikom ji potuješ po notranjosti beder z drugo roko pa s prstki dražiš svojo muco. Ritka ki mi jo kažeš je zasijala in težko se upiram. Pristopim, dvignem mizo in jo ponesem iz separeja. Želim pristopiti od zadaj, ko me nežno odsloviš. “Ne še. Počakaj še malo.”

….

mmm, slastne, mehke ženske ustnice me poljubijo, prvič začutim nežnost ženske…z jezičkom jih narahlo pobožam, okušam in se naslednji trenutek poglobim v njih…noro…mehek jeziček se igra z mojim, na prsih čutim napete bradavičke – druge ženske!!!…ma kaj dragi moj!!!on bo že poskrbel zase, ga že dobr poznam in vem tudi, da me rad opazuje, ko se igram z drugimi…
še vedno me poljublja, krasna ženska, in moje roke jo vedno bolj zahtevno vlečejo bliže…božam ji hrbet in z roko počasi prehajam na napete bradavičke…ker je brez nedrčka jih previdno posvaljkam med prsti…jezička še vedno igrata divjo igro…slišim njen stok…ali pa je bil moj??…ni važno…roko pomakne na moje noge, mi odločno razširi bedra in jih boža…ufff, ženske roke, mehke, nežne in tako prekleto poznavalske…zelo dobro ve, kje je treba prijet…odmaknem ustnice, pogledam dragega…nepremično naju opazuje, iz oči mu vre strast, medtem ko se njegova roka ritmično poigrava s korenjakom…vem, da želi še več…
draga moja, nadaljujeva?…

dovolim o seveda dovolim, ona spodaj in ti zgoraj, jaz pa v nebesih..ko ga zacutim v svojih rokah, tvojo trdoto…zelis da ti ga zdrkam ob pogledu, ko ona lize mojo muco…meni ne manjka vec daleč, da mi pride in tega res se nocem, sele zaceli smo, zato jo nezno odrinem in povabim, da si postrezeva z njegovim korenjakom, izmenicno ga ljubkujeva, lizeva in vmes pospegam po sobi, o madona, saj se povsod nekaj dogaja, tam vidim en par, kako se mu ona nasaja od spredaj in on grabi njeno božansko rito, spet na drugem kavcu se trije sele ogrevajo, ma kje smo, je to sploh res ali so le neke neizživete sanje…briga me…posvetim se dalje mojemu korenjaku, vmes si zazelim carameline usta…poljubljava se, in z rokami gneteva njega…cist na koncu je ze, hoceva da naju posprica…ampak kje pa..tudi on se ne zeli zapusitit tega raja..zeli naju cutiti v celoti..ukaze naj zajahava kavc tako, da mu posvetiva pred ocmi z najinimi ritkami..ukaze da se rajcava in on izmenicno z ustmi in jezikom tako od uzadi rajca naju…dokler ga ne zacutim v sebi..divje me je napicu, se vidi da se komaj še zadrzujemo, carameli vse to opazuje, se zlize v eno z menoj…jaz zelim se in se in zacutim tist val toplote, naslade…prihaja mi..o bog-to so res nebesa..zakricim in postajam prava packa v besedah…to njiju se bolj zrajca in ker je meni ze prislo sedaj hocem da se od spredi se on napici v njo..caramela se vleze, noge ji daj cisto narazen…usta njena poljubljam in cakam da prodre v njo…uffffff, vroče je vroče, prevroče in spet raje malo pogledam okoli sebe…

ampak pogled na njiju, ko on prodira vanjo me bolj mika in pomagam jima, njej bozam bradavicke, z njim se poljubljam…danasnji dan je nekaj posebnega si recem..je to res kar se dogaja…povej mi dragi te vprasam si resnicen in ti draga pohotnica so to le sanje ali neka iluzija…

Mater dons je pa vroče za znoret…in jaz sama..njega še ni…pa ravno danes je moral na pot..grrrrrrrrr…ne obljubim vam, da se ne bom sla vsak cas zrajcat do konca sama, ne manjka veliko…ufffffffff…

Umaknila sta se v separe in hitela eden po drugemu, takrat sem zagledala divjo amazonko kako hiti proti separejčku………..tip jo je ve šokiran pogledal, ko se je pojavila pri njima, ona pa je brez besed zagrabila vročo mačkico za lase in jo divje zalizala. Takoj je doživela odziv, vroča mačkica si ni mogla kaj in je sprejela igro njenega podivjanega jezika v svojih ustih. Videla sem, da ga je posesala globoko vase in hkrati začela divji ples s prstki po amazonkinih bohotnih prsih……gnetla in mesila jih je. On pa je s trdim stal tam in ju ves šokiran opazoval….videla sem, da mu ni čisto nič jasno. Kot po neki tajni kodi, se je v diskaču zgodilo, da so se vse zavore sprostile, ljudje so pozabili na predsodke in dovolili svojim nagonom, da zaživijo. D.J. je s primerno glasbo še bolj podžigal vzdušje, zraven pa se je poljubljal z natakarjem.
Plesoči par se je umaknil s plesišča. On je sedel na stolčku, ona pa je nežno in počasi jezdila. Poiskala je moj pogled in videla sem, da me rabi, da za sovje vzburjenje potrebuje moje vzburjenje. Stopila sem proti njima in vprašala “se lahko pridružim?”…………z roko je segel po meni in me potegnil bližje, njena roka mi je pod krilom zlezla na ritko in jo začela stiskati….njegova roka pa je brezkompromisno napadla mojo mokroto……
Divja amazonka v separejčku je že obdelovala pohotno mokroto vroče mačkice. On si je po prvem šoku opomogel, svoji dragi ga je porival v usta…………

To so verjetno sanje velikih in ko je nekoc nanesla debata na tole ob mesani druzbi, smo si bili enotni..nekoc nekje cisto spontano bi vsi to probali, kjer nas ne bi nihce poznal in zraven ne bi bili nasi partnerji…takrat bi se verjetno vsemu temu prepustila tudi sama…da bi sla zavestno, nacrtno v to, mislim da ne…zavore ne bi pustile;))…en pravi trenutek nekje..pa nikoli ne veš…mmmmmmmmm..bilo bi lepo, še posebno če bi bilo kot v naših zgodbah..haha..danes smo si res popestrili dan v piko;))!

koga že jaz obdelujem???? sem se zgubila…hehe…

hahaha, bravo…

mal moram do sape pridit in se najdit v tej gužvi pa bo…

zopet se vrnem v dogajanje po sobi, ne manjka veliko, da si ponovno ne zazelim seksa, to kar se dogaja v tej noci…se ne da opisati, zrak je nabit s pohoto…pokvarjenostjo…in kako potem ne bos prelil sebe v vse to…ni osebe, ki se ne bi lizala, ali vsaj poigravala s kom….
pogledam nazaj njiju…ona je na koncu..prosi ga za še in še, jaz pa sem si zaželela, da bi vsaj enkrat pripeljala zensko do orgazma…nezno ga odrinem , pokleknem pred njeno muco in jo zacnem lizat , rajcat, klitoris drgnem sem in tja, vem kako paše nam zenskam, kmalu zacutim nekaj ob sebi, njegove roke me grabijo okoli rite..seveda sem spet vsa mokra..v rokah drzi nekaj..le kaj..se sprasujem..le kje je to vzel..aha..lubrikant..vem kaj bo sledilo..nezno dvignem boke..samo malo muca moja, takoj bom ob tebi..samo da me napici od zadaj ..ja v rito hocm..takrat sem se bolj divja..seksi..zacutim kako me namaze po riti..in nezno..nezno..usmerja korenjaka v njo..mmmmm…zalizem se nazaj v njeno muco..še hocm njo in njega…zliti smo en v drugega…ona jeci pod mano..dviguje boke..moji prstki prodirajo v njeno luknjico..tudi ritko ne pozabljam, usta pa drgnejo njeno muco..se mal..krci jo stresajo…zakrici od uzitka in njen sok..mmmmm, lizem in lizem do konca…
nato se prepustim samo se njemu, sedaj je cas da konca tudi on…bozam ga po jajckih..riti…in mu prigovarjam ja še me daj..pofukaj me do konca…pošpricaj me..ja..hočm da ti pride…in kot na povelje mi ustreže..izvleče ga ven, ga da njej v roke in ona ga zdrka do konca, da kmalu cutim njegov sok po sebi…mmmmmmmm
Pomislimo vsi trije..mmmmmmmm..za kaj takega se splača tudi umreti..haha…in prepustimo se glasbi naprej…

Oba vaju posedem na kavc…kot v sanjah na eni strani se mi odpira pogled na njeno vroco muco na drugi strani trd korenjak…katerega bi prej…stopim do njega medtem ko naju ona opazuje…pocasi pokleknem in se z usti spustim na njegovega, oblizem vsak centimeter..roko pa stegnem da se dotaknem se nje…pogledam jo in si zazelim da bi stopila za mano in da bi prvic v zivljenju na svoji muci cutila zenska usta…nameginem ji z roko..vstane in se postavi za mano..zacutim njene roke na svojih hlackah in z enim gibom mi jih potegne dol…srh me spreleti po telesu..medtem se vedno pocasi obdelujem njegovega korenjaka…vzdihi se mi zadrzujejo v grlu, ona pa me drazi…dotika se me med nogami…pocasi drsi povsod le po vroci coni ne…ce me kmalu ne bo konkretno polizala se mi bo zmesalo…

www.studentarija.net

mmm, tale mačka je vroča in mamljiva…nastavlja se mi, jaz pa se rada igram…gnetem rito, počasi prehajam na anus…oslinim prst, z jezikom obližem napeto rito…vztrepete…vem, da želi še več…prav počasi s prstom masiram anus, razpira se mi…ona pa stoka od ugodja…počepnem za njo, ji razprem noge in jo zaližem…tam, kje me je čakala ves čas…slastna ženskost me objame, šegi nabrekel in vroč, špranjica mokra…z jezikom ližem, kot sladoled, šegija, krožim po ustnicah in zopet na šegija…s prsti še bolj razprem mucko in se prisesam na njen cvet…nabrekel…sedaj ga s kratkimi lizi hitro in močneje božam, ne neham, nadaljujem…njena rita nad mano trepeta, močno stoka in slišim kako si želi močneje…obrnem se pred njo, na šegija naslonim palec, s kazalcem pa vstopim v njo…krožim, drgnem, vtikam…hočem slišat njen krik…in ko jo začutim, rahlo podrhtavanje njene mucke, umaknem prste in jo z jezikom poližem…držim jo, vso trepetajočo na vrhu mojega jezička…še mal ga premaknem in slišim njen krik…stegna me stisnejo, objeta med njene noge se zadovoljno nasmehnem…
mmmmmmm….

ej diskreten, tole danes ti je pa maksimalno uspelo…

lp

Ljubim te. 😉

New Report

Close