Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Napišimo skupaj …

Napišimo skupaj …

mmmmmmmmm….sladka carta…

Zavrtim te v bokih in se postavim za tabo. Ruby se udobno zlekne v sedež, tako da ima tvoj obraz med svojimi bedri, mene pa gleda v obraz. S prsti, ki jih vsake toliko časa poneseš v njeno mednožje, drgneš svoj klitoris. Njena muca je pocasta od ravnokar doživetega orgazma, ti pa veš koliko lepljive tekočinice se lahko nabere med tem. Z eno roko te primem pod boke, z drugo pa zarinem trdega kurca v privzdignjeno muco. V ozadju zdaj igra SUZANNE VEGA – Luka. Očitno je dj nastavil mix long plejko, ker ga ni videti ob gramofonu. Obrneš glavo nazaj in s solznimi očmi kimajoč izgovoriš: “Pofukaj me prosim!”. Primem te z obema rokama pod ritko in privzdignem, da se pokaže narošeno rožnato meso. Počasi začnem s polnjenjem muce, ti pa se z rokama nasloniš na Rubyjino bedro in ga objameš. Doživljaš neizsanjane želje in mi še slajše nastavljaš muco. Z odločnimi sunki ti polnim muco in vsakič, ko ga zarinem, čutim vaginalne mišice, ki objemajo mojo trdoto. Dvigneš pogled in zaječiš: “Šeeeeeee. Prišlo mi bo!”. Povečam ritem in še bolj krožim v tebi, roki pa sem položil na tvoji rameni in te potiskam proti sebi. Samo krik je bilo slišati. Dvojni. Prišlo je tudi Ruby, ki naju je opazovala in z vso dlanjo kot ponorela drgnila po klitorisu. Poljubim vaju in odidem. Hočem nekaj o čemer sem že razmišljal a me je vedno minilo. Danes pa ravno prave volje in z erotičnim, pohotnim nabojem poiščem …. Njega. Opazim ga na drugi strani plesišča, kako se nasaja na natakarjev *****. Huh. Kakšen pogled. Stopim poleg in mu ga porinem v usta. Presenečeno me pogleda a sprejme ponujeno. Nisem mogel gledati, ker bi me spet minilo. Zaprl sem oči in imaginiral ljubico. Roka me je prijela pod jajčka in jih nežno mencala. Divje! Povlekel sem kurca iz njegovih ust, ga zagrabil za roko in odvlekel v bližnji separe. Ritno luknjo je imel lepo depilirano in bil je snažen. Počepnil sem za njim in mu polizal anus. Lizal sem ga, on pa si ga je nežno drkal. Počasi sem vstal in mu ga od zadaj zarinil. Zaječal je z ddekliškim glasom. Bil je prvi moški, ki sem si ga vzel. In bilo je lepo. Lahko sem ga nabijal v tisto krasno in namaščeno luknjico, da so se mi kazale zvezde. In kako mi je prišlo! Ritne mišice je imel tako močne in samo hvaležen sem mu, da jih je znal uporabljati. Prišlo mi je tako silovito, da sem del sperme pustil v njegovi riti, nekaj te pa ga je zalilo po hrbtu. Pristopili sta še dve ženski in polizali ostanke z njegove rite.

(grem domov)

Opa, tukaj si si pa dal duska aaa, sigurno si izživel vse sanje…želje…ja je bolje , da si nato odhitel domu, kajti tole pa je vroče, prevroče..uffffff!

Enostavno si ne verjamem. Ampak. Kar ste včeraj pisale me je pognalo v taka razmišljanja, da bi … Ne zavedam se čisto, da sem se zamišljal z moško kurbico. V bistvu je bilo precej kurbiš. Pred očmi sem imel samo kitasto meso in … Oh ja. Dons je drugače. :)))

ane..kaj te včasih prešine…jaz sem enkrat sanjala, da me je nekdo posiljeval..in mi je bilo še všeč…ker ni bilo uno kruto posilstvo…bolj v smeri, da mi je popoln neznanec ukazoval kaj vse moram delati…in sem ga morala ubogati..mmmmmm…bila sem njegova sužnja;))zbudila sem se vsa mokra…ufff…

Mail. Klikni me.

madona, kako sem lahko tole zamudila…še sploh nisem prišla niti do polovice, pa moram nujno skočit na wc;)))))))))))))))))

uffffffffffffffffff, to mi delajte;)))))))))))))

klikni me. mail.

vsi sodelujoči…bravo…tole je pa res carsko;)))

Je to pametno..gospodar lutk;))…

Če bi kolebal, te nebi vabil. 😉 lupčka

Moram priznat, da sem cel popoldan razrajcana zaradi tega branja, zato moram nujno prispevat svoj delček;))))))

…pri sosednji mizi sem za kratek čas ostala sama, zdolgočaseno sem pogledovala okrog, ko sem opazila dogajanje v separeju…kar zdrznila sem se…začutila sem utrip na ščegiju in mravljince po celem hrbtu…zaprla sem oči in si zaželela, da bi bila del te igre…spontano sem se prijela za prsi in se prepustila domišljiji…v moji glavi so se prepletale razne fantazije…sploh ne vem kdaj me je erotični naboj potegnil v separe…ti si sedel na klopci in ena izmed vaju se je nabijala na tvojega trdega korenjaka…sedela je s hrbtom obrnjena proti tebi…v roki sem držala kozarec z vinom, povzdignila sem ga do njenega vratu in ga počasi polila po prsih, da je vino odteklo do sočne pohotnice…z jezičkom sem se nežno dotaknila nabreklih prsi, ki so kar prosile dotika mojega jezička…zaokrožila sem po bradavičkah in se počasi spustila po sledovih vina do pohotnice…s prsti sem razprla sramne ustnice in se za trenutek dotaknila ščegija…čutila sem njen vzdih…od ugodja je rahlo pokrčila hrbet in se z glavo naslonila na tvoja ramena…čutila sem utrip ščegija in val strasti, v zraku je bilo veliko erotičnega naboja…z rokama si jo objemal za prsi…prisesala sem se ji na ščegija…prvič sem začutila sladkobo njenih sokov…tvojega trdega korenjaka si vzel iz njene sočne pohotnice in mi ga porinil v usta…uživala sem v sesanju in drkanju tvojega korenjaka, ki je dišal po njej…poredno sem te pogledala v oči, se obliznila in ji ga vrnila…med nabijanjem sem ji božala grahec…obsedela je na njem in samo krožila z boki…začutila sem trzanje njenih nog, močno sem jo prijela za ritnici in ju gnetla…začela je nekontrolirano dihat, ječala je…za trenutek sem se umirila, želela sem podaljšat občutek naslade, nato sem z mojim jezičkom vedno bolj strastno opletala…ko sem začutila kako val strasti udarja vame sem ti jo prepustila…prosila te je, da jo močneje nabijaš…to me je neverjetno rajcalo…

Ufffffffffffffffff, zaenkrat je dovolj:)))))

Ob straneh jo zagrabim za bedra in pomagam pri kroženju, sam pa z odločnim nabijanjem dvigujem boke. Glavo mi še bolj nagne na ramo, se s hrbtom stisne vame in z rokama vzvratno obvije okoli vratu. Ječi in hrope. Usta ima odprta in si s slinastim jezikom, s katerega kaplja pohotna slina, oblizuje ustnici. Za hip se zastrem v tvoje oči in od ugodja pogleda zaprem veki. Vidim te kako si z roko obdeluješ rdečkasti ščegetavček, pod jajčki pa začutim nežen dotik. Njej medtem pride. Zanimaš me samo ti! Nekaj trenutkov postane na trdem kurcu, nato pa vstane. ***** je premočen od njenih sokov. Prav pocedi se iz muce, ko se umikne. To te še bolj razvname. Zdaj sva sama. Okus sočne muce ti napolni usta, ko si ga vzameš. Sprva objameš samo glavico in z nežnim vgrizom potegneš navzgor. Stresem se. Potem ga počasi pogoltneš celega. Tekočina, ki se je nabrala v kljuvajoči žili ti spolzi po grlu. Od ugodja zagodeš. Sanjala si o takem prostoru, kjer se cedijo sokovi prostega seksa in kjer lahko izživiš željene trenutke seksa. Kaj seksa, prvinskega fuka! Želiš ga občutiti v sebi in me zajahaš. Ne manjka ti dosti, ko ti po nekaj minutah začne prihajati. Sediš mi v naročju, se z rokami oviješ okoli vratu in priviješ k meni. Pri miru sva, ti pa samo s krčenjem muce stiskaš trdega kurca, ki ti napolni muco. V tebi sem čisto do konca. Nekje pri koncu vagine se zariva v tesno meso. Čisto v materničnem vratu sem. Od ugodja glasno stokaš. Meso, ki objema glavico je sluzasto in hrapavo in z vsakim premikom medenice čutim kako se drgnem obenj. Luzasto in sladko je. Samo s premikanjem medenice in krčenjem mišic me pelješ do orgazma. Ko ti povem, da mi bo prišlo, pričneš še intenzivneje premikati boke in se nabijati. Poližem te po prsih. V usta prisesam bradavičko in jo pritiskam s tesno priprtima mokrima ustnicama. Bradavička je napeta, joški pa čisto otrdeli. Tudi koža je naježena. Izpljunem bradavičko in te poližem preko joškice. Ko se jezik vleče po razdraženi koži, ostaja pocasta sled. Čisto te močim. V tem trenutku ti prične prihajati. Zaradi vse globjega in glasnejšega sopenja se mi meša. Prihajati prične tudi meni. Pritisnem si te še bližje in nabijam v premočeno muco z vse večjim užitkom. Podrhtavaš, se umiriš in zopet streseš. Tik pred vrhuncem si, ki je traja že več kot dobro minuto, ko te napolnim s toplo spermo. S kljuvanjem praznim moda. V krčih te polnin s spermo in se umirim. Nekaj trenutkov je potrebnih, da pridem k sebi. Zdaj drug v drugem obsediva. Nežno ti poljubljam vrat in ljubkujem ramena. “Sem se še vrnem!”, sklenem.
Bilo je kurbiš in sama pomisel na ponovitev (oz. res narest nekaj takega) mi napolni gate. Te pa so že v petek zjutraj čisto premočile. Ne hecam se, ampak tut kavbojke. Totalno sem moker. Že cel teden!!!

(opisovanja iz domače spalnice ne bo (nikoli). ker to so trenutki samo za …)

Bi pa želel večkrat fantazirat tukaj na forumu. Kdo ve, mogoče celo … ;))

Piz**. Se prec popravm, da ne izpadem totalen ego-trip. Napaka se je ušunjala. Prsežem.

Tole sem mel v mislih. “Napišimo skupaj”.

Jaz sem za danes svoje ze napisala…lohk pa tud sem prestavim 😉

www.studentarija.net

še bi!

Rabim tri dni dopusta in miru da vsaj preberem

Ojej! 🙂

Grem dol, sicer spet padem ‘vrtinec’…

kaj je bila to…… Vročica sobotne noči, ups petkove…..

Ples sva se učila zato se rada imava na zabavi sva se stisnila v objem ljubezni najine sreče .
Vendar kakšni poljubček je padel na lice zato sva oba dva postala zaljubljena .
A vendar ko spoznala sva da rada se imava midva .

New Report

Close